Program poleceń Banku Millennium po raz siódmy. Do zdobycia: bilety do kina, bony zakupowe po 80 zł, 2% na lokacie

Publikacja:
Program poleceń Banku Millennium po raz siódmy. Do zdobycia: bilety do kina, bony zakupowe po 80 zł, 2% na lokacie
Czas trwania
Cel (zysk) Do wyboru: 4 bilety do kina, 80 zł w formie bonu do Empiku lub Zalando, eKarta podarunkowa goodie o wartości 80 zł lub lokata oprocentowana na 2% w skali roku.
Uczestnik Nowy i obecny klient
Po drodze Należy założyć Konto 360º lub Konto 360º Student i wykonać transakcje kartą i/lub Blikiem na łączną kwotę 360 zł.
Bank Millennium niestrudzenie zachęca klientów do polecania jego konta osobistego już w 7. edycji programu "Lubię to polecam". Nagrody pozostały podobne - nadal są wśród nich bilety do kina, bony do sklepów internetowych empik.com i zalando.pl oraz eKarta podarunkowa goodie o wartości 80 zł. Zmianą nieco na gorsze jest za to 3-miesięczna lokata z oprocentowaniem 2% (wcześniej było to 2,5%). Sam wybierasz, którą nagrodę chcesz otrzymać za spełnienie naprawdę prostych warunków.

Każdy z bonusów ma wartość ok. 80 zł i może go otrzymać zarówno obecny klient banku (osoba polecająca), jak i ten, kto założy w Banku Millennium Konto 360˚ lub Konto 360˚ Student (osoba polecona). Dodatkowym atutem tego programu poleceń jest możliwość samodzielnego wyboru nagrody.

7. edycja programu „Lubię to polecam” potrwa do 2 kwietnia 2021 r.

Dla każdego coś miłego

Zacznijmy od przedstawienia nagród. Naszym zdaniem są one różnorodne i każdy powinien znaleźć wśród nich coś, co będzie dla niego najbardziej atrakcyjne:

 • 4 kody, które można wymienić na 4 bilety do sieci kin Multikino (tylko na filmy 2D) lub Helios (filmy 2D i 3D);
 • bon podarunkowy o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym empik.com;
 • karta upominkowa o wartości 80 zł na zakupy w sklepie internetowym zalando.pl;
 • eKarta podarunkowa goodie o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepach internetowych i stacjonarnych na terenie Polski;
 • 3-miesięczna lokata oprocentowana na 2% w skali roku.

Później przedstawimy dodatkowe informacje o bonusach. Teraz ustalmy, kto może wziąć udział w tej promocji i co musi zrobić, by zgarnąć wybraną nagrodę.

Warunki udziału dla osób zaproszonych (poleconych)

Zacznijmy od opisania zasad dotyczących osób, które nie mają jeszcze rachunku w Banku Millennium i chciałyby go otworzyć w ramach programu poleceń.

Kto może być zaproszonym?

Zaproszonym może być osoba pełnoletnia z pełną zdolnością do czynności prawnych, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy rachunku w ramach tej promocji nie była stroną żadnej umowy z Bankiem Millennium ani osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek produktu Banku Millennium (np. jako pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, kurator).

Z udziału w roli zaproszonego wyklucza także posiadanie karty przedpłaconej, dodatkowej karty kredytowej, poręczanie kredytu czy posiadanie jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych. Krótko mówiąc - korzystałeś z produktów Banku Millennium w ostatnim roku – nie możesz wziąć udział w tej akcji jako osoba polecona.

W regulaminie jest też zapis, że w roli zaproszonego nie może wystąpić osoba, która w przeszłości otworzyła już konto w Banku Millennium w ramach programu poleceń.

Co zrobić, by zgarnąć nagrodę?

Jeśli spełniasz powyższe warunki, nadszedł czas, byś poznał zadania, jakie bank postawił przed Tobą na drodze po nagrodę.

Start
 • Krok 1

  Do 2 kwietnia 2021 r. załóż Konto 360° lub Konto 360° Student, podając przy tym kod polecający otrzymany od aktualnego klienta banku (polecającego). Możesz to zrobić w placówce banku, za pośrednictwem Centrum Obsługi Telefonicznej lub korzystając z internetowego wniosku dostępnego na stronie programu. Jeśli nie znasz nikogo, kto mógłby rekomendować Ci rachunek, skorzystaj z naszego kodu poleceń: 24190275.

 • Krok 2

  W ciągu 30 dni od założenia rachunku wykonaj transakcje bezgotówkowe w punktach handlowo-usługowych lub przez Internet przy użyciu karty debetowej lub Blikiem na łączną kwotę min. 360 zł.

 • Krok 3

  W ciągu 60 dni od otrzymania informacji, że spełniłeś warunki uprawniające do otrzymania nagrody, wybierz bonus dla siebie. Możesz tego dokonać w bankowości internetowej (Millenet), w aplikacji mobilnej, w placówce banku oraz w Centrum Obsługi Telefonicznej.

 • Premia

  Lokatę Lubię to polecam możesz założyć zaraz po jej wyborze, natomiast karty upominkowe otrzymasz w Millenecie lub aplikacji mobilnej w wiadomości sms w ciągu 7 dni.

Mission complete!

Ważne informacje

Składając wniosek o konto, musisz zaakceptować regulamin i wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych z Banku Millenium za pomocą środków porozumiewania się na odległość. Pamiętaj, że nie możesz odwołać jej w trakcie trwania programu.

Konieczne też jest przyzwolenie na przekazanie przez bank obecnemu klientowi informacji o wywiązaniu się przez Ciebie z warunków akcji.

Jeśli otworzysz konto metodą "na selfie" musisz udać się w ciągu 30 dni od otwarcia rachunku do placówki banku i złożyć wzór podpisu oraz okazać dokument tożsamości. Jeśli nie dopełnisz tego obowiązku nie otrzymasz nagrody.

Przy ocenie spełnienia warunku transakcji bezgotówkowych nie będą brane pod uwagę wypłaty gotówki, przelewy, transakcje związane z grami hazardowymi oraz kwoty zwrócone na konto przed przekazaniem bonusów.

W trakcie zakładania rachunku otrzymasz swój indywidualny kod polecenia. Będziesz mógł go wykorzystać jako osoba polecająca, by zdobyć dla siebie kolejne nagrody.

Warunki udziału dla obecnych klientów (polecających)

Nadszedł czas na przedstawienie zasad dotyczących klientów Banku Millennium.

Kto może być polecającym?

Uczestnikiem programu (jako osoba polecająca) może być osoba pełnoletnia, z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadająca lub współposiadająca w Banku Millennium rachunek osobisty prowadzony w złotych. Posiadanie rachunku technicznego czy występowanie w roli pełnomocnika, kuratora, przedstawiciela ustawowego itp. nie daje możliwości ubiegania się o nagrody. Nie możesz być polecającym także wtedy, gdy jesteś tylko użytkownikiem karty przedpłaconej lub dodatkowej karty kredytowej.

Konieczne jest też wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji marketingowych z Banku Millenium za pomocą środków porozumiewania się na odległość i nieodwołanie jej w trakcie trwania programu. Jeśli zamierzasz polecać rachunek, upewnij się zatem, czy masz zaznaczone odpowiednie zgody. Możesz to sprawdzić w Millenecie, wchodząc do zakładki Ustawienia ogólne na swoim Profilu i wybierając później opcję Zgody i rezygnacje.

Niezbędne działania

Kolejne etapy starań o nagrodę wyglądają następująco:

Start
 • Krok 1

  Zapoznaj się z regulaminem programu, zaakceptuj go i przystąp do programu do 2 kwietnia 2021 r. Możesz to zrobić poprzez bankowość internetową (Zakładka „Konta”), aplikację mobilną, Centrum Obsługi Telefonicznej lub w placówkach banku.

 • Informacja

  Po rejestracji otrzymasz swój indywidualny kod polecenia składający się z 8 cyfr. Będziesz się nim posługiwał we wszystkich edycjach programu „Lubię to polecam”, pamiętaj jednak, że musisz się zarejestrować do każdej z nich. Bez tego system nie będzie „wiedział”, że uczestniczysz w danej edycji.

 • Krok 2

  Znajdź osobę zainteresowaną założeniem Konta 360˚ lub Konta 360˚ Student w Banku Millenium, dopilnuj, by podczas zakładania rachunku skorzystała z Twojego kodu polecającego, a potem spełniła warunki aktywności. Gdyby tego nie zrobiła, bank nie przyzna nagrody ani Tobie, ani poleconemu.

 • Premia

  Po otrzymaniu informacji, że polecony spełnił warunki uprawniające do otrzymania nagrody, będziesz miał 60 dni na dokonanie wyboru bonusu dla siebie. Możesz to zrobić w bankowości internetowej (Millenet), w aplikacji mobilnej, w placówce banku oraz w Centrum Obsługi Telefonicznej.

Mission complete!

Uwaga: Każdy z posiadaczy wspólnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego może samodzielnie przystąpić do programu i zdobywać bonusy dla siebie, niezależnie od drugiego właściciela rachunku.

Zestaw informacji o nagrodach

Wspomnieliśmy już o nagrodach przygotowanych przez bank dla uczestników tej edycji programu poleceń. Teraz przedstawimy je dokładnie i opiszemy procedurę ich przekazania.

4 kody = 4 bilety do kina

Kody zostaną udostępnione w bankowości internetowej (Millenet) i aplikacji mobilnej oraz wysłane sms-em w ciągu 7 dni od dokonania wyboru. Możesz je wykorzystać w sieci Multikino (tylko na filmy 2D) lub Helios (filmy 2D i 3D). Kody będą ważne przez min. 60 dni.

80 zł w postaci bonu podarunkowego do Empiku

Bon do wykorzystania podczas zakupów w sklepie internetowym empik.com (tylko na produkty sprzedawane bezpośrednio przez Empik) też ma postać elektroniczną i jest udostępniany na tych samych zasadach co kody do kina.

Karta upominkowa o wartości 80 zł do Zalando

Zasady przekazania karty do sklepu internetowego zalando.pl są identyczne jak w przypadku kodów do kina czy bonu do Empiku, przy czym jest ona ważna bezterminowo.

eKarta podarunkowa goodie o wartości 80 zł

eKarta podarunkowa w aplikacji goodie o wartości 80 PLN do wykorzystania w sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub Apple Pay) i internetowych na terenie Polski.

W ciągu 7 dni od wyboru tego bonusu w Millenecie lub w aplikacji mobilnej oraz w formie sms otrzymasz kod, który będziesz mógł wymienić w ciągu 60 dni na eKartę w aplikacji goodie. eKarta będzie ważna przez 12 miesięcy od daty aktywacji w goodie.

3-miesięczna lokata na 2% w skali roku

Minimalna kwota lokaty to 500 zł, a maksymalna 15 000 zł (przy tej kwocie zyskasz “na czysto” 61 zł). Lokata Lubię to polecam nie jest odnawialna - jej zerwanie oznacza, że nie otrzymasz odsetek.

Dodatkowe informacje

Niemal wszystkie bonusy przyznane w ramach programu „Lubię to polecam” zwolnione są z podatku dochodowego. Wyjątkiem jest 3-miesięczna lokata; w jej przypadku bank zobowiązany jest do pobrania 19-procentowego podatku dochodowego od wypracowanego zysku. Nie chcesz takich “niespodzianek”? Przyłącz się do naszej akcji zmierzającej do zniesienia tej daniny.

