Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 300 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao + Konto Oszczędnościowe na 7%.

300 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao + Konto Oszczędnościowe na 7%

Publikacja:
300 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao + Konto Oszczędnościowe na 7%
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) 300 zł: 200 zł w gotówce + 8000 punktów (100 zł) w Bezcennych Chwilach + 7% na Koncie Oszczędnościowym.
Uczestnik Osoby, które w okresie od 1 maja 2021 r. do 16 sierpnia 2023 r. nie posiadały w Banku Pekao konta osobistego ani lokaty terminowej.
Po drodze Transakcje kartą.
Bank Pekao kontynuuje swoją promocję z 200-złotową premią gotówkową dla nowych klientów! Otrzymasz ją, jeśli założysz teraz Konto Przekorzystne i w każdym z trzech kolejnych miesięcy wykonasz min. 5 transakcji bezgotówkowych. Gdybyś zrealizował je przez krótszy okres, Twoja nagroda będzie odpowiednio niższa. Premię możesz powiększyć o równowartość 100 zł w programie Bezcenne Chwile.

Akcja "Otwórz konto na selfie i otrzymaj nagrodę" (edycja 9)

Organizatorem promocji jest Bank Pekao SA. Akcję z bonusowymi punktami w programie Bezcenne Chwile przygotowała organizacja płatnicza Mastercard.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja "Otwórz konto na selfie i otrzymaj nagrodę" trwa do 2 listopada 2023 r., natomiast ta związana z Bezcennymi Chwilami do 15 stycznia 2024 r.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest 200 zł premii gotówkowej. 50 zł otrzymasz za założenie rachunku, natomiast za aktywność możesz zyskać maksymalnie 3 x 50 zł, czyli w sumie 150 zł.

Posiadaczom konta osobistego bank proponuje także promocyjną stawkę 7% na Koncie Oszczędnościowym (przez 5 miesięcy, do 100 tys. zł).

Ponadto, jeśli wybierzesz kartę Mastercard, dasz sobie szansę na zdobycie 8000 punktów (równowartość 100 zł) w programie Bezcenne Chwile oraz będziesz w nim szybciej zbierał punkty, a tym samym w krótszym czasie wymienisz je na nagrody z katalogu programu.

Czy możesz skorzystać?

Nie ma żadnych przeciwwskazań, byś uczestniczył w promocji, o ile od 1 maja 2021 r. do 16 sierpnia 2023 r. nie posiadałeś w Banku Pekao (również jako współposiadacz) rachunku osobistego w polskich złotych ani lokaty terminowej.

Uwaga: bank wymaga także, by uczestnik był obywatelem polskim, mieszkał w Polsce i w dniu przystępowania do promocji nie posiadał w Pekao żadnego produktu kredytowego.

Co musisz zrobić?

Droga do 300 zł premii i 7% dla oszczędności w Banku Pekao SA
 • Krok 1. Do 2 listopada 2023 r. złóż wniosek o Konto Przekorzystne

  Do 2 listopada 2023 r. złóż wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową oraz dostępem do bankowości internetowej i aplikacji mobilnej PeoPay.

  Uwaga: wybierając kartę Mastercard, będziesz mógł zgarnąć dodatkowe 100 zł w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile.

 • Krok 2. Zawrzyj z bankiem umowę o wymagane produkty

  Zawrzyj umowę za pośrednictwem podstrony banku lub w aplikacji PeoPay z wykorzystaniem weryfikacji tożsamości przy pomocy selfie.

  Uwaga! Jeśli nie uda Ci się z powodów technicznych zawrzeć umowy o Konto Przekorzystne zdalnie, możesz dopełnić formalności w oddziale i nie pozbawi Cię to prawa do otrzymania premii.

 • Premia. Odbierz premię za założenie konta (50 zł)

  Za samo założenie konta otrzymasz 50 zł premii gotówkowej. Przelew trafi na Twój rachunek do połowy drugiego miesiąca następującego po tym, w którym doszło do zawarcia umowy.

