Nawet 6% do 100 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium

Publikacja:
Nawet 6% do 100 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium
Czas trwania
Cel (zysk) 6% w skali roku dla nowych środków (przez 90 dni, do 100 tys. zł).
Uczestnik Nowy lub obecny posiadacz rachunku osobistego oraz Konta Oszczędnościowego Profit.
Po drodze Otwarcie lub posiadania konta osobistego i oszczędnościowego, wpłata nowych środków, transakcje kartą lub Blikiem.
Weź udział w promocji
Bank Millennium utrzymał dość atrakcyjną stawkę w kolejnej edycji promocji na Koncie Oszczędnościowym Profit. "Nowe środki" na tym rachunku przez 90 dni będą objęte oprocentowaniem 6% w skali roku. Maksymalna kwota objęta promocyjną stawką to 100 tys. zł, a otrzymanie wysokiego oprocentowania wymaga wykonywania co miesiąc płatności kartą / Blikiem.

Promocja „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit” (edycja 60)

Organizatorem 60. edycji promocji na koncie oszczędnościowym jest Bank Millennium.

Do kiedy możesz skorzystać?

Oferta obowiązuje do 12 lipca 2024 r.

Co możesz zyskać?

Promocyjna stawka wynosi 6% w skali roku, obowiązuje przez 90 dni i obejmuje nowe środki do 100 tys. zł. Niespełnienie warunku aktywności skutkuje naliczeniem oprocentowania na poziomie 2,5% w skali roku.

Czy możesz skorzystać?

Oferta jest dostępna dla nowych i obecnych klientów. Konieczne jest posiadanie zarówno konta oszczędnościowego, jak i osobistego. Korzystanie z poprzednich edycji promocji Konta Oszczędnościowego Profit nie wyklucza z udziału w jej najnowszej odsłonie.

Co musisz zrobić?

Droga do 6% w Banku Millennium
 • Krok 1. Do 12 lipca 2024 r. otwórz konto oszczędnościowe w pakiecie z ROR (jeśli jeszcze nie posiadasz tych produktów) na stronie banku

  Jeśli jesteś nowym klientem, do 12 lipca 2024 r. otwórz konto oszczędnościowe w pakiecie z kontem osobistym na stronie banku .

  W przypadku, gdy posiadasz samo konto osobiste, rachunek oszczędnościowy założysz np. z poziomu bankowości elektronicznej.

  Z kolei jeśli posiadasz już oba wspomniane produkty – pomijasz ten krok.

 • Krok 2. Również do 12 lipca 2024 r. wpłać tzw. nowe środki

  Do 12 lipca 2024 r. wpłać na Konto Profit nowe środki. Pod tym pojęciem rozumiane są kwoty stanowiące nadwyżkę ponad saldem na wszystkich rachunkach klienta (w tym także lokat i lokat strukturyzowanych) w Banku Millennium 7 czerwca 2024 r. (tzw. dzień badania salda).

  Jeżeli Konto Oszczędnościowe Profit jest rachunkiem wspólnym, to przy obliczaniu salda, od którego liczone są nowe środki, uwzględniane są rachunki, których posiadacz/współposiadacze są ci sami, co Konta Oszczędnościowego Profit. Wówczas uczestnikami promocji są wszyscy posiadacze tego konta.

 • Krok 3. W każdym miesiącu obowiązywania promocyjnego oprocentowania spełnij warunek aktywności

  Warunkiem naliczenia maksymalnego oprocentowania (6%) w danym miesiącu kalendarzowym jest wykonanie min. 5 transakcji kartą lub Blikiem.

  Jeśli w którymś z miesięcy nie spełnisz warunku dotyczącego płatności, bank przyzna za ten miesiąc oprocentowanie w wysokości 2,5% w skali roku.

 • Premia. Uzyskaj promocyjne oprocentowanie

  Bonusowe odsetki będą naliczane przez 90 dni, licząc od daty wpływu pierwszych nowych środków, dla kwot do 100 tys. zł.

Mission complete!

Konta objęte promocją

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 5 zł / 11 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: brak prowizji za przewalutowanie transakcji w walucie obcej do równowartości 1000 zł/mies.

Rachunek – poza dostępem do atrakcyjnej oferty oszczędnościowej – daje możliwość zarządzania finansami z poziomu funkcjonalnej aplikacji mobilnej.

 • Oprocentowanie
  6%

 • Okres obowiązywania
  90 dni
 • Zakres kwot
  do 100 tys. zł
 • Konto osobiste
  TAK

Oferta na nowe środki.

Pamiętaj, że po zakończeniu okresu promocyjnego wszystkie zgromadzone oszczędności zostaną objęte oprocentowaniem standardowym. Jeśli jego wysokość nie spełnia Twoich oczekiwań, rozważ skorzystanie z innej oferty z rankingu kont oszczędnościowych.

Weź udział w promocji

Aldona Derdziak

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos