200 zł do Allegro za wzięcie kredytu gotówkowego na selfie w VeloBanku

Publikacja:
200 zł do Allegro za wzięcie kredytu gotówkowego na selfie w VeloBanku
Czas trwania
Cel (zysk) 200 zł do Allegro.
Uczestnik Nowy klient VeloBanku, który na dzień wnioskowania o kredyt nie posiada żadnych aktywnych produktów w tej instytucji.
Po drodze Zaciągnięcie kredytu gotówkowego na selfie.
VeloBank przygotował nietypową promocję. Co ją wyróżnia? Po pierwsze – dotyczy kredytu gotówkowego. Po drugie – do jego zaciągnięcia nie trzeba przedstawiać dokumentów potwierdzających dochody. Po trzecie – za spełnienie wymagań regulaminu kredytobiorca otrzymuje 200 zł do wykorzystania na Allegro.

Promocja „Weź kredyt na selfie i zyskaj kartę prezentową Allegro”

Organizatorem akcji jest VeloBank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 15 listopada 2023 r.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest voucher na kwotę 200 zł do wykorzystania na Allegro.

Jeśli zdecydujesz się na założenie VeloKonta w VeloBanku, to zyskasz szansę na zdobycie nawet 650 zł premii.

Czy możesz skorzystać?

Z promocji mogą skorzystać osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych będące polskimi rezydentami, które nie posiadają żadnego produktu w VeloBanku. Decyzja o przyznaniu kredytu uzależniona jest od wyniku badania zdolności i wiarygodności kredytowej.

Co musisz zrobić?

Droga do 200 zł do Allegro w VeloBanku
 • Krok 1. Do 15 listopada 2023 r. złóż wniosek o kredyt gotówkowy na selfie

  Do 15 listopada 2023 r. złóż wniosek o kredyt gotówkowy z weryfikacją tożsamości metodą na selfie na kwotę nie mniejszą niż 2000 zł netto. Przydatne wskazówki znajdziesz w filmie instruktażowym przygotowanym przez bank.

  Musisz przy tym:

  • wyrazić zgody marketingowe na rzecz banku;
  • zawrzeć umowę o korzystanie ze zdalnych kanałów dostępu do banku (bankowość internetowa i telefoniczna, aplikacja mobilna).

  Uwaga: we wniosku określasz, gdzie chcesz otrzymać pieniądze z kredytu:

  • na swój ROR w innym banku
  • na VeloKonto w VeloBanku, które możesz założyć na kolejnych etapach wnioskowania o kredyt. Decydując się na tę opcję, masz prawo uczestniczyć w promocji "Witaj w Velobanku" i zgarnąć dzięki temu kilkaset złotych premii.
 • Krok 2. Odbierz środki z kredytu

  Po podpisaniu umowy kredytowej pieniądze otrzymasz na VeloKonto (stanie się to niemal natychmiast po dopełnieniu formalności) lub na wskazany rachunek w innym banku (VeloBank daje sobie na to 5 dni roboczych; w praktyce pieniądze powinny do Ciebie dotrzeć najbliższą sesją Elixir).

 • Premia. Odbierz voucher o wartości 200 zł do Allegro

  Nagrodę, czyli e-kod o wartości 200 zł do wykorzystania w serwisie Allegro, otrzymasz w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty wypłaty środków, o ile wcześniej nie złożyłeś wypowiedzenia ani nie odstąpiłeś od zawartej umowy kredytu na selfie oraz umowy o kanały zdalne.

  Wiadomość o przekazaniu bonusu dostaniesz w formie SMS-a na numer telefonu podany bankowi, natomiast w bankowości elektronicznej znajdziesz link do pobrania indywidualnego unikalnego kodu do wykorzystania w sklepie internetowym Allegro.pl. Od dnia przekazania nagrody będziesz miał 30 dni kalendarzowych na pobranie vouchera.

  O zasadach korzystania z e-kodów do Allegro pisaliśmy w tekście „Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych”.

  Kwota premii jest zwolniona z opodatkowania, nie trzeba jej wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Mission complete!

Produkty, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 7 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Ważne: Można zamówić 4 karty do konta za darmo.

Kredyt gotówkowy VeloBank

VeloBank
 • Miesięczna rata
  465,38 zł
 • Kwota do spłaty
  11 169,17 zł
 • Oprocentowanie
  10,85%
 • Prowizja
  0%
Kredyt z możliwością karencji w spłacie pierwszej raty od 1 do 3 miesięcy. Oferta dostępna jest dla klientów, którzy w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie mieli kredytu gotówkowego ani kredytu konsolidacyjnego w tym banku i spełnią określone przez bank warunki.

Przydatne dokumenty

 • Regulamin promocji „Weź kredyt na selfie i zyskaj kartę prezentową Allegro” II edycja

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos