Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: HIT! Aż 900 zł łatwej premii za Konto Santander w Santander Bank Polska.

100 zł na Pyszne.pl za kartę kredytową Santandera

2 komentarze / opinie
100 zł na Pyszne.pl za kartę kredytową Santandera
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł w postaci bonu na Pyszne.pl.
Po drodze Wymagane jest jedynie skorzystanie z jednego z produktów kredytowych banku: karty kredytowej lub limitu w koncie lub kredytu gotówkowego.
Komu mało pyszności po Świętach Wielkanocnych, ma szansę na zdobycie pieniędzy na zakup następnych. Santander proponuje 100 zł do wykorzystania na Pyszne.pl za skorzystanie z jednego z jego produktów kredytowych. Osoby nie korzystające dotąd z usług tego banku mają szanse na dodatkowe nagrody.

Planowo akcja „Wyklikaj ofertę banku online” ma potrwać do 5 maja 2019 r., ale może zakończyć się przed terminem, gdyż bank zamierza nagrodzić tylko 650 uczestników (decyduje moment zawarcia umowy z bankiem o jeden z produktów objętych promocją). Może nim być każda pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych zamieszkała na terenie Polski. Ważne, by posiadała konto w Santanderze i dostęp do bankowości elektronicznej – internetowej i/lub mobilnej.

Jak wspomnieliśmy, na dodatkową premię mogą liczyć Ci, którzy dopiero nawiążą współpracę z Santanderem. Do 30 kwietnia 2019 r. trwa bowiem promocja, w której do zdobycia jest nawet 200 zł za przekierowanie wynagrodzenia do tego banku. Twój zysk będzie wyższy o 80 zł, gdy otworzysz rachunek w Santanderze w ramach programu poleceń.

Wybierz produkt, zarejestruj się

Sięgnięcie po 100 zł na Pyszne.pl wymaga bardzo niewielkiej aktywności. Twoje zadania sprowadzają się do następujących działań:

 1. Zarejestruj się na stronie promocji, wypełniając znajdujący się tam formularz. Zaakceptuj przy tym regulamin akcji.
 2. Sprawdź, czy:
  • posiadasz aktywny Elektroniczny kanał kontaktu, czyli masz możliwość wymiany korespondencji z bankiem w ramach wewnętrznego serwisu. Musi on być aktywny najpóźniej w dniu rejestracji do promocji.
  • wyraziłeś zgodę na kontakt telefoniczny w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną,
  • nie posiadasz wyrażonego sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
 3. Zawnioskuj w Santander internet lub Santander mobile o kartę kredytową lub kredyt w rachunku płatniczym (limit w koncie) lub kredyt gotówkowy i zawrzyj z bankiem umowę o wybrany produkt. Pamiętaj, że decyzja banku uzależniona jest od oceny Twojej zdolności kredytowej.

  W przypadku rachunków wspólnych nagrodę może otrzymać każdy z posiadaczy, o ile spełni wszystkie wymagania promocji.

Odbierz nagrodę

Nic więcej nie musisz robić! Za sam fakt skorzystania z jednego z produktów kredytowych, Santander nagrodzi się bonem o wartości 100 zł (albo dwoma po 50 zł) do wykorzystania w serwisie Pyszne.pl. Bonus otrzymasz do 17 maja 2019 r. na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym.

Z doświadczeń poprzednich promocji Pyszne.pl wiemy, że w wiadomości otrzymanej od banku znajdziesz informację o terminie ważności bonów.

Co wybrać z oferty Santandera?

Zapewne ciekawi Cię nasza podpowiedź: Co wybrać z oferty Santandera, by zdobyć nagrodę w tej promocji? O kredycie gotówkowym czy limicie w koncie nie możemy się wypowiadać, gdyż warunki ustalane są indywidualnie dla każdego wnioskodawcy w oparciu o badanie jego zdolności i wiarygodności kredytowej. Proponujemy, by bliżej przyjrzeć się kartom kredytowym.

Karta kredytowa 1|2|3

Jej podstawowy atut to możliwość odzyskania do 760 zł za zakupy w supermarketach (1% zwrotu), na stacjach paliw (2% moneyback) oraz w restauracjach (3% zwrotu). Karta wydawana jest za darmo, a opłata za jej użytkowanie uzależniona jest od Twojej aktywności. W pierwszym roku bank nie pobierze opłaty za kartę wynoszącej 120 zł, jeśli w ciągu 3 miesięcy od jej wydania wykonasz „kredytówką” min. 10 transakcji (nie mogą to być przelewy z karty). W kolejnych latach też możesz uniknąć identycznej opłaty (ale pobieranej w cyklu miesięcznym po 10 zł) pod warunkiem, że w poprzednim cyklu rozliczeniowym wykonasz 10 transakcji kartą.

Karta kredytowa Visa Silver Pajacyk

Karta Visa Silver "Akcja Pajacyk" w Santander Bank Polska to tania karta kredytowa, dzięki której możesz wesprzeć program „Pajacyk” (bank przekazuje część zysku z transakcji kartą właśnie na ten program). Wydanie tej „kredytówki” jest bezpłatne, a opłata za pierwszy rok korzystania z niej wynosi 90 zł. Bank zrezygnuje z tej opłaty, jeśli w pierwszych 3 miesiącach od wydania „kredytówki” wykonasz nią 10 transakcji bezgotówkowych (z wyjątkiem przelewów z karty). W kolejnych latach możesz uniknąć opłaty miesięcznej w wysokości 7,50 zł, jeśli w poprzednim cyklu rozliczeniowym wykonasz „kredytówką” min. 10 transakcji bezgotówkowych.

Spróbuj tego, na co masz ochotę

Prosta, szybka i smaczna promocja. Wystarczy, że sięgniesz po jeden z produktów kredytowych Santandera, a otrzymasz 100 zł i będziesz mógł zamówić na Pyszne.pl to, na co przyjdzie Ci ochota.

Przypominamy, że karta kredytowa to nie tylko „odłożona” w czasie płatność za zakupy, ale przede wszystkim obowiązek spłaty zadłużenia wobec banku. Tym, którzy nie korzystali dotąd z kart kredytowych sugerujemy sięgnięcie do naszego poradnika o tym, jak mądrze i rozsądnie korzystać z „kredytówek”.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
J
Janek
Gość

Czy kredyt w rachunku płatniczym to to samo co limit kredytowy?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Janek

Tak, obie nazwy odnoszą się do tej samej usługi :-)

Odpowiedz