600 zł dla osób w wieku 18-24 lata za eKonto możliwości w mBanku + 7,5% na rachunku Moje cele

Publikacja:
600 zł dla osób w wieku 18-24 lata za eKonto możliwości w mBanku + 7,5% na rachunku Moje cele
Czas trwania
Cel (zysk) 600 zł premii: 400 zł w formie przelewu na rachunek + 200 zł do Allegro + 7,5% na rachunku Moje cele.
Uczestnik Nowy klient w wieku 18-24, czyli osoba, która nie posiadała w mBanku konta osobistego ani oszczędnościowego od 1 stycznia 2020 r.
Po drodze Transakcje kartą, płatności telefonem, przelewy na numer telefonu, ustawienie celu oszczędnościowego i jego zasilenie.
Weź udział w promocji
Nie masz konta, chcesz zmotywować się do oszczędzania i jesteś fanem nowoczesnych technologii? W takim razie rozważ najnowszą propozycję mBanku. Jeśli założysz eKonto możliwości i spełnisz kilka łatwych warunków, bank nagrodzi Cię atrakcyjną premią w kwocie 400 zł i bonem na 200 zł do Allegro! Możesz też skorzystać z oprocentowania 7,5% w skali roku dla oszczędności oraz zdobyć atrakcyjne bonusy związane z wakacyjnymi wyjazdami.

Promocja „Mogę jeszcze więcej”

Organizatorem akcji jest mBank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja "Mogę jeszcze więcej" potrwa do 17 września 2024 r.

Trwająca równolegle akcja "Łap bony od mBanku III" zakończy się 25 lipca 2024 r. lub w momencie wyczerpania puli 5000 promocyjnych rachunków.

Co możesz zyskać?

Łączna wartość premii w kumulacji może wynieść 600 zł, a nawet więcej.

W akcji "Mogę jeszcze więcej" do zdobycia jest maksymalnie 400 zł:

 • 200 zł za otwarcie konta metodą "na selfie" lub przez e-dowód i spełnienie wszystkich poniższych warunków

oraz po 100 zł w każdym z dwóch miesięcy wymaganej aktywności:

 • 10 zł za płatności telefonem,
 • 10 zł za przelewy na numer telefonu,
 • 10 zł za aktywny cel oszczędnościowy,
 • 70 zł dodatkowej premii „za wytrwałość” (czyli spełnienie w danym miesiącu wszystkich warunków związanych z korzystaniem z konta).

Dodatkowym bonusem jest brak opłat za przewalutowanie transakcji zagranicznych przez 12 miesięcy, licząc od daty otwarcia eKonta możliwości.

W promocji "Łap bony od mBanku III" czeka 200 zł do Allegro.

Będąc już klientem mBanku, możesz odzyskać 200 zł z zagranicznych wydatków i zyskać inne wakacyjne bonusy.

Czy możesz skorzystać?

Promocje skierowane są do pełnoletnich osób fizycznych, które nie ukończyły 24 r.ż. oraz posiadają pełną zdolność do czynności prawnych.

Z propozycji nie skorzystają osoby, które od 1 stycznia 2020 r. były (lub są nadal) posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Słowem, są to akcje dostępne tylko dla nowych klientów mBanku.

Co musisz zrobić?

Droga po 600 zł premii w mBanku
 • Krok 1. Do 17 września 2024 r. wypełnij formularz rejestracyjny

  Do 17 września 2024 r. wypełnij formularz rejestracyjny , a następnie wróć na stronę promocji, by przejść do wniosku o eKonto możliwości.

  Przypominamy, że maksymalną premię zdobędziesz pod warunkiem, że otworzysz rachunek metodą na selfie lub z wykorzystaniem e-dowodu (za wybór tej metody przysługuje premia 200 zł).

 • Krok 2. Złóż wniosek o otwarcie eKonta możliwości

  Do 17 września 2024 r. złóż wniosek o otwarcie eKonta możliwości wraz z kartą debetową Visa w aplikacji i zawrzyj umowę o te produkty. Nie zapomnij o wyrażeniu zgody na korzystanie z mOkazji i dopilnuj wpisania danych zgodnych z tymi, które podałeś w formularzu rejestracyjnym.

  Uwaga: warunkiem ubiegania się o voucher do Allegro jest złożenie wniosku o konto w aplikacji tego samego dnia, w którym zarejestrowałeś swój udział w promocji.

  Zwracamy uwagę, że w akcji nie mogą wziąć udziału klienci otwierający rachunek wspólny, dlatego musisz zawnioskować o konto indywidualne.

  Pamiętaj o akceptacji oświadczeń zawartych we wniosku.

  Ważne: jeśli chcesz korzystać z preferencyjnej stawki za przewalutowanie transakcji zagranicznych wynoszącej 0%, musisz wybrać kartę debetową VISA ME.

 • Krok 3. Aktywuj usługę wielowalutową

  Jeśli wybierzesz kartę Visa Me, aktywuj usługę wielowalutową przez aplikację mobilną lub złóż wniosek o jej uruchomienie w serwisie transakcyjnym.

 • Premia. Skorzystaj z bezpłatnych przewalutowań

  Po aktywowaniu usługi wielowalutowej będziesz mógł korzystać przez 12 miesięcy z bezpłatnych przewalutowań transakcji zagranicznych, licząc od daty założenia eKonta możliwości.

 • Krok 4. Zrealizuj wymagane aktywności (200 zł premii)

  Do końca miesiąca następującego po tym, w którym otworzyłeś eKonto możliwości, a także w kolejnym miesiącu wywiąż się z 3 zadań:

  • zapłać minimum 5 razy telefonem;
  • wykonaj minimum 5 przelewów na numer telefonu;
  • ustaw cel oszczędnościowy i upewnij się, że ostatniego miesiąca następującego po tym, w którym otworzyłeś ROR, saldo celu wyniesie przynajmniej 50 zł.

