Wróć

100, 200 a może 651 zł lub więcej? Najlepsze promocje bankowe września

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych

100, 200 a może 651 zł lub więcej? Najlepsze promocje bankowe września
Spis treści
Pokaż więcej

Banki bardzo aktywnie promują konta i karty kredytowe ze swojej oferty. Za skorzystanie z nich proponują przeważnie premie gotówkowe, ale i niekiedy nagrody rzeczowe. Po co to robią? Czy to się im opłaca? Tak! Pisaliśmy o tym w osobnym artykule.

Przyjrzyjmy się więc kilku aktualnym akcjom. Pokażemy, że udział w niektórych umożliwia skorzystanie z kolejnych ofert danego banku. Uczestnicząc w promocjach różnych podmiotów, możesz zmaksymalizować swoje zyski.

100 zł za Konto Przekorzystne + 3% na Koncie Oszczędnościowym w Pekao

Konto Przekorzystne w Pekao założysz dosłownie w kilka minut, bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że złożysz wniosek o rachunek na stronie promocji i zawrzesz z bankiem umowę, korzystając z weryfikacji tożsamości przy pomocy selfie.

Regulamin promocji wymaga, byś zapewnił jednorazowo wpływ w wysokości min. 500 zł oraz wykonał przynajmniej 1 transakcję kartą lub w aplikacji PeoPay.

Jako klient Pekao zyskasz dostęp do Konta Oszczędnościowego z oprocentowaniem 3% w skali roku (przez pół roku dla kwot do 30 000 zł).

150 zł za eKonto osobiste + 2,6% na rachunku Moje cele w mBanku

Udział w tej akcji też zaczynasz od założenia konta osobistego na stronie promocji . Później musisz zapewnić 2 wpływy po min. 1000 zł (pierwszy z nich w ciągu 7 dni od uruchomienia rachunku) i wykonać w dwóch kolejnych miesiącach po 5 transakcji kartą lub Blikiem.

Niejako przy okazji zyskasz dostęp do rachunku oszczędnościowego Moje cele, który może być oprocentowany 2,6% w skali roku. Wystarczy, że zadbasz, by suma wpływów na to konto była w danym miesiącu wyższa co najmniej o 100 zł od sumy wydatków (obciążeń).

200 zł za Konto Jakie Chcę + nawet 530 zł w innych akcjach w Santanderze

Wielkim atutem promocji organizowanych przez bank Santander jest możliwość ich łączenia. We wrześniowym zestawie do zgarnięcia jest 200 zł za otwarcie rachunku (możesz to zrobić tutaj ). Twój zysk wzrośnie o 80 zł, jeśli skorzystasz z programu poleceń (tutaj znajdziesz potrzebny kod polecenia). Do zdobycia jest też 150 zł za przeniesienie wynagrodzenia do Santandera. Opłacając z Konta Jakie Chcę rachunki za prąd, gaz, telefon, Internet i telewizję, bank będzie Ci zwracał 1% wydatków. W ciągu roku możesz odzyskać nawet 300 zł.

200 zł za Konto 360° + 200 zł za kartę kredytową + 2,7% na Koncie Oszczędnościowym Profit + bonus w programie poleceń od Banku Millennium

Akcje organizowane przez Bank Millennium to „klasyka” promocji bankowych. Dla zdobycia 200 zł bonusu wystarczy założenie rachunku , aktywowanie aplikacji mobilnej, zapewnienie w trzech kolejnych miesiącach wpływu w wysokości min. 1000 zł i wykonanie w nich min. jednej transakcji kartą lub Blikiem.

Sięgnięcie po 200 zł za kartę kredytową jest równie proste. Regulamin tej akcji wymaga złożenia wniosku w bankowości elektronicznej i wykonania „kredytówką” transakcji o łącznej wartości 250 zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy.

Informacje na temat podwyższenia oprocentowania na Koncie Profit znajdziesz w osobnym artykule, a o programie poleceń przeczytasz tutaj (w tekście zamieściliśmy kod polecenia).

300 zł za Konto dla Ciebie + 50 zł w programie poleceń + 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole

W akcji „Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie 2019” do wyboru są aż 3 bonusy, ale my rekomendujemy wybór pewnej premii pieniężnej 100 lub 300 zł. Jej wysokość zależy od wysokości wpływu na Twój rachunek. Gdyby w trzech kolejnych miesiącach Twoje konto było zasilane kwotą 1000 zł lub więcej, otrzymasz 100 zł nagrody. Jeśli jednak zapewnisz wpływy w wysokości powyżej 3000 zł, to zgarniesz bonus 300 zł.

Na początek załóż konto (najlepiej z udostępnionym przez nas kodem polecenia, dzięki czemu zyskasz dodatkowe 50 zł w programie poleceń). Później zleć przeniesienie do Credit Agricole jakiegokolwiek swojego rachunku z innego banku i zapewnij wpływ na Konto dla Ciebie w trzech kolejnych miesiącach.

Dodajmy, że w ofercie „na start” możesz dodatkowo zyskać 3% w skali roku na Rachunku Oszczędzam. Podwyższone oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące dla kwot do 50 000 zł.

251 zł za Konto Otwarte na Ciebie + 400 zł za kartę kredytową w BNP Paribas

Uczestnicząc w obu akcjach przygotowanych przez BNP Paribas, możesz zgarnąć 651 zł. Należy zacząć od założenia Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą debetową, a później zawnioskować o kartę kredytową .

Obowiązki w ramach promocji rachunku osobistego sprowadzają się do wykonania 2 przelewów oraz zapewnienia wpływów w wysokości min. 1000 zł i dokonania transakcji kartą na łączną kwotę min. 300 zł w dwóch kolejnych miesiącach.

W przypadku starań o bonus za kartę kredytową w każdym z 4 kolejnych miesięcy wykonaj nią transakcje na łączną kwotę min. 1000 zł. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz ten warunek, otrzymasz 100 zł.

Łatwe 450 zł dzięki połączeniu 3 prostych promocji

Jeśli udział w jednej akcji to dla Ciebie zbyt małe wyzwanie i chciałbyś wziąć udział w kilku, by tym samym zwiększyć swoje zyski, proponujemy następujący zestaw promocyjny:

100 zł od Pekao + 200 zł od Santandera + 150 zł w mBanku = 450 zł premii

Decydując się na przeniesienie wynagrodzenia do Santandera i otwarcie w tym banku rachunku w programie poleceń, dorzucisz do tego 230 zł, czyli w sumie zgarniesz 680 zł.

Załóżmy jednak, że wolisz poprzestać na 450 zł. Twoje działania mogą wyglądać następująco:

We wrześniu 2019 r.

  • otwierasz 3 rachunki objęte promocją, czyli Konto Przekorzystne w Pekao, Konto Jakie Chcę w Santanderze i eKonto osobiste w mBanku
  • w ciągu 7 dni od podpisania umowy w mBanku przelewasz na nowo otwarty rachunek 1000 zł
  • wykonujesz przelewy z mBanku – 500 zł do Pekao i 400 zł do Santandera

W październiku 2019 r.

  • wykonujesz 1 operację kartą lub Blikiem w Pekao
  • realizujesz 5 transakcji kartą lub Blikiem w Santanderze
  • dokonujesz 5 płatności kartą od mBanku

W listopadzie 2019 r.

  • realizujesz 5 transakcji kartą lub Blikiem w Santanderze
  • zapewniasz wpływ 1000 zł na rachunek w mBanku i wykonujesz 5 transakcji kartą tego banku

We wszystkich promocjach liczy się liczba płatności dokonanych „plastikiem” (kwoty nie mają znaczenia). Po spełnieniu warunków akcji spokojnie czekasz na nagrodę. W Pekao premię otrzymasz w listopadzie 2019 r., w mBanku w listopadzie (100 zł) i w grudniu (50 zł), a w Santanderze w styczniu 2020 r.

Jeśli nie chcesz ponieść kosztów prowadzenia rachunku czy karty, pamiętaj o działaniach, które sprawią, że bank nie pobierze opłat za te produkty.

Co wybierasz?

Przedstawiliśmy najciekawsze – naszym zdaniem – promocje bankowe obowiązujące we wrześniu i sugestię połączenia 3 z nich, by zwiększyć zyski. Czy weźmiesz udział w którejś akcji, zależy tylko od Ciebie. Zauważ, że wiele bonusów możesz otrzymać jeszcze w tym roku. Z pewnością przydadzą się w okresie świątecznym.

Komentarze

(0)
Dodaj swój komentarz...
Nie ma jeszcze komentarzy
Skomentuj jako pierwszy