Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 350 zł premii za mKonto Intensive w mBanku + 100 zł za eKonto Junior.

Money Mania V: do 600 zł premii za otwarcie i korzystanie z rachunku eKonto w mBanku

Money Mania V: do 600 zł premii za otwarcie i korzystanie z rachunku eKonto w mBanku
Czas trwania
Cel (zysk) Do 600 zł premii: 100 zł od Money.pl i 500 zł od mBanku
Po drodze Aby zyskać 100 zł należy otworzyć eKonto w taryfie standard oraz dokonać min. 5 transakcji kartą debetową. Zdobycie dodatkowej premii (500 zł) wymaga nieco większej aktywności.
W piątej edycji Money Manii gwarantowana premia w wysokości 100 zł trafi do nowych klientów mBanku. Wystarczy tylko do 10 maja 2016 r. złożyć wniosek o eKonto (w taryfie standard), a następnie spełnić kilka prostych warunków. Co ważne, jednocześnie można wziąć udział w akcji „Zyskuj z eKontem” i zdobyć dodatkowe 500 zł, powiększając zysk nawet do 600 zł!

Nawet 600 zł premii w dwóch promocjach dla nowych klientów

Organizatorem akcji promocyjnej „Money Mania V” oraz fundatorem premii jest portal finansowy Money.pl.

W promocji mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, które w okresie od 1 października 2015 roku do momentu złożenia wniosku o eKonto w wersji standard nie były klientami mBanku.

Na uczestników akcji Money Mania czeka gwarantowana premia w wysokości 100 zł. Ponadto nowi klienci mogą przystąpić do trwającej równolegle promocji „Zyskuj z eKontem”, w której można zarobić dodatkowo 500 zł (jednak trzeba spełnić nieco trudniejsze warunki). Łącząc obie oferty, można otrzymać całkiem sporą premię wynoszącą nawet 600 zł.

Łatwo zgarnij 100 zł premii w Money Manii

Aby uzyskać bonus w wysokości 100 zł, trzeba spełnić kilka dość prostych warunków:

 1. Do 10 maja 2016 r. (włącznie) zarejestrować się w aplikacji konkursowej za pośrednictwem serwisu internetowego organizatora promocji, podając swoje imię i nazwisko oraz adres email.
 2. Potwierdzić swój udział w akcji promocyjnej, klikając w link umieszczony w wiadomości email otrzymanej od organizatora, a następnie wypełnić wniosek o otwarcie eKonta w wersji standard wraz z kartą debetową. Należy przy tym wyrazić zgodę na przekazanie przez bank danych osobowych organizatorowi konkursu w celu wypłacenia nagrody uczestnikowi promocji. Ważne - z jednego profilu w aplikacji można założyć tylko jedno konto.
 3. Do 21 maja 2016 roku (włącznie) podpisać umowę o prowadzenie eKonta w taryfie standard, a następnie aktywować rachunek za pomocą przelewu weryfikacyjnego z rachunku w innym banku, za pośrednictwem kuriera lub w placówce.
 4. Do 10 czerwca 2016 roku wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę - pod uwagę będą brane wyłącznie płatności kartą lub BLIk-iem oraz przelewy internetowe na rachunek w innym banku. Wypłaty z bankomatów oraz przelewy wewnętrzne nie będą brane pod uwagę.
 5. Także do 10 czerwca 2016 r. podać w aplikacji konkursowej numer założonego wcześniej rachunku.
 6. Do dnia 1 lipca 2016 r. posiadać aktywne konto – zamknięcie rachunku przed tym terminem uniemożliwi organizatorowi przelanie nagrody.

Pamiętaj o terminach, nie martw się podatkiem

O przyznaniu nagrody w wysokości 100 zł organizator powiadomi beneficjentów do 21 czerwca 2016 roku, wysyłając im wiadomość e-mail oraz publikując komunikat dostępny po zalogowaniu w serwisie. Bonus zostanie przekazany na konto uczestników do dnia 1 lipca 2016 roku. Premia jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych i nie trzeba jej zgłaszać w urzędzie skarbowym.

Dołóż nawet 500 zł premii w promocji „Zyskaj z eKontem”

Jak już wspomnieliśmy, trwająca równolegle promocja „Zyskaj z eKontem” ma znacznie bardziej rozbudowane warunki. Aby zdobyć do 500 zł premii należy spełnić następujące wymogi:

 1. Złożyć wniosek o otwarcie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego eKonto w wersji standard lub plus (niestety, promocja Money Manii nie obejmuje tej drugiej wersji rachunku) wraz z kartą debetową i zaakceptować Regulamin Promocji „mOkazje w Serwisie Transakcyjnym oraz Aplikacji Mobilnej mBanku”. Osoby, które zamierzają wziąć udział w obu akcjach promocyjnych, mają na to czas tylko do 10 maja 2016 r. (włącznie). Pozostali uczestnicy promocji „Zyskaj z eKontem” mogą wnioskować o rachunek do dnia 31 maja 2016 r.
 2. Zalogować się do aplikacji mobilnej przynajmniej jeden raz w każdym miesiącu trwania promocji, przy czym pierwsze logowanie powinno nastąpić do 24h od otwarcia rachunku.
 3. Zapewnić miesięczne wpływy na konto w wysokości minimum 1000 zł (wpływ nie może pochodzić z innego rachunku należącego do uczestnika promocji, np. konta założonego w innym banku).
 4. Dokonać i rozliczyć w danym miesiącu kalendarzowym płatności na łączną kwotę minimum 250 zł – dopuszczalne są transakcje kartami debetowymi i kredytowymi oraz płatności BLIK. Płatności należy wykonywać przez okres pięciu kolejnych miesięcy kalendarzowych (począwszy od drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym została podpisana umowa).

Klienci, którzy spełnią wszystkie zawarte w regulaminie kryteria, otrzymają od banku następujące bonusy:

 • 10 zł za zalogowanie się do aplikacji mobilnej – premia przyznawana jest wyłącznie wtedy, gdy pierwsze logowanie do aplikacji mobilnej nastąpi do 24h od otwarcia rachunku. Bank wypłaci premię w ciągu 20 dni roboczych od spełnienia tego warunku;
 • do 250 zł w ramach zwrotu za dokonane zakupy – premia za płatności kartą i płatności BLIK będzie wypłacana przez 5 miesięcy w postaci zwrotu na eKonto w wysokości 2% wartości płatności kartą i w wysokości 4% wartości płatności BLIK. W danym miesiącu można jednak zyskać nie więcej niż 50 zł. Bank przeleje premię na konto klienta do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki;
 • 240 zł – stanowiące ekstra bonus za spełnienie wszystkich warunków w trakcie trwania całej promocji Aby go otrzymać, należy więc skorzystać z aplikacji mobilnej oraz otrzymać premię moneyback (na dowolną kwotę) w ciągu każdego z 5 miesięcy.

Dokładny opis promocji Zyskuj z eKontem" znajdziesz w tym artykule.

Poznaj parametry eKonta w wersji standard

Zanim zdecydujemy się na udział w najnowszej Money Manii, sprawdźmy podstawowe parametry eKonta. Wyglądają one całkiem przyjaźnie:

 • brak opłat za prowadzenie rachunku;
 • bezpłatne wewnętrzne i zewnętrzne przelewy internetowe;
 • 4 zł miesięcznie za kartę debetową, jednak można uniknąć tej opłaty pod warunkiem dokonania min. 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu (na dowolną kwotę) za pomocą karty płatniczej lub płatności BLIK;
 • 0 zł - za wypłaty z bankomatów mBanku, Sieci Euronet, Planet Cash oraz Banku Zachodniego WBK S.A.;
 • 3% min. 5,00 zł, max. 9,00 zł - opłata za pozostałe bankomaty krajowe;
 • 3%, min. 9 zł - wypłaty z bankomatów za granicą;
 • 5 zł - przelew SEPA.

Czy warto skorzystać z promocji?

Przypomnijmy – w zeszłym miesiącu z oferty mBanku zniknęły dwa konta, eKonto mobilne i eKonto mobilne plus, zastąpione eKontem w taryfie standard i taryfie plus. Po marcowej rewolucji mBank postanowił intensywnie promować odświeżony rachunek i powalczyć o nowych klientów, czego świadectwem jest niniejsza akcja promocyjna.

Zasady uczestnictwa w najnowszej Money Manii są wyjątkowo proste – należy założyć eKonto w wersji standard i wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę, aby uzyskać bonus w wysokości 100 zł. Ponieważ pod uwagę będzie brana wyłącznie liczba, a nie wartość kwotowa transakcji, spełnienie tego warunku przyjdzie nam z łatwością, zwłaszcza jeżeli aktywnie posługujemy się kartą.

Jednocześnie z Money Manią trwa akcja „Zyskuj z eKontem”, również adresowana do nowych klientów, w której do zyskania jest 500 zł premii. Osoby, które przystąpią do obu akcji, mogą otrzymać łącznie aż 600 zł: 100 zł od organizatora Money Manii i 500 zł od mBanku. Jak to zwykle bywa z tego typu promocjami, im większą aktywnością się wykażesz, tym więcej otrzymasz:

Poziom Wymagana aktywność Premia za aktywność Całkowita premia
1
 • założenie konta w Money Manii
 • 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę
100 zł 100 zł
2
 • zalogowanie się do aplikacji mobilnej mBanku w ciągu 24h od otwarcia konta
10 zł

110 zł, ponieważ:

 • 100 zł (poziom 1)
 • 10 zł (poziom 2)
3

W okresie 5 miesięcy:

 • zapewnienie co miesiąc zewnętrznych wpływów na konto w wysokości min. 1000 zł
 • regularne (min. raz w miesiącu) logowanie do aplikacji mobilnej mBanku
 • moneyback 2% za realizowanie płatności kartą płatniczą lub 4% za płatności BLIK-iem na kwotę min. 250 zł miesięcznie

do 50 zł przez 5 miesięcy, czyli łącznie do 250 zł

do 600 zł, ponieważ:

 • 100 zł (poziom 1)
 • 10 zł (poziom 2)
 • do 250 zł (poziom 3)
 • 240 zł (premia za łączne spełnienie warunków z poziomu 2 i 3)

Jeśli opisane w tabelce warunki są według Ciebie łatwe do spełnienia, a przy tym szukasz nowoczesnego i funkcjonalnego konta, rozważ decyzję o udziale w jednej lub obu promocjach łącznie.

eKonto wciąż się zmienia, jednak wciąż pozostaje w czołówce najbardziej popularnych rachunków osobistych. Niewątpliwie jego atutem jest bardzo szeroki pakiet usług dodatkowych, ułatwiających dopasowanie rachunku do naszych potrzeb (Supermarket Funduszy Inwestycyjnych, eMAKLER, mTransfer, możliwość wykupienia różnych ubezpieczeń). Dużym plusem jest również łatwy i wygodny dostęp do konta za pośrednictwem bankowości mobilnej.

Krystian

Autor tekstu o promocji