Nielimitowane kinowe emocje przez rok za konto osobiste w Credit Agricole

Publikacja:
Nielimitowane kinowe emocje przez rok za konto osobiste w Credit Agricole
Czas trwania
Cel (zysk) 600 zł - 12 miesięcznych abonamentów Programu Unlimited sieci Cinema City.
Uczestnik Osoba, która nie posiadała w Credit Agricole konta osobistego po 31 maja 2021 r.
Po drodze Płatności w Programie Unlimited, transakcje bezgotówkowe.
Credit Agricole powraca z promocją dla miłośników kina. Otwarcie rachunku osobistego i aktywne korzystanie z wydanej do niego karty daje możliwość otrzymania zwrotu kosztów abonamentu w Programie Unlimited, którego uczestnicy mają niczym nieograniczony wstęp na seanse 2D w sieci kin Cinema City. Z Kartą Unlimited zyskasz też 10% rabatu na przekąski w kinowych barach i możliwość udziału w pokazach przedpremierowych. Przyjrzyjmy się bliżej tej nietypowej propozycji.

Promocja „Cinema City – rok filmów za darmo III”

Organizatorem akcji jest bank Credit Agricole.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 30 września 2023 r.

Co możesz zyskać?

Nagrodą za spełnienie warunków regulaminu promocji jest zwrot pieniędzy wydanych na miesięczny abonament w Programie Unlimited w sieci kin Cinema City.

Cinema City Unlimited to program abonamentowy oferujący możliwość oglądania filmów bez limitu. Posiadacz karty Unlimited może też korzystać z 10% rabatu na zakupy w barach i kawiarniach Cinema City (po roku członkostwa zniżka wzrasta do 25%), a także uczestniczyć w pokazach przedpremierowych organizowanych tylko dla klubowiczów, na kilka dni przed oficjalną premierą. W ramach członkostwa Unlimited filmy 2D dostępne są bez żadnych opłat, a za seanse w formatach specjalnych: 3D, IMAX, 4DX, ScreenX, VIP wymagana jest tylko niewielka dopłata.

Minimalny okres członkostwa wynosi 3 miesiące. Należności za abonament powinny być regulowane ze wskazanego rachunku bankowego w ramach Miesięcznego Planu Płatności. Po 3 miesiącach członkostwa możliwe jest wnioskowanie o kartę Family z 6 darmowymi biletami dla dzieci do 12. roku życia do wykorzystania na wspólne, rodzinne wypady do kina.

Zapraszając do programu znajomych, można otrzymać kolejne miesiące oglądania filmów bez limitu za darmo.

Aktualnie koszt najtańszego abonamentu wynosi 38 zł/miesiąc, czyli 456 zł/rok. Za pakiet Unlimited uwzględniający wszystkie kina Cinema City zapłacisz 49 zł/miesiąc, czyli 588 zł/rok. Właśnie tyle możesz odzyskać dzięki zwrotom wypłaconym przez Credit Agricole.

Czy możesz skorzystać?

W promocji nie mogą wziąć udziału osoby, które posiadały rachunek osobisty w Credit Agricole po 31 maja 2021 r. Uczestniczenie już w Programie Unlimited nie stanowi przeszkody, by skorzystać z oferty banku.

Co musisz zrobić?

Droga do 600 zł premii w Credit Agricole
 • Do 30 września 2023 r. podpisz z bankiem Credit Agricole umowę o Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP wraz z kartą Visa z jednym z wizerunków z logo Cinema City.

  Karty Visa Debit z wizerunkiem Cinema City z oferty Credit Agricole

  Pamiętaj o wyrażeniu zgody na otrzymywanie ofert marketingowych przez 18 miesięcy od daty otwarcia konta.

  Wydanie karty z niestandardowym wizerunkiem jest płatne. W regulaminie jest jednak zapis, iż za kartę Visa Debit z jednym z wizerunków z logo Cinema City bank pobierze z Twojego konta opłatę zgodnie z tabelą opłat i prowizji dla wybranego rodzaju konta, ale zwróci pobraną kwotę maksymalnie w ciągu miesiąca.

 • Krok 2. Korzystaj z Programu Unlimited w sieci Cinema City

  Utwórz nową subskrypcję w Programie Unlimited lub skorzystaj z tej, którą już posiadasz i opłacaj ją w cyklach miesięcznych z użyciem karty wydanej przez Credit Agricole.

  Wskazówki, jak to zrobić, znajdziesz na stronie promocji.

 • Krok 3. W każdym miesiącu wykonaj min. 10 transakcji kartą lub Blikiem

  W każdym z miesięcy kalendarzowych (wliczając ten, w którym otworzyłeś konto) wykonaj co najmniej 10 transakcji kartą do konta, płatności mobilnych lub Blik.

  Po spełnieniu powyższego warunku bank zwróci Ci kwotę abonamentu w Programie Unlimited, maksymalnie 50 zł/miesiąc. W sumie możesz otrzymać 12 zwrotów, czyli do 600 zł, przy czym warunków aktywności nie musisz spełnić w kolejnych 12 miesiącach. Bank będzie sprawdzał realizację zadań do 18 miesięcy od daty otwarcia konta.

  Nie ma znaczenia, czy będziesz płacił w punktach stacjonarnych czy sklepach internetowych, używał fizycznej karty płatniczej czy jej wersji podpiętej w telefonie (Apple Pay, Google Pay), zegarku albo do opaski sportowej (Garmin Pay, Fitbit Pay, Xiaomi Pay, Swatch Pay). Możliwe też są płatności potwierdzane kodem Blik.

  Niedozwolone są natomiast transakcje w punktach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie (m.in. przekazy pieniężne, płatności u brokerów ubezpieczeniowych i związane z hazardem), doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal, a także płatności kartami typu Curve. Wykluczenie dotyczy też przelewów na telefon Blik i wypłat z bankomatów.

  Gdybyś nie zrealizował któregoś warunku (opłacenie abonamentu w Programie Unlimited lub wykonanie 10 transakcji bezgotówkowych), to za ten miesiąc nie dostaniesz zwrotu, ale nie pozbawi Cię to prawa ubiegania się o bonus w kolejnych.

 • Premia. Odbierz zwrot kwoty abonamentu w Programie Unlimited

  Należny Ci zwrot otrzymasz na rachunek w Credit Agricole do końca miesiąca następującego po tym, w którym opłaciłeś abonament w Programie Unlimited i wykonałeś wymaganą liczbę transakcji.

  Nie otrzymasz premii, jeśli wycofasz zgody marketingowe lub Twoje konto będzie w okresie wypowiedzenia.

  Zwroty są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych, nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Mission complete!

Powyższą zasadę najlepiej wytłumaczyć na przykładzie: otwierasz konto 4 czerwca 2023 r. i w tym miesiącu płacisz kartą do konta za subskrypcję karty Unlimited Cinema City (kolejne płatności za subskrypcję będą następować automatycznie co miesiąc). W czerwcu musisz wykonać co najmniej 10 płatności kartą do konta, mobilnie lub Blikiem. Zwrot za subskrypcję karty Unlimited otrzymasz do końca lipca 2023 r. Maksymalnie możesz dostać 12 zwrotów za miesięczną płatność, przy czym ostatnia z nich, za jaką bank może wypłacić Ci zwrot, powinna nastąpić do 4 listopada 2024 roku.

Konto dla Ciebie w Credit Agricole

 • Konto
  0 zł / 10 zł

 • Karta
  0 zł / 10 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 9 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Konto dla Ciebie VIP w Credit Agricole

Konto dla Ciebie VIP

Credit Agricole
 • Konto
  0 zł / 50 zł

 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: brak prowizji za przewalutowanie płatności w walucie obcej i darmowe przelewy natychmiastowe.

Aldona Derdziak

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Aga
Gość

Czy dobrze rozumiem te 10 transakcji - że jest to dosłowne - jeśli w sklepie kupię np. 10 butelek wody, ale za każdą zapłacę osobno, jedną po drugiej, to to już jest te 10 transakcji?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Aga

Tak, regulamin mówi tylko o konieczności wykonania 10 transakcji – bez znaczenia, czy zostaną one wykonane jednego dnia i w tym samym sklepie, czy nie.

Odpowiedz

L
Linnae
Gość

Czy ten wpływ 1000 zł potrzebny do zwolnienia z opłat za konto i kartę, może być z naszego konta w innym banku? I czy przelewy z kont innych osób w Credit Agricole też zwalniają z tych opłat? Chciałbym całej rodzinie założyć i się zastanawiam czy wystarczy, że raz w miesiącu poprzelewam ten sam tysiąc pomiędzy wszystkimi kontami.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Linnae

Zgodnie z regulaminem prowadzenia rachunków z opłaty zwalnia wpływ na ROR pochodzący z konta danej osoby w innym banku, przelewy między rachunkami danego klienta w Credit Agricole, także tych, dla których jest pełnomocnikiem, nie pozwalają na uniknięcie prowizji.

Odpowiedz