Wróć

600 zł na zakupy w sklepach Lidl + 8000 punktów w Bezcennych Chwilach z kartą kredytową Citi Simplicity w Citibanku

5 komentarzy / opinii
600 zł na zakupy w sklepach Lidl + 8000 punktów w Bezcennych Chwilach z kartą kredytową Citi Simplicity w Citibanku
Czas trwania Trwa do: 30.11.2023
Cel (zysk) 700 zł: 600 zł do sklepów Lidl + 8000 punktów (100 zł) w Bezcennych Chwilach
Uczestnik Nowy posiadacz karty kredytowej Citi Simplicity, czyli osoba, która od 1 lipca 2023 r. nie posiadała w Citi Handlowym głównej karty kredytowej.
Po drodze Transakcje bezgotówkowe kartą.
Weź udział w promocji
Sięgnięcie po kartę kredytową Citi Simplicity z oferty Citibanku i spełnienie warunków w 6 kolejnych miesiącach po podpisaniu umowy przyniesie Ci 600 zł w postaci vouchera do wykorzystania w sklepach stacjonarnych Lidl. Ponadto zostaniesz zwolniony z opłaty za kartę przez 12 miesięcy i będziesz miał szansę zdobyć 8000 punktów (100 zł) w Bezcennych Chwilach. Wymagania nie są zaporowe - wystarczy regularnie korzystać z otrzymanej "kredytówki". Krótki okres karencji!

Promocja "Tańsze zakupy z kartą kredytową Citibank"

Organizatorem akcji jest bank Citi Handlowy.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 30 listopada 2023 r.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest zestaw voucherów do wykorzystania w sklepach stacjonarnych sieci Lidl o łącznej wartości 600 zł.

Ponadto, za samo założenie karty bank zwolni Cię z opłat za jej prowadzenie przez 12 miesięcy, licząc od pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym podpisałeś umowę.

Równolegle (do 31 października 2023 r.) trwa promocja przygotowana przez organizację płatniczą Mastercard, w której do zdobycia jest 8000 punktów (równowartość 100 zł) w programie Bezcenne Chwile.

Czy możesz skorzystać?

Z propozycji mogą skorzystać osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które po 1 lipca 2023 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej. Wykluczone są osoby ze statusem dewizowym nierezydenta oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Jako że mamy do czynienia z produktem kredytowym, to trzeba się liczyć z badaniem zdolności i wiarygodności kredytowej. Każda decyzja o przyznaniu karty i jej limicie podejmowana jest indywidualnie, ale obowiązują ogólne reguły, które trzeba spełnić, by wniosek został rozpatrzony. Mówią one, że osoba fizyczna musi się wykazać dochodami w wysokości min. 1200 zł netto/miesiąc i zatrudnieniem w danej firmie od min. 3 miesięcy. Od przedsiębiorców bank wymaga dochodu min. 2500 zł i istnienia firmy od przynajmniej 2 lat.

Co musisz zrobić?

Droga do 600 zł do Lidla z kartą kredytową Citibanku

 • Krok 1. Do 30 listopada 2023 r. złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity

  Do 30 listopada 2023 r. skorzystaj z strony promocji i złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity z oferty Citibanku.

 • Krok 2. Przedstaw dokumenty potwierdzające dochody

  W ciągu 10 dni roboczych od chwili złożenia wniosku o kartę dostarcz do banku dokumenty potwierdzające Twoje dochody. Wykaz tego, czego bank wymaga zależnie od źródła Twojego wynagrodzenia, znajdziesz w regulaminie.

 • Krok 3. Podpisz umowę i aktywuj kartę kredytową Citi Simplicity

  Podpisz z bankiem umowę o Citi Simplicity, zainstaluj aplikację Citi Mobile i aktywuj w niej otrzymaną kartę.

  Pamiętaj, by wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych i przesyłanie Ci informacji handlowych i marketingowych, gdyż tylko wtedy zgarniesz pełną pulę.

 • Krok 4. Aktywnie korzystaj z karty w 5 kolejnych miesiącach

  W kolejnych 5 miesiącach, licząc od miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś umowę, aktywnie korzystaj z karty, czyli wykonuj nią min. 5 transakcji bezgotówkowych/miesiąc.

  Warunków akcji nie spełnią transakcje szczególne (np. związane z grami hazardowymi), płatności zwrócone ani też wewnętrzne bądź krajowe przelewy z rachunku karty.

 • Premia. Odbierz nagrody za aktywność

  Za miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki, otrzymasz e-bon do Lidla o wartości 100 zł.

  Wiadomość o nagrodzie bank przekaże Ci w bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca następującego po tym, w którym wykazałeś się aktywnością. Voucher zostanie przesłany w ciągu 30 dni od wspomnianej informacji na adres e-mail, który podałeś we wniosku o kartę.

  Fakt niespełnienia warunku w jednym z miesięcy nie pozbawia prawa do ubiegania się o kolejne nagrody. W takim przypadku Twoja łączna premia będzie po prostu niższa.

  W dniu, gdy bank będzie weryfikował prawo do premii, Twoja „kredytówka” musi być aktywna.

  Voucher będzie ważny przez 4 miesiące od daty jego przekazania. Precyzyjne informacje na ten temat znajdziesz w wiadomości, w której bank poinformuje Cię o przyznaniu nagrody. Termin ważności będziesz mógł też sprawdzić na specjalnej stronie internetowej.

  Karty prezentowej możesz używać wielokrotnie aż do wyczerpania wszystkich środków.

 • Krok 5. Wykaż się aktywnością w 6. miesiącu

  Jeśli chcesz, by Twoja nagroda była jeszcze wyższa, wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych kartą także w 6. miesiącu następującym po tym, w którym podpisałeś umowę.

 • Premia. Odbierz nagrodę za aktywność w 6. miesiącu i premię za solidność.

  Nagrodę za aktywne korzystanie z karty w 6. miesiącu (e-bon do Lidla o wartości 50 zł) otrzymasz na identycznych zasadach jak wcześniej.

  Jeśli spełnisz wszystkie wymagania akcji, to dostaniesz dodatkowe 50 zł do Lidla. E-bon o takiej wartości otrzymasz wraz z bonusem za aktywność w 6. miesiącu.

 • Dodatkowy bonus. Zdobądź 8000 punktów (100 zł) w Bezcennych Chwilach

  Korzyści z udziału w opisywanej akcji możesz powiększyć realizując wymagania promocji przygotowanej przez Mastercard, w której do zdobycia jest 8000 punktów w Bezcennych Chwilach, czyli 100 zł

Mission complete!

Dla uniknięcia wątpliwości i nieporozumień przedstawiamy warunki akcji na konkretnym przykładzie. Jeśli umowę o kartę podpiszesz we wrześniu, to od października do grudnia 2023 r. oraz w styczniu i lutym 2024 r. musisz zrealizować wymagane transakcje kartą. Za każdy miesiąc, w którym to zrobisz, otrzymasz e-bon o wartości 100 zł, czyli łącznie 500 zł. Kolejny bonus - voucher o wartości 50 zł - dostaniesz po zrealizowaniu identycznych warunków aktywności w marcu 2024 r. Brakujące do pełnej puli 50 zł bank dorzuci pod warunkiem, że zrealizujesz wszystkie wymagania akcji.

W takim scenariuszu pierwszą nagrodę za aktywność otrzymasz w listopadzie 2023 r., a ostatnią w kwietniu 2024 r. Wtedy też bank przekaże Ci dodatkowe 50 zł za solidność.

Nagrody w postaci voucherów zakupów zwolnione są opodatkowania, nie trzeba się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Karta kredytowa Citi Simplicity w Citibanku

Citi Simplicity
Złóż wniosek
Karta
0 zł / 12 zł
Opłata za kartę

0 zł / 12 zł


opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

w promocji z premią 900 zł karta jest darmowa przez rok

Bankomaty
10%, min. 20 zł
Bankomaty 10%, min. 20 zł

10%, min. 20 zł

Oprocentowanie
19%
Okres bezodsetkowy
56 dni
Pokaż szczegóły
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja

Informacje ogólne

 • Polecana dla
  • aktywnego użytkownika
  • łowcy promocji
 • Operator karty

  Mastercard

 • Rodzaj karty

  zwykła

 • Okres ważności

  3 lata

 • Minimalny dochód

  1200 zł

Opłaty

 • Wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za kartę

  0 zł / 12 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

  w promocji z premią 900 zł karta jest darmowa przez rok

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  10%, min. 20 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  10%, min. 20 zł

 • Płatność kartą za granicą

  6,8%

 • Opłata za kartę dodatkową

  0 zł / 6 zł / mies. (72 zł rocznie)

  opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

Zadłużenie

 • Oprocentowanie

  19%

 • Okres bezodsetkowy

  56 dni

 • Maks. limit kredytowy

  ustalany indywidualnie

 • Wysokość spłaty minimalnej

  min. 30 zł, wysokość ustalana na koniec cyklu rozliczeniowego

 • Przekroczenie limitu karty

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne

Standardowo karta kredytowa Citi Simplicity jest bezpłatna pod warunkiem, że w miesiącu zostaną nią wykonane transakcje na łączną kwotę min. 1000 zł. Uczestnicząc w tej promocji, nie musisz spełniać tego warunku - przez 12 miesięcy Citibank nie będzie pobierał żadnej prowizji, niezależnie od tego, ile wydasz "kredytówką".

Weź udział w promocji

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(5)
Sortuj od najnowszych
P
Paweł
Gość
poniedziałek

Miałem ten sam problem. Ta promocja nie podlega poleceniu. Na stronie Citibanku są oferty które możne połączyć z 300zł za polecenie.

Odpowiedz

M
MIECZYSŁAW Różycki
Gość
piątek

Chcę polecić kartę kredytową.Czy polecony może zawrzeć umowę w tej promocji wpisując kod polecenia,żebym ja otrzymał 300 zł

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Redaktor Moneteo.com
wczoraj
@MIECZYSŁAW Różycki

Niestety ta promocja nie jest objęta programem poleceń.

Odpowiedz

K
Kamil
Gość
tydzień temu

Witam, czy przy skladaniu wniosku marketing partnerow banku musi być zaznaczony?

Odpowiedz

B
bankowicz
Gość
tydzień temu
@Kamil

Nie widzę takiego wymogu w regulaminie, tam jest mowa tylko o marketingu banku.

Odpowiedz