Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

Do 100 zł w kodach na Allegro za płatności Apple Pay z BGŻ BNP Paribas

4 komentarze / opinie
Do 100 zł w kodach na Allegro za płatności Apple Pay z BGŻ BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) Dwa voucher elektroniczny o łącznej wartości 50 zł na Allegro.
Po drodze Należy zarejestrować się w promocji i zrealizować transakcje (min. 8) aplikacją Apple Pay.
Jak mogliśmy się spodziewać, uruchomienie Apple Pay w Polsce zapoczątkowało serię ofert związanych z tą usługą. Jeśli korzystasz z iPhone’a, to z BGŻ BNP Paribas możesz bez trudu zgarnąć w sumie 100 zł na zakupy na Allegro. Musisz się jednak pospieszyć!

Choć oferta może w teorii obowiązywać do 31 lipca 2018 r., to prawdopodobnie zakończy się ona wcześniej, wraz z wyczerpaniem puli 3500 rejestracji w promocji.

Organizatorem akcji jest Ad Astra Sp. z o.o. z siedzibą w Michałowicach. Oferta jest skierowana do użytkowników kart debetowych i kredytowych Mastercard wydanych przez BGŻ BNP Paribas.

50 lub 100 zł do wykorzystania na Allegro

Nagrodą w promocji są vouchery elektroniczne w formie kodów o wartości 50 zł do wykorzystania na Allegro.

W zależności od spełnienia konkretnych warunków promocji możesz otrzymać jeden lub dwa takie kody – w związku z tym wartość Twojej premii może osiągnąć nawet 100 zł.

2 x 50 zł za 8 płatności Apple Pay

Oto, co powinieneś zrobić, by zgarnąć bonus. Do zdobycia pierwszego vouchera o wartości 50 zł konieczne będzie spełnienie następujących warunków:

  1. Zarejestruj się na stronie promocji. Podaj wymagane dane, zaakceptuj regulamin oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych i ich wzajemne przekazywanie między organizatorem a bankiem (dotyczy to także informacji objętych tajemnicą bankową).
  2. Pobierz z App Store aplikację Wallet i dodaj do niej kartę płatniczą od BGŻ BNP Paribas.
  3. W ciągu 14 dni od momentu przypisania karty do aplikacji wykonaj min. 3 transakcje mobilne z wykorzystaniem aplikacji.

Aby zyskać drugi voucher 50 zł, musisz – oprócz warunków wskazanych powyżej – w miesiącu kalendarzowym następującym po po miesiącu dodania karty do aplikacji dokonać kolejnych min. 5 transakcji Apple Pay.

Sprawdźmy na przykładzie, jak zgarnąć pełną premię od banku:

Data Twoje działanie
20 czerwca Rejestrujesz się na stronie promocji i dodajesz kartę banku do aplikacji Wallet.
do 4 lipca Wykonujesz co najmniej 3 płatności Apple Pay.
od 1 do 31 lipca Wykonujesz min. 5 transakcji Apple Pay.

Każdy uczestnik promocji może otrzymać maksymalnie dwa vouchery, niezależnie od liczby kart przypisanych do aplikacji.

Kiedy otrzymam voucher(y)?

O przyznaniu nagrody organizator poinformuje Cię w wiadomościach e-mail, wysłanych na adres podany przy rejestracji w promocji. Jeśli udało Ci się w sumie zyskać prawo do obu voucherów 50 zł, to o ich przyznaniu dowiesz się oddzielnie (o pierwszym w terminie 20 dni od dnia dodania karty, a o drugim – najpóźniej 10. dnia miesiąca następującego po miesiącu dokonania ostatniej z 5 dodatkowych transakcji).

Samo przekazanie voucherów w formie kodów nastąpi również osobno w terminie 5 dni od powiadomienia o nagrodzie oraz w wiadomości SMS. Ważność kodów, z których możesz skorzystać przy zakupach na Allegro, kończy się 28 lutego 2019 r.

Odnosząc się do naszego przykładu: o przyznaniu pierwszego vouchera dowiesz się do 10 lipca, a bon otrzymasz do 15.07.

Jeśli ostatnią (ósmą) transakcję wykonałeś w lipcu, to informację o drugiej nagrodzie otrzymasz do 10 sierpnia, a bon zostanie przekazany do 15.08.

Wartość nagród jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Darmowe Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

Nie posiadasz jeszcze żadnej karty płatniczej wydanej przez BGŻ BNP Paribas? Teoretycznie możesz jeszcze się o nią postarać, otwierając chociażby Konto Optymalne wraz z kartą debetową.

Prowadzenie rachunku, jak i korzystanie z karty, jest bezwarunkowo darmowe. Nie zapłacisz także za przelewy internetowe oraz wypłatę gotówki z bankomatów własnych BGŻ BNP Paribas i Planet Cash, zaś za korzystanie z pozostałych maszyn bank pobiera 5 zł prowizji.

Szczegółowo o Koncie Optymalnym piszemy w tej analizie.

Apple Pay wkracza do Polski z przytupem!

Posiadacze iPhone’ów dopiero od krótkiej chwili mogą korzystać w naszym kraju z Apple Pay, a usługa już pojawiła się w promocjach przynajmniej dwóch banków. Kwestią czasu wydaje się być prawdziwy wysyp akcji z nią związanych. Możecie być pewni, że będziemy monitorować sytuację.

Oferta BGŻ BNP Paribas zasługuje na uwagę głównie za sprawą prostych warunków i atrakcyjnej premii. Warto rozważyć udział w tej promocji; tym bardziej, jeśli masz już kartę wydaną przez bank. Jeśli nie – przemyśl otwarcie atrakcyjnego Konta Optymalnego, z którym związana jest inne ciekawe akcje. Pamiętaj jednak, by się pospieszyć – pula nagród jest ograniczona!

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Aneta
Gość

Nie do konca prawda z otrzymamien nagrody bo ja zarejestrowałam sie nastepnego dnia po wejsciu aplikacji 28 czerwca zrobilam 3 platnosci a dzis otrzymałam juz pierwszy kod na 50 zł. Zakochałam sie w tej aplikacji super rozwiazanie i ciesze sie ze mon bank BGŻBNPParibas wprowadził takie cudne rozwiazanie. Polecam wszystkim

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Aneta

Wszystko się zgadza - transakcje należało dokonać do 4 lipca, a pierwszy voucher miał zostać wysłany w ciągu 5 dni od otrzymania powiadomienia o nagrodzie :)

Odpowiedz

A
Angela
Gość

Fajne. Ale czy kody na allegro są wielokrotnego użytku?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Angela

Niestety, kod należy wykorzystać podczas jednorazowych zakupów – tak wynika z regulaminu kart podarunkowych Allegro: https://karty.allegro.pl/regulamin.pdf

Na szczęście w promocji można otrzymać dwa vouchery po 50 zł (a nie jeden za 100 zł), zatem jest to pewne ułatwienie w przypadku zakupów na niższe kwoty :)

Odpowiedz