Wróć

Nawet 200 zł w bonach Sodexo za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes i skorzystanie z terminala POS w Pekao

Nawet 200 zł w bonach Sodexo za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes i skorzystanie z terminala POS w Pekao
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł w bonach Sodexo.
Po drodze Po założeniu Konta Przekorzystnego Biznes z kartą należy wykonać przelew do ZUS w wysokości min. 200 zł.
Ciekawa propozycja dla tych, którzy nie mają jeszcze konta firmowego lub osób rozważających przeniesienie obecnego rachunku do innego banku. Korzystając z oferty Pekao, możesz zyskać dwie premie po 100 zł w bonach Sodexo (albo w gotówce). Wystarczy, że spełnisz bardzo proste warunki aktywności.

Premie są dwie, gdyż dotyczą dwóch akcji. To już trzecie edycje promocji „100 zł zwrotu za pierwszy przelew do ZUS” i „100 zł zwrotu za umowę o terminal POS”. Najwyraźniej cieszą się one znaczną popularnością, skoro Pekao przygotowuje ich kolejne odsłony. Tradycyjnie zasady są bardzo proste, więc zdobycie obu nagród nie powinno być dla nikogo problemem. Do obu akcji możesz przystąpić do 31 marca 2019 r. Zdobędziesz w nich bony Sodexo, a gdy tych zabraknie... gotówkę.

Zacznijmy od przedstawienia zasad pierwszej promocji. Stanowi ona swoistą „przepustkę” do tego, byś mógł przystąpić do akcji z terminalem POS.

Propozycja dla nowych klientów

W akcji „100 zł zwrotu za pierwszy przelew do ZUS” mogą wziąć udział przedsiębiorcy, których roczne przychody netto ze sprzedaży nie przekraczają 5 mln zł. W myśl regulaminu, pod pojęciem „przedsiębiorcy” należy rozumieć osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe i spółdzielnie.

Jak widać, grono potencjalnych uczestników jest bardzo szerokie. Wykluczeni są tylko ci, którzy posiadali w Pekao rachunek rozliczeniowy w dniu rozpoczęcia promocji, czyli 2 stycznia 2019 r.

Jak zdobyć 100 zł w bonach Sodexo

Działania niezbędne do tego, by otrzymać obiecane przez bank 100 zł w bonach Sodexo, są bardzo łatwe do wykonania

Załóż konto, wykonaj przelew do ZUS

Warunki postawione przez Pekao można opisać w trzech punktach:

 1. Do 31 marca 2019 r. podpisz umowę o Konto Przekorzystne Biznes, bankowość elektroniczną oraz kartę debetową.
 2. Przystąp do promocji i zaakceptuj jej regulamin. W tym celu bank przygotował specjalny formularz, którego wzór stanowi załącznik do regulaminu.
 3. W ciągu 30 dni od otwarcia rachunku wykonaj z niego przelew do ZUS na kwotę min. 200 zł.

To już naprawdę wszystko, czego bank od Ciebie wymaga, i tylko za taką aktywność gotów jest nagrodzić Cię bonami Sodexo o wartości 100 zł.

Nagrodę otrzymasz w ciągu miesiąca

Bony Sodexo zostaną przesłane na adres korespondencyjny podany we wniosku o otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes. Otrzymasz je do końca miesiąca następującego po tym, w którym wykonasz przelew do ZUS. Bony stracą ważność po 30 czerwca 2019 r.

W regulaminie jest ciekawy zapis, że gdy zabraknie bonów Sodexo, uczestnicy promocji zostaną nagrodzeni przelewem na konto w wysokości 100 zł, a więc gotówką. Także ona zostanie przekazana do końca miesiąca następującego po tym, w którym wywiążesz się z warunków tej akcji.

Zwracamy uwagę, że jako przedsiębiorca musisz uwzględnić otrzymany bonus w przychodach swojej firmy, co może się wiązać z koniecznością zapłacenia podatku dochodowego.

Skorzystasz z terminala – otrzymasz kolejne 100 zł

Można stwierdzić, że akcja „100 zł zwrotu za terminal POS” jest swego rodzaju rozwinięciem opisanej wyżej promocji, gdyż „podstawą” udziału w niej jest założenie rachunku w Pekao. Także do tej akcji możesz przystąpić do 31 marca 2019 r.

Węższe grono uczestników

Jest jedna znacząca różnica - dotyczy ona osób, które mogą wziąć udział w promocji. Według regulaminu tej akcji, wykluczeni są z niej przedsiębiorcy działający w następujących branżach: biura turystyczne (podróży), kantory, lombardy, taxi, agencje towarzyskie, kasyna, handel bronią palną.

Warunki promocji i zasady przekazania nagrody

Jeśli chcesz otrzymać kolejne 100 zł w bonach Sodexo, oprócz założenia Konta Przekorzystnego Biznes musisz też:

 1. w ciągu 30 dni od podpisania umowy o rachunek zawrzeć umowę o dzierżawę terminala POS i rozliczanie transakcji;
 2. wyrazić zgodę na przystąpienie do tej promocji i zaakceptować jej regulamin;
 3. w ciągu 30 dni od podpisania umowy o terminal zrealizować w nim minimum 1 transakcję.

Zasady przekazania nagrody – 100 zł w bonach Sodexo - oraz terminy jej przesłania są identyczne jak w opisanej wyżej akcji. Także i w tym przypadku bank zastrzega, że gdy zabraknie bonów, będzie wypłacał gotówkę. Niezależnie od formy bonusu – bon czy gotówka – także i tę premię będziesz musiał uwzględnić w przychodach swojej firmy.

Co powinieneś wiedzieć o Koncie Przekorzystnym Biznes?

Konto Przekorzystne Biznes to rachunek, który zdecydowanie wart jest rozważenia, gdy szukasz konta dla swojej firmy, ponieważ pod względem wysokości opłat i możliwości, jakie oferuje przedsiębiorcom, wyróżnia się pozytywnie na rynku.

Opłata za korzystanie z rachunku wynosi 9 zł miesięcznie, ale możesz łatwo jej uniknąć, spełniając tylko JEDEN z następujących warunków:

 • zapewniając jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 2 000 zł (z wyłączeniem wpłat gotówkowych oraz przelewów między rachunkami klienta);
 • wykonując min. jeden przelew do ZUS lub US, ewentualnie inny podatkowy;
 • rozliczając na rachunku min. 1 transakcję z terminala wydanego przez bank;
 • przeprowadzając min. jedną transakcję wymiany walut;
 • opłacając min. jedną ratę leasingu w Pekao Leasing.

Podstawowa opłata za obsługę karty wynosi 7 zł, ale i ona może być anulowana. Wystarczy, że wydasz kartą w danym miesiącu min. 300 zł.

Powinieneś wiedzieć, że posiadacze tego rachunku mają dostęp do wielu przydatnych usług, m.in. karty wielowalutowej Mastercard Business, darmowych rachunków pomocniczych w 20 walutach, nowoczesnej aplikacji mobilnej PeoPay, płatności Blik, Apple Pay i zbliżeniowych telefonem.

Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej analizie Konta Przekorzystnego Biznes.

Tanie konto, prosta promocja, atrakcyjna nagroda

Warunki obu opisywanych akcji są proste, przejrzyste i łatwe do ogarnięcia. Wymagana jest niewielka aktywność i to w krótkim czasie. Nie będziesz więc miał problemu, że o czymś zapomnisz przytłoczony codziennymi obowiązkami związanymi z prowadzeniem firmy.

Poza założeniem Konta Przekorzystnego Biznes Twoja aktywność ograniczy się do wykonania przelewu do ZUS, co i tak musisz zrobić. Tylko za to zdobędziesz 100 zł w bonach Sodexo. Gdybyś potrzebował w swoim biznesie terminala POS, wystarczy, że podpiszesz z bankiem umowę o jego dzierżawę i zarejestrujesz na nim choćby jedną transakcję. To zakończy Twoje starania o kolejną premię.

Prawda, że proste? Zachęcamy do rozważenia tej propozycji. Nie zawsze można tak łatwo zdobyć nagrodę.

Krystian

Autor tekstu o promocji