Wróć

100 zł do Biedronki za założenie Nest Konta w Nest Banku

5 komentarzy / opinii
100 zł do Biedronki za założenie Nest Konta w Nest Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł w formie vouchera do sieci sklepów Biedronka.
Po drodze Należy założyć Nest Konto do 30 września 2017 r., a następnie wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 250 zł w ciągu 60 dni od zawarcia umowy.
W najnowszej promocji Nest Banku do zdobycia jest atrakcyjna nagroda w postaci karty podarunkowej o wartości 100 zł do wykorzystania na zakupy w sieci Biedronka. Warunkiem jej otrzymania jest otwarcie darmowego rachunku osobistego oraz wydanie za pomocą wydanej do niego karty minimum 250 zł. Warto się jednak śpieszyć, ponieważ promocja może się zakończyć lada moment!

Oferta "Nest Konto - Witaj Szkoło" przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów i obowiązuje do 30 września 2017 roku lub do wcześniejszego wyczerpania promocyjnej puli wynoszącej 1000 sztuk kart podarunkowych. Uwzględniając naprawdę sporą popularność poprzednich akcji specjalnych Nest Banku, ta promocja może się zakończyć sporo przed czasem.

Karta o wartości 100 zł do Biedronki

Nagrodą w promocji Nest Banku jest elektroniczna karta podarunkowa, zasilona kwotą 100 zł. Karta uprawnia do wykorzystania tej kwoty na płatności za zakupy w dowolnym sklepie sieci Biedronka na terenie całej Polski i może być wykorzystana wielokrotnie, aż wyczerpania przyznanego limitu w wysokości 100 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do wszystkich pełnoletnich osób, które do tej pory nigdy nie posiadały żadnego konta oszczędnościowo-rozliczeniowego w Nest Banku, ani tez nie złożyły wniosku o jego otwarcie, który aktualnie jest w trakcie rozpatrywania.

Uwaga: warunek dotyczy także kont oferowanych przed rebrandingiem banku, czyli BIZ Banku oraz Banku SMART i FM Banku.

Z akcji wykluczeni są również pracownicy Nest Banku, osoby zatrudnione w tym banku na podstawie stosunku cywilnoprawnego oraz członkowie rodzin tych osób do drugiego stopnia pokrewieństwa (a więc np. rodzeństwo, rodzice, dzieci tych osób).

Jak zdobyć 100 zł premii?

Aby uzyskać prawo do nagrody będziesz musiał spełnić kilka bardzo prostych warunków:

  1. W okresie trwania promocji (lub do wyczerpania dostępnej puli nagród) złożysz wniosek o otwarcie rachunku osobistego Nest Konto oraz wydanie do niego darmowej karty płatniczej. Wniosek można wypełnić na stronie banku. Wysłanie formularza wiąże się z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych oraz przekazywanie Ci informacji handlowych drogą elektroniczną (na adres e-mail, który podałeś we wniosku).
  2. Podpiszesz z bankiem umowę o Nest Konto oraz wydanie do niego karty debetowej.
  3. W ciągu 60 dni od daty podpisania umowy dokonasz za pomocą karty transakcji na łączną kwotę minimum 250 zł. Uwaga: wypłaty z bankomatów, przelewy oraz transakcje anulowane nie będą brane pod uwagę.

Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz w nagrodę kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania w sieci dyskontów Biedronka.

Przekazanie nagrody

Nagroda w postaci 13-cyfrowego kodu zostanie wysłana do Ciebie pocztą elektroniczną w terminie 21 dni roboczych od dnia spełnienia wszystkich opisanych wyżej warunków.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami karta podarunkowa zwolniona jest z podatku dochodowego.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Brak opłat za Nest Konto

Nest Konto to podstawowy rachunek osobisty oferowany przez Nest Banku. Jego podstawowe parametry są bardzo atrakcyjne i prezentują się następująco:

  • bezpłatne otwarcie i prowadzenie,
  • bezpłatne przelewy internetowe i walutowe SEPA,
  • bezpłatne wpłaty i wypłaty gotówkowe,
  • bezpłatne wydanie i korzystanie z karty,
  • bezpłatne wypłaty z bankomatów w kraju.

Osoby podążające za bieżącymi trendami też nie będą zawiedzione. Bank udostępnia bowiem nowoczesną aplikację mobilną oraz umożliwia korzystanie z płatności mobilnych Android Pay.

4% na lokacie i atrakcyjne bonusy dla oszczędzających

A jak prezentuje się oferta oszczędnościowa? Też bardzo dobrze. Nest Bank oferuje szereg produktów dodatkowych, w tym promocyjną 3-miesięczną lokatę Nest Witaj dla nowych klientów z oprocentowaniem 4% do 10 tys. zł - jest to aktualnie jedna z najlepszych lokat kwartalnych na rynku.

Możesz także skorzystać z rachunku oszczędnościowego Nest Oszczędności oprocentowanego na niezłe 2,25% przez 3 miesiące dla kwot do 50 tys. zł, czy rachunku Nest Rodzinne Oszczędności, na którym wysokość oprocentowania uzależniona jest m.in. od liczby posiadanych dzieci. A jeśli pobierasz świadczenie z Programu Rodzina 500+ możesz dodatkowo zyskać 200 zł premii. Szczegóły tej promocji opisaliśmy w tym artykule.

Z wszystkich tych produktów oszczędnościowych możesz skorzystać z poziomu bankowości elektronicznej po otwarciu bezpłatnego rachunku osobistego Nest Konto. Pamiętaj jednak, że w celu zdobycia 100 zł premii do Biedronki powinieneś otworzyć konto na stronie promocyjnej banku.

Ocena redakcji: 4,8 / 5

Najnowsza oferta promocyjna Nest Banku to doskonała okazja, aby w prosty sposób założyć darmowe konto i zdobyć wartościową nagrodę.

Wystarczy, że założymy konto osobiste oraz wyrobimy do niego bezpłatną kartę płatniczą, a następnie w ciągu kolejnych 60 dni wydamy za jej pomocą 250 zł. Po spełnieniu tych warunków trafi do nas warta 100 zł karta podarunkowa na zakupy w Biedronce.

Minusy? Są tylko dwa. Po pierwsze w promocji mogą wziąć tylko te osoby, które do tej pory nigdy nie posiadały żadnego konta w Nest Banku. Wymagany jest też pośpiech – nagroda jest limitowana i trafi jedynie do pierwszego tysiąca osób, które zarejestrują się w akcji. A stanie się to lada dzień...

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(5)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Marcin
Gość

A czy komuś udało się zapłacić za zakupy tą "kartą"?

Odpowiedz

N
Natalia
Gość

A od kiedy liczą się te 60 dni? Od momentu założenia konta czy otrzymania karty? Bo ja załozyłam konto przelewem dzisiaj, a podobno na kartę czeka się 2 tygodnie. Czyli de facto mam tylko 1,5 miesiąca na wydanie tej kwoty?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Natalia

60 dni liczy się od chwili zawarcia umowy, czyli otwarcia konta. Bank daje nam te 2 miesiące (a nie np. jeden miesiąc), aby każdy mógł na spokojnie spełnić warunki promocji i wydać za pomocą karty łącznie min. 250 zł. Rozkładając tę kwotę na tygodnie wychodzi średnio ok. 42 zł tygodniowo. Powinno się udać :)

Odpowiedz

Ł
Łukasz Cholewa
Gość

Hej, takie pytanie mam. Czy za stówę z tej promocji mogę kupić jedynie artykuły szkolne w Biedronce?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Łukasz Cholewa

Na szczęście tak nie jest. Możesz skorzystać z pełnego asortymentu sieci sklepów Biedronka w całej Polsce :)

Odpowiedz