  Za spełnienie każdego z wymienionych wyżej warunków w jednym miesiącu otrzymasz po 10 zł premii. Jak już wiesz, bank wypłaci Ci dodatkowe 70 zł, jeśli uda Ci się w danym miesiącu wykonać wszystkie operacje. W sumie możesz więc zgarnąć w każdym z dwóch miesięcy wymaganej aktywności 100 zł, co oznacza, że maksymalna premia za aktywność może wynieść 200 zł.

  W regulaminie zapisano, że „płatność telefonem” to bezgotówkowa transakcja zakupu dokonana w punktach handlowo-usługowych i przez Internet przy pomocy aplikacji Google Pay lub Apple Pay, do których przypisana jest karta wydana do konta otwartego w promocji. Dozwolone są także płatności Blikiem zbliżeniowym.

  Przelew na numer telefonu został zdefiniowany jako przelew wykonany z aplikacji mobilnej na dowolny numer telefonu odbiorcy zarejestrowany w usłudze Blik.

  „Cel oszczędnościowy” to rachunek powiązany z eKontem możliwości umożliwiający regularne oszczędzanie.

  Usługę „Moje Cele” możesz aktywować na etapie składania wniosku o konto osobiste, zaznaczając właściwe pole formularza, lub w systemie transakcyjnym, już po otwarciu konta. W tym celu wejdź w zakładkę Pasaż, a następnie wybierz:--> Market --> Oszczędności --> Moje cele.

  Przypominamy, że w ostatnim dniu miesiąca następującego po tym, w którym otworzyłeś e-Konto możliwości, saldo na „Celu oszczędnościowym” musi wynosić przynajmniej 50 zł.

 • Dodatkowy bonus. Spełnij warunki zdobycia 200 zł do Allegro

  Do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu, w którym założyłeś eKonto możliwości, wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych, a następnie powtórz te czynności w drugim miesiącu następującym po miesiącu założenia ROR-u.

  Transakcje dające prawo do nagrody zostały zdefiniowane w regulaminie następująco:

  Za płatności bezgotówkowe rozumiemy transakcje wykonane za pomocą karty. Do transakcji zaliczamy bezgotówkowe transakcje zakupu kartą w punkcie handlowo-usługowym i w Internecie (w tym płatności telefonem za pomocą GooglePay lub ApplePay) i transakcje z użyciem kodu Blik w Internecie.

 • Premia. Odbierz należną Ci premię

  Bonusy gotówkowe w należnej Ci wysokości wpłyną na Twoje eKonto możliwości do końca 2. i 3. miesiąca następującego po tym, w którym otworzyłeś konto.

  Bon do Allegro na 200 zł zostanie Ci udostępniony przez mOkazje w bankowości elektronicznej do końca trzeciego miesiąca po miesiącu założenia konta. Nagroda będzie dostępna do odebrania przez 60 dni.

  O zasadach korzystania z e-kodów Allegro pisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

 • Dodatkowy bonus. Zyskaj 7,5% na rachunku Moje cele

  W ramach opisywanej promocji możesz zyskać aż 7,5% w skali roku dla swoich środków do 25 tys. zł. Tak wysokie oprocentowanie będzie obowiązywało przez 3 pełne miesiące kalendarzowe po otwarciu rachunku metodą na selfie lub z wykorzystaniem e-dowodu, o ile założysz Moje cele w jednym wniosku z kontem osobistym.

  Promocyjne oprocentowanie na rachunku Moje Cele zostanie Ci naliczone, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu będzie wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest sprawdzany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie powiązanych z tym samym eKontem możliwości. Inaczej mówiąc, jeśli na koniec miesiąca miałeś na Moich celach 100 zł, to na koniec kolejnego musisz mieć min. 200 zł, by bank naliczył promocyjne odsetki.

Mission complete!

Dla uniknięcia wątpliwości, przedstawmy ramy czasowe koniecznych działań na konkretnym przykładzie. Załóżmy, że konto otworzysz w czerwcu. Wówczas wymagane przez regulaminy obu akcji aktywności musisz spełnić w lipcu i sierpniu 2024 r. Nagrody gotówkowe za aktywność wpłyną na Twój rachunek do końca sierpnia i września. E-kod do Allegro oraz premię za wybranie premiowanej metody otwarcia rachunku także otrzymasz we wrześniu 2024 r.

Zdobyte przez Ciebie premie nie podlegają opodatkowaniu, nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Konta, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł / 2,50 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
 • Oprocentowanie
  7,5%
 • Opłata za konto
  0 zł
 • Konto osobiste
  TAK

 • Konto oszczędnościowe
  NIE
Oprocentowanie 7,5% (i 5,5%) dotyczy nowych klientów, którzy otworzą rachunek Moje Cele wraz z ekontem do usług lub ekontem możliwości przez selfie / e-dowód.
Weź udział w promocji

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4
(2 oceny)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
J
Jarosław
Gość

Mam taką propozycję odnośnie mBanku, aby nie publikować ofert konta osobistego dopóki nie skrócą tej karencji (styczeń 2020).


MBank w ogóle nie wychodzi frontem do klienta a ich oferta to jest kopiuj - wklej co kilka miesięcy. Bez szacunku dla nas.


Idą na rekord z karencja i trzeba to ukrócić albo skarcić

Odpowiedz

B
bankowicz
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Jarosław

Teraz się prezes zmienił, może powieje wiatr zmian xd

Odpowiedz