  Nagroda nie zostanie wypłacona w przypadku, gdy zamkniesz ROR lub kartę debetową przed jej przekazaniem, a także gdy wycofasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Identyczna zasada odnosi się do kolejnych bonusów.

 • Dodatkowy bonus. Zyskaj bonusowe punkty w programie Bezcenne Chwile (równowartość 100 zł)

  Będąc posiadaczem karty Mastercard wydanej przez Bank Pekao SA, możesz zyskać dodatkowe bonusy w programie Bezcenne Chwile:

 • Krok 3. Aktywnie korzystaj z rachunku przez 3 kolejne miesiące

  W każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia Konta Przekorzystnego wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub zbliżeniowo aplikacją PeoPay.

  Transakcje bezgotówkowe muszą być wykonane na terytorium Polski w złotych polskich kartą debetową lub zbliżeniowo aplikacją PeoPay. Płatności Blikiem nie zostaną uwzględnione.

  Promocją nie są objęte transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, odrzucone bądź nieautoryzowane, a także te wykonane w miejscach o kodach MCC wymienionych w regulaminie. Chodzi o internetowe przekazy pieniężne (MCC 4829), przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (MCC 6050), przekazy pieniężne w Instytucjach niefinansowych, czyli walutę obcą, zlecenia pieniężne i czeki podróżne (MCC 6051).

 • Premia. Odbierz nagrodę (3 x 50 zł) za aktywność

  Za spełnienie warunku aktywności otrzymasz maksymalnie 150 zł premii. Należny bonus trafi na Twój rachunek do połowy drugiego miesiąca po spełnieniu wszystkich wymagań.

  Uwaga: jeśli transakcje kartą wykonasz tylko w dwóch miesiącach, Twoja nagroda wyniesie 100 zł, jeśli zaś tylko w jednym miesiącu – otrzymasz jedynie 50 zł.

 • Dodatkowy bonus. Zyskaj 7% na Koncie Oszczędnościowym

  Jako posiadacz konta osobistego możesz otrzymać promocyjną stawkę na Koncie Oszczędnościowym (7% w skali roku, przez 5 miesięcy, do 100 tys. zł).

Mission complete!

Przykład: założyłeś konto w sierpniu 2023 r., więc 50 zł z tego tytułu otrzymasz do 15 października 2023 r. Warunki aktywności realizujesz wtedy od września do listopada 2023 r., a premia (50 zł, 100 zł lub 150 zł) wpłynie na Twój rachunek do 15 stycznia 2023 r.

Zdobyta premia nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Konta, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 4 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,3% min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: korzystne przewalutowania i brak prowizji za transakcje walutowe kartą.

Unikalną cechą rachunku i karty wydawanej do niego są przewalutowania po świetnym kursie organizacji płatniczej. To rozwiązanie idealnie sprawdzi się podczas zagranicznej podróży.

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: korzystne przewalutowania i brak prowizji za transakcje walutowe kartą.

Główna różnica między wspomnianymi wersjami rachunku to bezwarunkowy brak opłat za kartę i korzystanie z bankomatów dla osób, które nie ukończyły 26.r.ż.

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(3)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Adam
Gość

Jeśli nie chce zakładać karty do konta to nie spełniam żadnych warunków promocji ? Czy jednak mam możliwość otrzymania łączenie 200zł a jedynie bon za kartę jest poza moim zakresem ?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Adam

Warunkiem udziału w promocji jest otwarcie konta wraz z kartą debetową. Jest ona niezbędna do wykonania transakcji koniecznych do zdobycia premii. Wybór karty z logo Mastercard daje szanse na dodatkowe bonusy w programie Bezcenne Chwile.

Odpowiedz

R
Radek
Gość

Unikajcie pekao jak ognia - dodzwonic sie na infolinie to jak wygrać w totka (oczekiwanie 25min+), konsultanci wprowadzajacy w błąd, dodatkowo nie mogłem wykonać przelewu (w banku w tej sprawie temat został zalatwiony dopiero za drugim razem jak zagroziłem zgloszeniem o przywłaszczenie srodków).

Odpowiedz