mBank przedłużył czas trwania konkursu. Prace można zamieszczać do 22 czerwca do godz. 12:00

Hulajnogi elektryczne i bony zakupowe za zaprojektowanie skórki do aplikacji mBank Junior dla mBanku

Publikacja:
Hulajnogi elektryczne i bony zakupowe za zaprojektowanie skórki do aplikacji mBank Junior dla mBanku
Czas trwania
Cel (zysk) 2 hulajnogi elektryczne lub karta podarunkowa do Decathlonu o wartości 1000 zł lub bon na Allegro o wartości 200 zł.
Uczestnik Pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca dziecko w wieku 4-13 lat.
Po drodze Zadaniem dla dziecka jest zaprojektowanie skórki aplikacji mBank Junior, która zyska uznanie jury.
Zachęć swoje dziecko do stworzenia projektu skórki aplikacji mBank Junior w ramach konkursu, w którym do wygrania są hulajnogi elektryczne Segway-Ninebot oraz bony zakupowe do Decathlonu i Allegro. Propozycja adresowana jest do wszystkich chętnych, nie tylko klientów mBanku.

Pretekstów do rozmowy z dzieckiem o finansach może być bardzo wiele. Nic nie stoi na przeszkodzie, by temat poruszyć, zachęcając pociechę do udziału w konkursie plastycznym "Akcja aplikacja" przygotowanym przez firmę Energy BBDO na zlecenie mBanku. Wymagania stawiane przed uczestnikami trwającej do 22 czerwca 2021 r. zabawy są bardzo łatwe, nie są konieczne specjalne przybory i umiejętności plastyczne. Liczy się kreatywność.

W konkursie mogą uczestniczyć osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające miejsce zamieszkania na terenie Polski, ogólnodostępny (publiczny) profil na Facebooku lub Instagramie oraz dziecko w wieku 4-13 lat.

Hulajnogi i bony zakupowe

Oto, co można wygrać:

 • nagroda główna - dwie hulajnogi elektryczne: Ninebot by Segway KickScooter E8 oraz Ninebot by Segway KickScooter E22E, o łącznej wartości 2947 zł;
Nagrody w konkursie "Akcja aplikacja"
 • nagroda II stopnia - karta podarunkowa o wartości 1000 zł do realizacji w sklepie Decathlon;
 • nagroda III stopnia - bon zakupowy na Allegro o wartości 200 zł. Organizator przygotował 8 takich nagród.

Bony zakupowe mogą być wydane w postaci kart podarunkowych o różnych nominałach.

Jak zdobyć nagrody?

Wszystko zależy od kreatywności Twojego dziecka, które może wykazać się nią wielokrotnie, bo regulamin zezwala na zgłoszenie kilku prac.

Start
 • Krok 1

  Wejdź na stronę konkursu i pobierz oraz wydrukuj szablon do wykonania skórki do aplikacji mobilnej mBank Junior. Możesz też po prostu odwzorować szablon na kartce papieru lub innym materiale.

 • Krok 2

  Do 22 czerwca 2021 r. do godziny 12:00 wrzuć zdjęcie pracy swojego dziecka w komentarzu pod postem konkursowym na profilu facebookowym mBanku lub opublikuj je na Instagramie, dodając #AkcjaAplikacjaJunior i tagując @mBankpl.

 • Informacja

  Oceniając nadesłane prace, komisja konkursowa, składająca się z przedstawicieli organizatora i mBanku, będzie brała pod uwagę kreatywność twórcy oraz oryginalność i estetykę jego dzieła.

  Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 8 lipca 2021 r. poprzez ich publikację na profilach mBanku na Facebooku oraz Instagramie. W dniu opublikowania listy laureatów przedstawiciel organizatora skontaktuje się ze zwycięzcami za pośrednictwem wspomnianych portali i przekaże wskazówki, jakie informacje należy przesłać w celu odbioru nagrody.

 • Premia

  Nagrody zostaną wysłane przesyłką kurierską w terminie do 90 dni od daty przekazania organizatorowi wszystkich niezbędnych danych.

Mission complete!

Pamiętaj, że:

 • skórka uwieczniona na zdjęciu musi być wykonana przez Twoje dziecko w wieku od 4 do 13 lat;
 • praca może być przygotowana dowolną techniką plastyczną;
 • prace, które nie zostaną wykonane na bazie szablonu, zostaną wykluczone z konkursu;
 • zdjęcie pracy ani ona sama nie mogą zawierać wizerunku jakiejkolwiek osoby oraz treści niestosownych, obraźliwych, niecenzuralnych, wulgarnych lub w inny sposób naruszających dobre obyczaje czy uczucia religijne. Nie mogą się na niej znaleźć także elementy reklamujące konkurentów mBanku lub ich produkty bądź usługi.

Nie musisz się martwić rozliczeniem z fiskusem, gdyż zrobi to za Ciebie organizator konkursu.

Wspólna radość z wygranej

Udział w konkursie wymaga rodzinnego działania. Twoja rola sprowadzi się do wydrukowania szablonu, zachęcenia dziecka do wykonania pracy plastycznej oraz zamieszczenia jej zdjęcia na Facebooku lub Instagramie. W razie wygranej - czego szczerze życzymy - również będziecie mogli współdziałać, korzystając z hulajnóg lub decydując, na co wydacie bony zakupowe. Nie zatrzymujemy dłużej, przyszedł czas na działanie.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos