600 zł na zakupy w sklepach Lidl z kartą kredytową Citi Simplicity w Citibanku

Publikacja:
600 zł na zakupy w sklepach Lidl z kartą kredytową Citi Simplicity w Citibanku
Czas trwania
Cel (zysk) 600 zł do sklepów Lidl.
Uczestnik Nowy posiadacz karty kredytowej Citi Simplicity, czyli osoba, która od 1 lipca 2023 r. nie posiadała w Citi Handlowym głównej karty kredytowej.
Po drodze Transakcje bezgotówkowe kartą.
Sięgnięcie po kartę kredytową Citi Simplicity z oferty Citibanku i spełnienie warunków w 6 kolejnych miesiącach po podpisaniu umowy przyniesie Ci 600 zł w postaci vouchera do wykorzystania w sklepach stacjonarnych Lidl. Ponadto zostaniesz zwolniony z opłaty za kartę przez 12 miesięcy. Wymagania nie są zaporowe - wystarczy regularnie korzystać z otrzymanej "kredytówki". Krótki okres karencji!

Promocja "Tańsze zakupy z kartą kredytową Citibank"

Organizatorem akcji jest bank Citi Handlowy.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 30 listopada 2023 r.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest zestaw voucherów do wykorzystania w sklepach stacjonarnych sieci Lidl o łącznej wartości 600 zł.

Ponadto, za samo założenie karty bank zwolni Cię z opłat za jej prowadzenie przez 12 miesięcy, licząc od pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym podpisałeś umowę.

Czy możesz skorzystać?

Z propozycji mogą skorzystać osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które po 1 lipca 2023 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej. Wykluczone są osoby ze statusem dewizowym nierezydenta oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Jako że mamy do czynienia z produktem kredytowym, to trzeba się liczyć z badaniem zdolności i wiarygodności kredytowej. Każda decyzja o przyznaniu karty i jej limicie podejmowana jest indywidualnie, ale obowiązują ogólne reguły, które trzeba spełnić, by wniosek został rozpatrzony. Mówią one, że osoba fizyczna musi się wykazać dochodami w wysokości min. 1200 zł netto/miesiąc i zatrudnieniem w danej firmie od min. 3 miesięcy. Od przedsiębiorców bank wymaga dochodu min. 2500 zł i istnienia firmy od przynajmniej 2 lat.

Co musisz zrobić?

Droga do 600 zł do Lidla z kartą kredytową Citibanku
 • Krok 1. Do 30 listopada 2023 r. złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity

  Do 30 listopada 2023 r. skorzystaj z strony promocji i złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity z oferty Citibanku.

 • Krok 2. Przedstaw dokumenty potwierdzające dochody

  W ciągu 10 dni roboczych od chwili złożenia wniosku o kartę dostarcz do banku dokumenty potwierdzające Twoje dochody. Wykaz tego, czego bank wymaga zależnie od źródła Twojego wynagrodzenia, znajdziesz w regulaminie.

 • Krok 3. Podpisz umowę i aktywuj kartę kredytową Citi Simplicity

  Podpisz z bankiem umowę o Citi Simplicity, zainstaluj aplikację Citi Mobile i aktywuj w niej otrzymaną kartę.

  Pamiętaj, by wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych i przesyłanie Ci informacji handlowych i marketingowych, gdyż tylko wtedy zgarniesz pełną pulę.

 • Krok 4. Aktywnie korzystaj z karty w 5 kolejnych miesiącach

  W kolejnych 5 miesiącach, licząc od miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś umowę, aktywnie korzystaj z karty, czyli wykonuj nią min. 5 transakcji bezgotówkowych/miesiąc.

  Warunków akcji nie spełnią transakcje szczególne (np. związane z grami hazardowymi), płatności zwrócone ani też wewnętrzne bądź krajowe przelewy z rachunku karty.

 • Premia. Odbierz nagrody za aktywność

  Za miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki, otrzymasz e-bon do Lidla o wartości 100 zł.

  Wiadomość o nagrodzie bank przekaże Ci w bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca następującego po tym, w którym wykazałeś się aktywnością. Voucher zostanie przesłany w ciągu 30 dni od wspomnianej informacji na adres e-mail, który podałeś we wniosku o kartę.

  Fakt niespełnienia warunku w jednym z miesięcy nie pozbawia prawa do ubiegania się o kolejne nagrody. W takim przypadku Twoja łączna premia będzie po prostu niższa.

  W dniu, gdy bank będzie weryfikował prawo do premii, Twoja „kredytówka” musi być aktywna.

  Voucher będzie ważny przez 4 miesiące od daty jego przekazania. Precyzyjne informacje na ten temat znajdziesz w wiadomości, w której bank poinformuje Cię o przyznaniu nagrody. Termin ważności będziesz mógł też sprawdzić na specjalnej stronie internetowej.

  Karty prezentowej możesz używać wielokrotnie aż do wyczerpania wszystkich środków.

 • Krok 5. Wykaż się aktywnością w 6. miesiącu

  Jeśli chcesz, by Twoja nagroda była jeszcze wyższa, wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych kartą także w 6. miesiącu następującym po tym, w którym podpisałeś umowę.

 • Premia. Odbierz nagrodę za aktywność w 6. miesiącu i premię za solidność.

  Nagrodę za aktywne korzystanie z karty w 6. miesiącu (e-bon do Lidla o wartości 50 zł) otrzymasz na identycznych zasadach jak wcześniej.

  Jeśli spełnisz wszystkie wymagania akcji, to dostaniesz dodatkowe 50 zł do Lidla. E-bon o takiej wartości otrzymasz wraz z bonusem za aktywność w 6. miesiącu.

Mission complete!

Dla uniknięcia wątpliwości i nieporozumień przedstawiamy warunki akcji na konkretnym przykładzie. Jeśli umowę o kartę podpiszesz we wrześniu, to od października do grudnia 2023 r. oraz w styczniu i lutym 2024 r. musisz zrealizować wymagane transakcje kartą. Za każdy miesiąc, w którym to zrobisz, otrzymasz e-bon o wartości 100 zł, czyli łącznie 500 zł. Kolejny bonus - voucher o wartości 50 zł - dostaniesz po zrealizowaniu identycznych warunków aktywności w marcu 2024 r. Brakujące do pełnej puli 50 zł bank dorzuci pod warunkiem, że zrealizujesz wszystkie wymagania akcji.

W takim scenariuszu pierwszą nagrodę za aktywność otrzymasz w listopadzie 2023 r., a ostatnią w kwietniu 2024 r. Wtedy też bank przekaże Ci dodatkowe 50 zł za solidność.

Nagrody w postaci voucherów zakupów zwolnione są opodatkowania, nie trzeba się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Karta kredytowa Citi Simplicity w Citibanku

 • Karta
  0 zł / 12 zł

 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni
Unikalne cechy: kartę można powiązać z usługą Blik.

Standardowo karta kredytowa Citi Simplicity jest bezpłatna pod warunkiem, że w miesiącu zostaną nią wykonane transakcje na łączną kwotę min. 1000 zł. Uczestnicząc w tej promocji, nie musisz spełniać tego warunku - przez 12 miesięcy Citibank nie będzie pobierał żadnej prowizji, niezależnie od tego, ile wydasz "kredytówką".

Przydatne dokumenty

 • Regulamin promocji "Tańsze zakupy z kartą kredytową Citibank"

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos