Wróć

Do 120 zł od ING pod warunkiem zapewnienia regularnych wpływów na konto

6 komentarzy / opinii
Do 120 zł od ING pod warunkiem zapewnienia regularnych wpływów na konto
Czas trwania
Cel (zysk) 120 zł w gotówce.
Uczestnik Klient zaproszony do udziału w akcji przez bank.
Po drodze Za zapewnienie w 4 miesiącach wpływów w łącznej wysokości min. 1000 zł bank wypłaci 100 zł premii, a za decyzję o przeniesieniu wynagrodzenia i zapewnienie jego wpływu w jednorazowej wysokości min. 1000 zł dorzuci jeszcze 20 zł.
ING Bank Śląski stara się mobilizować swoich klientów do skorzystania z kolejnych usług i produktów z jego oferty lub aktywności na tych już posiadanych. W tym celu często organizuje promocje dla zaproszonych. Obecnie, już po raz kolejny, osoby wybrane przez bank mogą zyskać do 120 zł, o ile zapewnią regularne wpływy na konto osobiste. Sprawdź w bankowości elektronicznej, czy jesteś w gronie zaproszonych do tej prostej promocji.

Można stwierdzić, że największą przeszkodą w zdobyciu bonusu w wysokości 100 lub 120 zł w akcji „Zyskaj do 120 zł za pensję” jest otrzymanie w bankowości internetowej zaproszenia do udziału w niej. Na podjęcie decyzji masz dużo czasu – oferta obowiązuje do 31 grudnia 2019 r. Nagrodę możesz otrzymać po spełnieniu naprawdę prostych warunków.

Sprawdź, podejmij działanie, zdobądź nagrodę

Sprawdź więc w Moje ING, czy jesteś w gronie wybranych klientów, a jeśli tak, to przemyśl propozycję i jeśli będziesz na TAK, podejmij niezbędne działania.

Start
 • Krok 1

  Do 31 grudnia 2019 r. przystąp do w promocji, korzystając z linka dostępnego w bankowości internetowej Moje ING w zaproszeniu otrzymanym od banku. Pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu akcji.

 • Krok 2

  Do 31 grudnia 2019 r. złóż w Moje ING dyspozycję przelewu wynagrodzenia na konto osobiste w ING Banku Śląskim.

 • Krok 3

  Do 30 kwietnia 2020 r. w dowolnych 4 miesiącach zapewnij łączny wpływ na swoje konto w wysokości min. 1000 zł.

 • Krok 4

  Po złożeniu dyspozycji przelewu wynagrodzenia dopilnuj, by na Twoje konto wpłynął jednorazowy przelew na kwotę min. 1000 zł.

 • Premia

  Należny Ci bonus otrzymasz na konto do 14 maja 2020 r. Jeśli zapewnisz wpływy w 4 miesiącach otrzymasz 100 zł. Za przelew z wynagrodzeniem bank dorzuci Ci 20 zł ekstra.

Mission complete!

Bardzo ważne informacje

Przy ocenie spełnienia warunków promocji nie będą brane pod uwagę: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach banku. Regulamin nie zabrania, by były to przelewy z rachunku współmałżonka, kogoś z rodziny czy od znajomego…

Do chwili wypłaty premii nie możesz zamknąć posiadanego w ING konta, na które zapewniałeś wpływy w ramach tej akcji.

Otrzymanego bonusu nie musisz wykazywać w rocznym rozliczeniu podatkowym PIT.

Czas na Twoją decyzję

Jak wspomnieliśmy, najważniejsze, byś znalazł się w gronie zaproszonych przez ING Bank Śląski do udziału w tej akcji. Jeśli tak się stało, to proponujemy, byś przemyślał tę ofertę, gdyż zapewnienie wpływów w łącznej wysokości 1000 zł w 4 miesiącach nie powinno być trudne, o ile masz kogoś zaufanego, kto mógłby przelewać pieniądze na Twoje konto. Dodatkowe 20 zł też jest w zasięgu ręki. O tym, czy warto się o nie starać i przenosić w tym celu wynagrodzenie do ING, musisz już sam zdecydować.

Po raz kolejny wyrażamy uznanie, że bank stara się nagradzać swoich obecnych klientów, ale żałujemy, że jest to oferta tylko dla wybranych, zaproszonych do udziału.

Czy warto zostać klientem ING...

Tym, którzy nie są jeszcze klientami ING Banku Śląskiego, ale po przeczytaniu powyższego tekstu rozważają nawiązanie z nim współpracy, podpowiadamy, że trwają też inne akcje promocyjne dotyczące jego produktów, w tym związane z założeniem konta osobistego.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(6)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Adrianna
Gość

Nie mogą być przelewy ze swojego konta w ING, ale z innego banku już mogą.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Adrianna

Regulamin wskazuje, że

Nie będą brane pod uwagę: przelew pomiędzy rachunkami tego samego klienta,
wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach Banku

Pierwsza część cytowanego zapisu mówi ogólnie o rachunkach tego samego klienta, stąd w tekście zamieściliśmy sugestię o skorzystaniu z pomocy współmałżonka czy kogoś innego. Sugerujemy takie rozwiązanie z "ostrożności", by uniknąć sporów z bankiem. Pisanie reklamacji, przekonywanie do swojej interpretacji regulaminu zajmie zapewne dużo więcej czasu niż rozmowa z kimś zaufanym, kto przeleje pieniądze ze swojego konta.

Odpowiedz

A
Adrianna
Gość
@najlepszekonto.pl

Taki jest zapis, bezpośrednio przy wiadomości gdzie się zapisuje do promocji:
"Do 30.04.2020 r., w każdym z 4 dowolnych miesięcy trwania promocji, na Twoje konto osobiste musi wpłynąć łącznie minimum 1 000 zł.
To może być np. pensja, przelew świadczenia (500+), przelew z innego banku - możliwości jest dużo!

Do sumy nie wliczamy: wpłat własnych w naszych oddziałach i wpłatomatach oraz przelewów, które robisz między Twoimi kontami w naszym banku."

Potwierdzałam to na czacie, więc jeśli też źle zinteretował to pracownik czatu, to mam to przynajmniej na piśmie;)

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Adrianna

Wielkie dzięki za przytoczony cytat. Jako, że nikt z członków redakcji nie został przez bank zaproszony do udziału w tej akcji :(, nie znaliśmy treści przekazywanych uczestnikom promocji przy przystępowaniu do niej.
Czy na stronie promocji były jakieś dodatkowe wyjaśnienia dotyczące spełnienia warunku, który pozwoli zdobyć 20 zł za złożenie dyspozycji przelewu wynagrodzenia i zapewnienie jednorazowego wpływu w wysokości min. 1000 zł?

Odpowiedz

A
Adrianna
Gość
@najlepszekonto.pl

Wysłałam Wam na maila wszystko co tam było;)
Pozdrawiam;)

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Adrianna

Wielkie dzięki.

Odpowiedz