Nawet 2000 zł premii za Konto Przekorzystne Biznes w Banku Pekao SA

Publikacja:
Nawet 2000 zł premii za Konto Przekorzystne Biznes w Banku Pekao SA
Czas trwania
Cel (zysk) 2000 zł: 300 zł za założenie konta + 600 zł zwrotu za płatności + 500 zł za terminal + 600 zł za produkt kredytowy, leasing lub faktoring.
Uczestnik Nowy klient firmowy Banku Pekao, czyli podmiot, który nie miał rachunku firmowego w tym banku w okresie od 1 stycznia 2023 r. do chwili przystąpienia do promocji.
Po drodze Transakcje kartą; przelewy do ZUS; skorzystanie z leasingu, faktoringu lub produktu kredytowego; podpisanie umowy o terminal.
Weź udział w promocji
Bank Pekao zmienia nieco warunki promocji dla przedsiębiorców. Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i szukasz niedrogiego, nowoczesnego rachunku, w promocji możesz zyskać nawet 2000 zł! Wystarczy, że otworzysz online Konto Przekorzystne Biznes i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z niego, a bank nagrodzi Cię premią wynoszącą nawet 900 złotych. Wykonanie dodatkowych działań przyniesie Ci kolejne bonusy.

Promocja „Zyskaj do 2000 zł premii dla firmy”

Organizatorem akcji jest Bank Pekao SA.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 31 sierpnia 2024 r.

Co możesz zyskać?

Uczestnicząc w tej akcji, możesz zdobyć kilka nagród, przy czym każdą z nich otrzymasz za spełnienie nieco innych warunków. Bank przygotował następujące bonusy:

 • 300 zł za założenie Konta Przekorzystnego Biznes - tylko dla prowadzących JDG.
 • 600 zł zwrotu za transakcje bezgotówkowe (3% wartości transakcji, do 120 zł w każdym z 5 miesięcy);
 • 500 zł za terminal płatniczy i transakcje w wysokości min. 1000 zł/miesiąc (max 5 premii po 100 zł);
 • 600 zł za podpisanie umowy o kredyt lub pożyczkę z gwarancją, albo za korzystanie z leasingu lub faktoringu.

Czy możesz skorzystać?

Z promocji wyłączeni są przedsiębiorcy, którzy posiadali w Pekao SA (także w przypadku przejęcia ich przez Pekao z dawnego Idea Banku) rachunek bieżący w okresie od 1 stycznia 2023 r. do momentu przystąpienia do promocji. Musisz prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą, spółkę cywilną lub osobową na terenie Polski i rozliczać się w oparciu o księgowość uproszczoną. Posiadanie konta osobistego w Pekao SA nie wyklucza Cię z tej akcji.

Co musisz zrobić?

Droga po 2000 zł premii w Banku Pekao SA
 • Krok 1. Do 31 sierpnia 2024 r. złóż wniosek o Konto Przekorzystne Biznes na stronie promocji

  Do 31 sierpnia 2024 r. złóż wniosek na stronie internetowej promocji i podpisz online umowę o Konto Przekorzystne Biznes wraz z kartą Mastercard oraz dostępem do bankowości elektronicznej Pekao24 dla firm. Jednocześnie zaakceptuj regulamin akcji oraz wyraź zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych (mailowo i telefonicznie).

 • Krok 2. Wykonaj przelew do ZUS

  W jednym z dwóch kolejnych miesięcy następujących po miesiącu założenia konta firmowego, wykonaj przelew do ZUS na kwotę min. 300 zł.

 • Krok 3. Spełnij warunki aktywności w 5 kolejnych miesiącach

  W każdym z 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta spełnij warunek aktywności uprawniający do uczestnictwa w promocji, a więc:

  • wykonaj przelew do ZUS na kwotę min. 300 zł;
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą debetową Mastercard lub z pomocą Apple Pay albo Google Pay na min. 500 zł.

  Bank zwróci Ci 3% wydatków kartą, maksymalnie 120 zł/miesiąc.

  Ważne! Spełnienie warunku dotyczącego przelewu do ZUS jest niezbędne do tego, by uzyskać prawo do otrzymania jakiejkolwiek premii w tej promocji!

 • Premia. Odbierz premię za założenie rachunku (300 zł)

  Premię 300 zł za założenie Konta Przekorzystnego Biznes, wyrażenie zgód marketingowych i akceptację regulaminu akcji otrzymasz na ten rachunek do końca trzeciego miesiąca następującego po tym, w którym otworzyłeś konto firmowe.

  UWAGA: premia przysługuje tylko osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą.
 • Premia. Odbierz należny Ci moneyback (max 600 zł)

  Należny Ci moneyback (max 5 x 120 zł) otrzymasz na konto firmowe do końca każdego z kolejnych 5 miesięcy kalendarzowych następujących po drugim miesiącu kalendarzowym, w którym zawarłeś umowę Konta Przekorzystnego Biznes.

 • Dodatkowy bonus. Skorzystaj z terminala płatniczego (500 zł)

  Jeśli chcesz otrzymać kolejny bonus, musisz wykazać się następującą aktywnością:

  • podpisać z bankiem umowę o terminal płatniczy,
  • przyjąć za jego pośrednictwem płatności na kwotę min. 1000 zł w każdym z 5 kolejnych miesięcy po miesiącu otwarcia konta. Pamiętaj, że muszą być to miesiące następujące po sobie, jeśli więc otworzysz rachunek w czerwcu, musisz przyjąć płatności w każdym z miesięcy od lipca do listopada 2024 r.

  Po spełnieniu powyższych warunków premie cząstkowe po 100 zł otrzymasz w kolejnych 5 miesiącach po drugim miesiącu, w którym podpisałeś umowę o Konto Przekorzystne Biznes.

 • Dodatkowy bonus. Skorzystaj z innych produktów banku (600 zł)

  Aby uzyskać tę premię, musisz podpisać umowę o jeden z następujących produktów:

  Kredyt lub pożyczka

  Chodzi tu o zawarcie umowy kredytu lub pożyczki w terminie do 5 miesięcy liczonych od miesiąca następującego po otwarciu konta. Kredyt / pożyczka powinny być zabezpieczone gwarancjami Banku Gospodarstwa Krajowego albo Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego, a do tego opiewać na kwotę min. 100 tys. zł.

  Leasing

  W tym przypadku musisz podpisać umowę z Pekao Leasing oraz wykonać min. 1 przelew miesięcznie na rzecz tego podmiotu tytułem spłaty raty leasingowej w okresie 5 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy rachunku firmowego, na łączną kwotę min. 2 tys. zł miesięcznie.

  Faktoring

  Bank wymaga min. 2 uznań na rachunku Konto Przekorzystne Biznes z tytułu wykupu wierzytelności w ramach umowy faktoringowej z Pekao Faktoring Sp. z o.o. w okresie 5 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta firmowego.

  Premia za skorzystanie z dodatkowych produktów zostanie wypłacona na Konto Przekorzystne Biznes do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym została zawarta umowa kredytowa / leasingowa / faktoringowa.

  Uwaga: premii nie otrzymają uczestnicy, którzy w dacie jej naliczenia zalegają z płatnościami kredytu / pożyczki udzielonymi w ramach promocji.

Mission complete!

Przełóżmy ogólne wskazówki dotyczące czasu realizacji działań na konkrety. Zakładając konto w czerwcu, warunki aktywności powinieneś realizować od lipca do listopada 2024 r. Premia za poszczególne miesiące będzie wpływała na Twoje konto od sierpnia do grudnia 2024 r.

Bank wypłaci bonusy pod warunkiem, że w dniu ich przekazywania rachunek firmowy otwarty w ramach promocji będzie aktywny i umowa o niego nie będzie w okresie wypowiedzenia oraz nie zostały wycofane zgody marketingowe.

Wszystkie premie w tej promocji stanowią przychód firmy, co oznacza, że musisz się z nich rozliczyć z właściwym urzędem skarbowym.

Produkty, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł / 12 zł

 • Karta
  0 zł / 8 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2%, min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł / 1,50 zł

Unikalne cechy: korzystne przewalutowania i brak prowizji za transakcje walutowe kartą.
 • Operator
  Pekao SA
 • Abonament
  0 zł / 50 zł

 • Program Polska Bezgotówkowa
  TAK
 • Konto firmowe
  NIE

Weź udział w promocji

Aldona Derdziak

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(3)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
J
Jarosław_W
Gość

Jestem nowy w biznesie i w świecie promocji. Dobrze kombinuję, że muszę wydać min. 500 zł kartą, by mieć szansę na 3% zwrotu, czyli dostanę min. 15 zł w miesiącu, ale muszę od tego zapłacić podatek (jestem na książce, na ogólnych zasadach)?

Odpowiedz

B
BłażKo
Gość
@Jarosław_W

Dobrze kombinujesz, tak to działa. Niestety my - przedsiębiorcy - musimy płacić podatek od każdej złotówki zdobytej w promocji (oczywiście jeśli łącznie z innymi przychodami powstaje zysk), choć osoby indywidualne są zwolnione z podatku do pewnej kwoty.

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Jarosław_W

Tak, podatek samemu. W pozycji Przychody inne i wg stawki 12% u Ciebie

Odpowiedz