700 zł do Allegro + 8000 punktów (100 zł) w Bezcennych Chwilach + roczne zwolnienie z opłat z kartą kredytową Citi Simplicity Citibanku

Publikacja:
700 zł do Allegro + 8000 punktów (100 zł) w Bezcennych Chwilach + roczne zwolnienie z opłat z kartą kredytową Citi Simplicity Citibanku
Czas trwania
Cel (zysk) 800 zł: 700 zł do Allegro + 8000 punktów (100 zł) w Bezcennych Chwilach + roczne zwolnienie z opłat.
Uczestnik Nowy posiadacz karty kredytowej Citibanku, który od 1 maja 2023 r. nie posiadał w tym banku takiej karty.
Po drodze Transakcje kartą.
Weź udział w promocji
Bank Citi Handlowy przedstawia kolejny zestaw bonusów za podpisanie umowy o kartę kredytową Citi Simplicity. Za pół roku aktywności z tą "kredytówką" można zgarnąć 700 zł do Allegro, a utrzymując ją przez kolejne 6 miesięcy otrzymać 8000 punktów (100 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Przy tych nagrodach roczne zwolnienie z opłat za kartę to już tylko miły dodatek.

Promocja „Złap okazję na wielkie zakupy z Kartą Kredytową Citibank”

Organizatorem akcji jest bank Citi Handlowy, przy czym jest ona związana z programem lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 8 sierpnia 2024 r. lub do chwili złożenia w jej ramach 1500 wniosków o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity.

Co możesz zyskać?

Zestaw nagród składa się z kilku elementów:

 • voucherów do wykorzystania na Allegro (200 zł + 5 x 100 zł);
 • 8000 punktów w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile, stanowiących równowartość 100 zł;
 • bezwarunkowego zwolnienia z opłaty za kartę przez 12 miesięcy.

Czy możesz skorzystać?

Z promocji mogą skorzystać osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, o ile od 1 maja 2023 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej.

Tradycyjnie z udziału w akcji wykluczeni są nierezydenci oraz obywatele i rezydenci podatkowi USA.

Co musisz zrobić?

Droga do zdobycia nagród w promocji karty Citi Simplicity
 • Krok 1. Do 8 sierpnia 2024 r. złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity

  Do 8 sierpnia 2024 r. (pamiętaj o niewielkiej puli nagród!) na stronie internetowej promocji złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity.

 • Krok 2. Dostarcz do banku dokumenty potwierdzające Twoje dochody

  W ciągu 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku dostarcz bankowi dokumenty potwierdzające Twoje dochody.

 • Krok 3. Zawrzyj z bankiem umowę i aktywuj kartę

  Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej:

  • podpisz z bankiem umowę o kartę kredytową Citi Simplicity;
  • aktywuj "kredytówkę" w aplikacji mobilnej Citi Mobile.

  Tyle wystarczy, by bank zwolnił Cię z opłaty miesięcznej za kartę przez 12 miesięcy.

 • Krok 4. Zacznij korzystać z karty Citi Simplicity

  W pierwszym miesiącu kalendarzowym następującym po tym, w którym zawarłeś umowę o kartę, wykonaj "kredytówką" przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 500 zł.

  Muszą to być transakcje bezgotówkowe, które nie zostały anulowane bądź zwrócone. Nie zostaną zaliczone tzw. płatności szczególne w myśl regulaminu kart kredytowych Citibanku, np. związane z hazardem.

 • Premia. Odbierz 200 zł do Allegro

  Spełnienie powyższych warunków da Ci prawo otrzymania e-kodu do wykorzystania na Allegro o wartości 200 zł. Wiadomość o przyznaniu Ci nagrody dostaniesz w bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełnisz opisane wyżej wymagania.

  Wysyłka nagrody tym samym kanałem komunikacji nastąpi w ciągu 30 dni od daty przekazania informacji o jej przyznaniu.

 • Krok 5. Przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim kartę Citibanku

  Do końca 6. miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową Citi Simplicity, przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim swoją "kredytówkę".

  Możesz tego dokonać na stronie programu, podążając za wskazówkami pojawiającymi się na monitorze urządzenia.

 • Krok 6. Aktywnie korzystaj z karty w kolejnych miesiącach

  Aktywnie korzystaj z karty od 2. do 6. miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś z Citibankiem umowę o "kredytówkę". W każdym z nich wykonaj nią min. 5 transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości min. 100 zł.

  Brak realizacji wymagań w jednym z miesięcy nie pozbawi Cię prawa do ubiegania się o nagrodę w kolejnych okresach

 • Premia. Odbierz kolejne bony do Allegro

  Za każdy miesiąc, w którym zrealizujesz powyższe wymagania, otrzymasz 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. Informację o zdobyciu kolejnych bonów będziesz otrzymywał do końca następnego miesiąca, a bonus zostanie przesłany w ciągu 30 dni od daty przekazania informacji.

 • Krok 7. Utrzymaj kartę do końca 12. miesiąca

  Utrzymaj aktywną kartę do 12. miesiąca, licząc od kolejnego miesiąca po podpisaniu umowy o "kredytówkę"

 • Premia. Odbierz 8000 punktów w Bezcennych Chwilach

  Informację o przyznaniu Ci 8000 punktów w Bezcennych Chwilach otrzymasz do końca kolejnego miesiąca, a w ciągu 30 dni od daty przekazania tej wiadomości punkty zostaną przypisane do Twojego konta w programie.

  Punkty w Bezcennych Chwilach otrzymasz tylko wtedy, gdy nie zrezygnujesz z uczestnictwa w programie. Będą one ważne przez 6 miesięcy od daty ich przyznania.

Mission complete!

Dość zawiłe reguły aktywności w ramach tej promocji przedstawmy na konkretnym przykładzie. Jeśli umowę o kartę podpiszesz w lipcu, to do programu Bezcenne Chwile musisz przystąpić do końca stycznia 2025 r. Aby zasłużyć na pierwszy voucher do Allegro (200 zł), w sierpniu wykonaj przynajmniej 5 transakcji kartą na łączną kwotę min. 500 zł. O zdobyciu tej nagrody bank powiadomi Cię we wrześniu.

5 kolejnych bonów Allegro, każdy o wartości 100 zł, dostaniesz, jeśli w każdym z miesięcy od września 2024 r. do stycznia 2025 r. wykonasz kartą Citi Simplicity przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł. Informację o ich przyznaniu powinieneś otrzymywać od października 2024 r. do lutego 2025 r.

Na punkty w Bezcennych Chwilach zasłużysz, jeśli do końca lipca 2025 r. Twoja karta będzie aktywna, a umowa o nią nie będzie się znajdowała w okresie wypowiedzenia.

O zasadach korzystania z e-kodów do Allegro pisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych". Te, które otrzymasz, uczestnicząc w tej promocji, będą ważne do 1 września 2025 r.

Wszystkie nagrody nie podlegają opodatkowaniu i będą przekazane pod warunkiem, że w dniu ich wysyłki Twoja karta kredytowa Citi Simplicity będzie aktywna.

Karta objęta promocją

 • Karta
  0 zł / 12 zł

 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni
Unikalne cechy: kartę można powiązać z usługą Blik.
Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.5
(4 oceny)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos