Skomponuj smakowite danie z produktów Santander Bank Polska i wygraj nawet 500 zł na Pyszne.pl

Publikacja:
Skomponuj smakowite danie z produktów Santander Bank Polska i wygraj nawet 500 zł na Pyszne.pl
Czas trwania
Cel (zysk) Nawet 500 zł w postaci bonów na Pyszne.pl.
Uczestnik Dorosły klient Santander Bank Polska posiadający w nim konto osobiste.
Po drodze Należy udzielić kreatywnej odpowiedzi na zadanie konkursowe.
Co można przyrządzić z lokat, kredytów, kont osobistych i innych produktów bankowych, by było smacznie i atrakcyjnie? Fakt, dość zaskakujące pytanie, ale na tym polega cały urok konkursu zaproponowanego przez Santander Bank Polska, w którym można się wykazać pomysłowością i oryginalnością. Do wygrania jest nawet 500 zł do wykorzystania na portalu Pyszne.pl!

Po chwilowym szoku wywołanym pandemią banki dochodzą do siebie i odpalają kolejne akcje promocyjne. Warto docenić, że ich warunki są ściśle dopasowane do obecnej, szczególnej sytuacji. Konkurs zorganizowany przez Santandera jest przy tym okazją do doskonałej rodzinnej zabawy dla uczestników i formą pomocy dla pogrążonej w kłopotach branży gastronomicznej. Czasu na myślenie nie ma zbyt wiele, bo konkurs trwa tylko do 29 marca 2020 r.

Co z czym połączyć, by było ciekawie…

Może by tak sięgnąć po Konto Jakie Chcę, doprawić je delikatnie oprocentowaniem Lokaty Mobilnej i zyskami przekazanymi przez bank za transakcje kartą kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk, a może skomponować coś ciekawego z produktów kredytowych lub ubezpieczeniowych… Niczego nie będziemy sugerowali, to od Ciebie zależy, co zaproponujesz.

370 nagród

Sądzimy, że Twoją kreatywność wyzwoli wiadomość o nagrodach, jakie są do zdobycia:

 • 20 najciekawszych wypowiedzi zostanie uhonorowanych voucherami o wartości 500 zł (5 bonów po 100 zł);
 • autorzy kolejnych 350 przepisów otrzymają nagrody po 100 zł (1 bon po 100 zł lub 2 bony po 50 zł).

Wszystkie bony będą do wykorzystania na portalu Pyszne.pl.

Jak zdobyć 500 zł?

Uczestnikami konkursu mogą być pełnoletnie osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, zamieszkałe na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, które posiadają konto osobiste w PLN (nie masz jeszcze rachunku w Santanderze? – spójrz na informacje poniżej!) i usługę bankowości elektronicznej Santander Online. Sekwencja niezbędnych działań jest następująca:

Start
 • Krok 1

  Do 29 marca 2020 r. zarejestruj się w konkursie na specjalnej stronie internetowej i przedstaw niebanalną, zaskakującą wypowiedź do następującego zadania: Stwórz idealne danie z produktów prezentowanych w zakładce „Oferta banku” dostępnej w usługach Santander internet lub aplikacji Santander mobile.

 • Krok 2

  Zaloguj się w trakcie trwania konkursu choć raz do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

 • Krok 3

  Najpóźniej 29 marca 2020 r. upewnij się, że spełniasz warunki uczestnictwa:

  • masz aktywowany Elektroniczny Kanał Kontaktu;
  • wyraziłeś zgodę na kontakt telefoniczny w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Podpowiedzi, jak to sprawdzić, znajdziesz tutaj (na samym dole strony).

 • Premia

  Jeśli będziesz w gronie laureatów, to do 3 kwietnia 2020 r. na adres e-mail podany w formularzu rejestracji otrzymasz gratulacje i nagrodę.

Mission complete!

Kilka ważnych szczegółów

O tym musisz wiedzieć:

 • do konkursu możesz zgłosić się niestety tylko jeden raz i tym samym przesłać jedną odpowiedź;
 • zgody, o których mowa w Kroku nr 3, musisz mieć wyrażone najpóźniej w ostatnim dniu trwania zabawy, czyli 29 marca 2020 r.;
 • jury oceni przesłane wypowiedzi pod względem ich kreatywności, oryginalności i od razu wykluczy te, które będą zawierały treści sprzeczne z prawem;
 • bony na Pyszne.pl będą ważne do 24 kwietnia 2020 r.;
 • z otrzymanej nagrody nie musisz się rozliczać przed fiskusem.

Dodatkowe bonusy dla nowych klientów

Obiecaliśmy na wstępie informacje dla tych, których zainteresował konkurs, ale nie są jeszcze klientami Santandera. Jest jeszcze szansa, byś dołączył do ich grona. Od niedawna bank umożliwia całkowicie zdalne założenie bezwarunkowo darmowego Konta Jakie Chcę.

Oferta nieaktywna
Santander Bank Polska
 • Konto
  0 zł / 6 zł

 • Karta
  0 zł / 8 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Dodatkową zachętą do skorzystania z oferty Santandera mogą być kolejne premie:

 • 200 zł za otwarcie konta osobistego (+50 zł jeśli zrobisz to w programie poleceń);
 • nawet 300 zł zwrotu za domowe rachunki opłacane z Konta Jakie Chcę;
 • do 500 zł premii za udział w programie rekomendacyjnym.

Skomponuj danie lub przepis i ciesz się nagrodą

W pierwszej chwili pomyśleliśmy, że zadanie postawione przez bank przed uczestnikami konkursu jest niewykonalne. Po chwili zastanowienia zmieniliśmy zdanie i wierzymy, że przyznasz nam rację. Zostań w domu, przeprowadź burzę mózgów z domownikami i wymyślcie coś ciekawego. Nawet jeśli nie wygracie, to tworzenie odpowiedzi pozwoli wam ciekawie spędzić czas.

Będzie nam miło, gdy po znalezieniu się w gronie laureatów poinformujesz nas o tym i przedstawisz swoją wypowiedź. Powodzenia!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos