Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 7,5% na rachunku Moje cele w mBanku.

8% na rachunku Moje cele w mBanku

Publikacja:
8% na rachunku Moje cele w mBanku
Czas trwania
Cel (zysk) 8% w skali roku (przez 3 miesiące, do 50 tys. zł).
Uczestnik Nowy lub obecny klient mBanku, który 1 maja 2023 r. posiadał na wszystkich rachunkach oszczędnościowych, rachunkach umożliwiających regularne oszczędzanie Moje cele oraz lokatach mniej niż 1000 zł (lub spełnia alternatywny warunek uczestnictwa).
Po drodze Otwarcie rachunku Moje cele, zapewnienie regularnych wpływów.
Po chwili niepewności mBank jednak zdecydował się utrzymać wysokie oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele. 8% mogą zyskać zarówno nowi, jak i obecni klienci po spełnieniu określonych wymagań. To obecnie jedna z najlepszych ofert na rynku.

Promocja „Moje nowe cele”

Organizatorem oferty z promocyjnym oprocentowaniem jest mBank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 27 września 2023 r.

Co możesz zyskać?

Bonusem w promocji jest promocyjna stawka w wysokości 8% w skali roku dla kwot do 50 tys. zł, która obowiązuje przez 3 pełne miesiące od dnia założenia rachunku.

Oprocentowanie 6,5% otrzymają ci klienci, którzy otworzą Moje cele w placówce mBanku, przez mFinanse lub na mLinii oraz otwierający ROR w promocji inaczej niż na selfie czy przez e-dowód.

Czy możesz skorzystać?

W promocji mogą wziąć udział osoby, które 1 maja 2023 r. posiadały w mBanku na wszystkich rachunkach oszczędnościowych, rachunkach umożliwiających regularne oszczędzanie Moje cele oraz lokatach mniej niż 1000 zł (oferta dotyczy też nowych klientów, którzy dopiero rozpoczną współpracę z mBankiem).

W obecnej edycji obowiązuje także alternatywny warunek dla obecnych klientów, którzy nie spełniają powyższego wymogu. Otóż w tej sytuacji konieczne jest wypełnienie łącznie poniższych warunków:

 • od października 2022 r. do marca 2023 r. w co najmniej 3 miesiącach wykonanie min. 15 transakcji kartą lub Blikiem,
 • od października 2022 r. do marca 2023 r. w co najmniej 3 miesiącach zapewnienie wpływu na konto w kwocie min. 2000 zł,
 • od stycznia do marca 2023 r. w każdym z 2 miesięcy wykonanie transakcji Blik lub przelew na telefon lub płatność telefonem lub skorzystanie z asystenta płatności,
 • nie posiadanie mKonta Intensive 17 kwietnia 2023 r.

Co musisz zrobić?

Wskazówka Bankonautów: Jeśli nie posiadasz jeszcze eKonta osobistego i chciałbyś otworzyć je w ramach promocji, najpierw zapoznaj się z opisem akcji z 470 zł premii.

Droga do 8% w mBanku
 • Krok 1. Do 27 września 2023 r. otwórz konto osobiste (jeśli jeszcze go nie posiadasz) wraz z rachunkiem Moje cele na stronie banku

  Jeśli jesteś nowym klientem mBanku, do 27 września 2023 r. otwórz eKonto osobiste z rachunkiem Moje cele na stronie banku.

  W innym przypadku otwórz tylko Moje cele – możesz to zrobić za pośrednictwem bankowości elektronicznej.

  Pamiętaj, że maksymalne oprocentowanie (8%) otrzymasz jedynie pod warunkiem, że założysz Moje cele na stronie banku lub w bankowości internetowej / mobilnej.

 • Krok 2. W każdym miesiącu trwania okresu promocyjnego oprocentowania zapewniaj regularne wpływy na Moje cele

  Wyższe odsetki zostaną naliczone, o ile suma wpływów w bieżącym miesiącu będzie wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń.

 • Premia. Uzyskaj promocyjne oprocentowanie

  Promocyjne oprocentowanie (8% lub 6,5%) dotyczy środków do 50 tys. zł i obowiązuje przez 3 pełne miesiące po założeniu Moich celów.

  Wskazówka Bankonautów: Zauważ, że zakładając Moje cele na początku miesiąca, możesz wydłużyć okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania do niemal 4 miesięcy.

Mission complete!

eKonto osobiste w mBanku

eKonto osobiste

mBank
 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 10 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,50 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Wyróżnikiem popularnego konta osobistego w mBanku jest aplikacja mobilna ciesząca się opinią jednej z najlepszych na rynku.

Moje cele w mBanku

 • Oprocentowanie
  7,5%

 • Okres obowiązywania
  3 miesiące
 • Zakres kwot
  do 25 tys. zł
 • Konto osobiste
  TAK

Oprocentowanie 7,5% dotyczy nowych klientów, którzy otworzą rachunek Moje Cele z kontem osobistym w promocji przez selfie / e-dowód oraz obecnych klientów zakładających Moje Cele przez stronę banku, bankowość elektroniczną lub aplikację mobilną.

Rachunek oszczędnościowy Moje cele służy do automatycznego oszczędzania małych kwot pozostałych z płatności kartą, wykonywanych przelewów czy wypłat gotówki z bankomatu. Możliwe są też wpłaty niezależne od wybranej metody oszczędzania, np. przelewem z konta osobistego.

Po upływie okresu promocyjnego oprocentowanie spada do poziomu standardowego. Warto wówczas rozejrzeć się za inną ofertą z czołówki rankingu kont oszczędnościowych.

Aldona Derdziak

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos