Wróć

Nawet 640 zł premii gotówkowej za udział w 3 prostych promocjach

Krzysztof Duliński
Redaktor Moneteo.com

2 komentarze
Nawet 640 zł premii gotówkowej za udział w 3 prostych promocjach
Spis treści
Pokaż więcej

Być może spotkałeś się z relacjami doświadczonych Łowców Promocji, chwalących się premiami zdobytymi w akcjach dotyczących produktów bankowych. Dodatkowe kilkaset złotych w miesiącu robi wrażenie, ale wymaga nieco trudu i dobrej znajomości reguł “gry”.

Najlepiej zacząć od prostych akcji, z łatwymi do ogarnięcia zasadami. Właśnie takie propozycje przedstawimy Ci poniżej. Podpowiemy, jak najmniejszym wysiłkiem i bez stresu zgarnąć bonusy. 640 zł w 4-5 miesięcy i to bez specjalnego zaangażowania. Zwłaszcza, że otrzymanymi premiami nie musisz się dzielić z urzędem skarbowym.

3 proste akcje specjalne

Proponujemy Ci udział w następujących promocjach:

 1. "Premia z kontem" w BNP Paribas z bonusem 300 zł.
 2. “Otwórz Konto Przekorzystne z kartą i otrzymaj 200 zł” w Pekao.
 3. 19. edycji Money Manii, której partnerem jest mBank, premia wynosi 140 zł.

Wybraliśmy właśnie te akcje, gdyż wymagania wobec ich uczestników sprowadzają się do wykonania bardzo prostych czynności bankowych. Na dodatek dotyczą produktów, które albo są bezpłatne bezwarunkowo, albo nie trzeba za nie płacić dzięki realizacji zadań w ramach promocji. Jest też trzeci argument - udział w tych akcjach można bardzo sprytnie połączyć, by swoją aktywność ograniczyć do minimum. Szczegóły znajdziesz poniżej.

Atrakcyjne premie gotówkowe

Przypatrzmy się więc bliżej naszym propozycjom:

Nazwa akcji i nagroda

Premia z kontem - 300 zł od BNP Paribas

Otwórz Konto Przekorzystne z kartą i otrzymaj 200 zł od Pekao

Money Mania 19 - 140 zł od mbanku

Nagroda

300 zł premii

200 zł premii
140 zł premii

Organizator/ partner

Ad Astra sp. z o.o./BNP Paribas

Bank Pekao

Totalmoney sp. z o.o./mBank

Czas trwania

do 25.08.2019 r. lub wyczerpania puli nagród

do 31.08.2019

do 13.09.2019 lub wyczerpania puli nagród

Pula nagród 2500 brak limitu 2000

Niezbędne działania

Załóż Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj.

W trzech kolejnych miesiącach: wykonaj transakcje kartą na kwotę min. 300 zł i zapewnij wpływ w wysokości min. 1000 zł.

Załóż Konto Przekorzystne z kartą.

W czterech kolejnych miesiącach zapewnij wpływ w wysokości 500 zł i wykonaj 1 transakcję kartą.

Załóż eKonto osobiste z kartą.

Wykonaj 5 transakcji z konta lub kartą.

Zalety oferty

wysoka premia

atrakcyjna premia

dodatkowo możliwość skorzystania na Koncie Oszczędnościowym z oprocentowania 3% przez 6 miesięcy dla kwot do 30 000 zł

bardzo proste warunki

Wady oferty

ograniczona pula nagród

konieczna aktywność przez 4 miesiące

ograniczona pula nagród

Wniosek o konto przejdź na stronę promocji BNP przejdź na stronę promocji Pekao przejdź na stronę promocji Money Mania

Zwracamy uwagę na karencję

Możliwość udziału w akcjach specjalnych na ogół jest ograniczona okresem karencji. Jest to czas, przez jaki dana osoba nie mogła być klientem banku lub posiadaczem określonego w regulaminie produktu bankowego. Sprawdzenie tego wymogu powinno być w zasadzie pierwszym ruchem przy rozważaniu uczestnictwa w tej czy innej promocji.

Spójrzmy więc, jakie okresy karencji obowiązują w proponowanych przez nas akcjach.

Najgorzej sytuacja wygląda w Money Manii. Nie mogą w niej uczestniczyć osoby, które były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w mBanku po 1 stycznia 2017 r. Podobne warunki obowiązują w pozostałych dwóch akcjach, przy czym w tej, której organizatorem jest Pekao, wystarczy brak kontaktu z bankiem w ostatnim roku (między 1 sierpnia 2018 r. a 31 lipca 2019 r.), a w BNP Paribas karencja wynosi jedynie 9 miesięcy (licząc od dnia złożenia wniosku).

Spełniasz wszystkie trzy warunki? Idźmy więc dalej.

Kluczowe elementy na drodze po premię

W każdej promocji najważniejsze jest przestrzeganie dat zapisanych w regulaminie akcji oraz skrupulatne wywiązywanie się z wymaganych aktywności.

Najlepsze promocje bankowe sieprień 2019

Bardziej szczegółowe rozpisanie czekających Cię zadań znajdziesz w przygotowanej przez nas tabelce.

Praktyczne wskazówki

Czas przedstawić obiecane na wstępie podpowiedzi, jak w prosty sposób, wymagający niewielkiej aktywności, ogarnąć te wszystkie trzy akcje.

“Łańcuszek” przelewów

Proponujemy, by wszystko “kręciło się” wokół Twojego “podstawowego” konta, gdzie otrzymujesz wynagrodzenie, regulujesz opłaty, wykonujesz inne operacje bankowe.

Zakładamy, że otworzyłeś rachunki we wszystkich trzech akcjach, o których piszemy. Jeżeli zrobiłeś to w sierpniu, to we wrześniu 2019 r. wykonaj następujące czynności:

 1. Ze swojego konta głównego („konto X”) przelej (lub ustaw zlecenie stałe*) 1000 zł do BNP Paribas. Czynność powtórz w październiku, listopadzie i grudniu (jeśli ustawisz zlecenie stałe, system wykona to za Ciebie).
 2. Z konta w BNP Paribas przelej (lub ustaw zlecenie stałe*) 500 zł do Banku Pekao oraz 150 zł do mBanku. Obie czynności powtórz w październiku, listopadzie i grudniu.

  Resztę pieniędzy w BNP Parbias, czyli 350 zł, wykorzystaj na transakcje bezgotówkowe kartą (pamiętaj, że musisz nią wydać min. 300 zł; czynność powtórz w październiku, listopadzie; w grudniu wystarczy, że wykonasz 1 transakcję kartą - dzięki temu nie zapłacisz 3 zł za kartę).
 3. Z konta w Pekao wykonaj 1 transakcję bezgotówkową kartą bądź z użyciem aplikacji mobilnej PeoPay. Identyczne działanie (płatność bezgotówkowa kartą lub w PeoPay) musisz zrealizować także w październiku, listopadzie i grudniu, więc wygodnie byłoby ustawić sobie cykliczną płatność kartą, np. za Spotify. Po wykonaniu transakcji w danym miesiącu przelej pozostałe pieniądze na swoje „konto X”.
 4. Z konta w mBanku wykonaj do 31 października 2019 r. 5 operacji, mogą to być zarówno przelewy, jak i płatności kartą. Pamiętaj tylko, aby choć jedna z transakcji była dokonana "plastikiem”, co pozwoli Ci uniknąć opłaty za kartę (wynosi ona 7 zł).

  Najlepiej zrealizować warunek otrzymania premii we wrześniu, by mieć go “z głowy”. Gdybyś tego nie zrobił, to pamiętaj, by choć jedną transakcję kartą zrealizować we wrześniu i w październiku. W ten sposób zagwarantujesz sobie, że bank nie pobierze za nią opłaty w żadnym z tych miesięcy.

  Regulamin promocji mówi o aktywności na rachunku do końca października, ale w naszym schemacie założyliśmy, że przelewy na to konto będziesz realizował z BNP Paribas aż do grudnia. Po pierwsze uprości to schemat działania, a po drugie zapewni Ci środki na koncie w mBanku. Będą Ci one potrzebne, by w listopadzie i grudniu wykonać choć 1 transakcję bezgotówkową kartą (gdybyś tego nie zrobił, zapłacisz 7 zł prowizji w każdym miesiącu). Po dokonaniu płatności “plastikiem” w danym miesiącu, pozostałą kwotę możesz od razu przesłać na swoje konto “X”.
 5. Jeśli zdecydujesz się na ustawienie zlecenia stałego z “konta X”, pamiętaj o anulowaniu go pod koniec grudnia 2019 r.

* Zlecenie stałe -> Przelew z rachunku w banku X możesz ustawić 2-3 dni po dacie wpływu wynagrodzenia. W kolejnych bankach zlecenia stałe powinny być z datami 3-4 dni po transakcji w poprzednim banku, a to ze względu na dni świąteczne, godziny realizacji rozliczeń międzybankowych.

“Łańcuszek” działań wymaga Twojej aktywności na początku każdego miesiąca albo tylko raz, w chwili, gdy będziesz ustanawiał na poszczególnych rachunkach zlecenia stałe na konkretne kwoty i dni.

Podsumowanie aktywności

Podsumujmy aktywność konieczną dla zgarnięcia nagród w tych trzech promocjach. Przede wszystkim musisz założyć rachunki wymagane w poszczególnych akcjach i zasilać je kwotami wymaganymi przez regulamin promocji (w przypadku mBanku pieniądze są Ci potrzebne na wykonanie niezbędnych operacji). Ponadto pamiętaj o transakcjach kartą w każdym miesiącu - min. 300 zł w dowolnej liczbie transakcji w BNP Paribas i po 1 operacji w mBanku i Pekao.

 • Wniosek o konto BNP Paribas w promocji możesz złożyć na specjalnej stronie akcji;
 • Na tej stronie możesz skorzystać z akcji specjalnej Pekao z premią 200 zł;
 • A  wniosek o udział w promocji Money Mania z mBankiem jest dostępny tutaj.

Nagrody do Twojej dyspozycji

Pierwsze części nagród od BNP Paribas (150 zł) i Pekao (100 zł) otrzymasz w październiku 2019 r. Później, w listopadzie, powinna trafić na Twoje konto w mBanku cała premia za udział w Money Manii (140 zł).

W grudniu otrzymasz drugą część bonusu w BNP Paribas (150 zł), a wszystko zakończy ostatnia część nagrody od Pekao w styczniu 2020 r.(100 zł).

Co zrobić z rachunkami?

Po otrzymaniu nagród będziesz mógł pomyśleć o zamknięciu rachunków otwartych w tych promocjach lub pozostawieniu tego, który będzie Ci przydatny.

Oczywiście nie ma przymusu, byś wypowiadał umowy rachunków zaraz po otrzymaniu premii. Możesz to zrobić w dogodnym dla siebie terminie.

Pamiętaj o 30-dniowym terminie wypowiedzenia. Ma on znaczenie w przypadku Pekao, bo warunkiem braku opłat za konto i kartę jest zapewnienie wpływu i wykonanie operacji bezgotówkowej, czyli tych operacji, które wykonywałeś w ramach promocji.

Decyzja należy do Ciebie

Przedstawiliśmy nasze propozycje i praktyczne podpowiedzi, dzięki którym udział w tych akcjach zajmie Ci niewiele czasu. Po założeniu rachunków i ustawieniu zleceń stałych Twoja aktywność sprowadzi się do pamiętania przez kilka miesięcy o obowiązkowych transakcjach kartą.

Może kusi Cię udział w opisanych promocjach, ale powstrzymują Cię “obowiązki” związane z kartą płatniczą w Twoim podstawowym banku, boisz się, że nie zdołasz się z nich wywiązać i będziesz musiał zapłacić prowizję. Zauważ jednak, że nawet gdyby tak się stało i w każdym z 5 miesięcy (do stycznia 2020 r.) Twój bank pobrałby opłatę, powiedzmy 10 zł, to “stracisz” 50 zł, a zyskasz 640 zł.

Ostateczna decyzja należy do Ciebie. Niezależnie, co zrobisz, ciekawi jesteśmy Twoich uwag i przemyśleń.  Jeśli będziesz miał wątpliwości, napotkasz jakieś problemy – postaramy się pomóc.

Komentarze

(2)
Sortuj od najnowszych
N
nnn
Gość
11.08.2019 18:59:09

Hej, w Mbanku konieczne jest co miesiąc zasilanie konta? Prościej jest chyba przelać raz te 150 zł i potem co miesiąc wykonywać transakcje na drobne kwoty. Mylę się?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
12.08.2019 17:33:03
@nnn

W mBanku nie ma konieczności zasilania rachunku co miesiąc. Decydującym warunkiem jest wykonanie do 31 października 2019 r. 5 operacji - mogą to być przelewy lub transakcje kartą.

Twoja sugestia, by raz przelać 150 zł, a potem wykonywać transakcje na drobne kwoty jest poprawna.

Zwracamy jednak uwagę, by w każdym miesiącu wykonać choć jedną transakcję bezgotówkową kartą, bo to zapewni brak opłat.

Odpowiedz