Zwracamy uwagę, że w momencie dokonywania wyboru nagrody konto zaproszonego do udziału w programie (czyli nowego klienta) nie może być zamknięte lub znajdować się w okresie wypowiedzenia!

Konto 360° - co warto o nim wiedzieć?

Posiadacz Konta 360° zwolniony jest z opłat za prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów, jeśli w danym miesiącu zapewni wpływ w wysokości min. 1000 zł i dokona minimum jednej płatności kartą debetową lub Blikiem. Wpływ nie musi pochodzić z wynagrodzenia, może to być po prostu przelew z innego banku lub nawet wpłata gotówkowa na konto.

Oferta nieaktywna
Bank Millennium
 • Konto
  0 zł / 8 zł

 • Karta
  0 zł / 7 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Istnieje też wersja dla osób w wieku 18-26 lat pod nazwą Konto 360° Student, które jest bezwarunkowo darmowe. Do zwolnienia z opłat za korzystanie z karty debetowej i wypłaty ze wszystkich bankomatów wystarczy wykonanie w danym miesiącu minimum jednej płatnością kartą debetową lub Blikiem.

Oferta nieaktywna
Bank Millennium
 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 4 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Przypominamy, że dla zdobycia nagrody w ramach programu poleceń konieczne jest jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 360 zł.

Solidna oferta dla każdego

Program poleceń Banku Millennium „Lubię to polecam” kusi możliwością samodzielnego wyboru nagrody zarówno przez polecającego, jak i poleconego. Opisany jest w prosty sposób, nie stawia wygórowanych wymagań żadnej ze stron. Zobacz, jak w związku z tym wypada w naszym zestawieniu tego typu akcji.

Warto też podkreślić, że nowy klient Banku Millennium, tuż po zarejestrowaniu się do programu, otrzymuje swój kod poleceń, którym może się odtąd posługiwać, zachęcać innych do korzystania z usług Banku Millennium i tym samym zdobywać kolejne bonusy.

Aldona Derdziak

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(7)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
D
dziku90
Gość

Czy ktoś zna sposób jak można wypłacić środki z karty Goodie? Bankomat przejdzie?

Odpowiedz

K
Kamil
Gość
@dziku90

Chyba się nie da, można z niej tylko płacić w sklepach

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@dziku90

Z karty Goodie możesz doładować m.in. Revoluta lub Skycash, a następnie przelać/wypłacić pieniądze. Skycash z tego co wiem pobiera za każdą operację opłatę - 1,9%, ale Revoluta można obsługiwać bezpłatnie.

Zastanawiam się jeszcze nad jednym rozwiązaniem – wypłatą środków z bankomatu za pomocą eKarty Goodie podpiętej pod Apple Pay. Płatności AP z Goodie na pewno działają, ale wypłaty z bankomatu nie testowałem.

Odpowiedz

D
Dario
Gość

Ale zaraz zaraz, właściwie mam pytanie... da się to jakoś połączyć z premią za otwarcie 200 zł??

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Dario

Możesz otworzyć konto w promocji 200 zł + 100 zł za lokatę strukturyzowaną: https://www.najlepszekonto.pl/200-zl-premii-konto-360-100-zl-lokata-strukturyzowana-bank-millennium

...a następnie polecać konto znajomym i zgarniać premie w programie poleceń. Taka kolejność działań będzie optymalna, w tym sensie połączenie promocji jest możliwe ?

Odpowiedz

D
Dario
Gość

Normalnie wybrałbym bilety do kina, ale jak znowu zamkną... Generalnie bez szału te nagrody. Jak już dają bony, a nie gotówkę, to mogłyby być do Biedronki/Allegro.

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Dario

Karta Goodie jest całkiem ciekawą opcją, bo można nią normalnie płacić w sklepach internetowych i stacjonarnych (przez Apple Pay) lub nawet wypłacić środki, jak się trochę pokombinuje.

Odpowiedz