Wróć

100 zł premii w promocji Otwartego Konta Oszczędnościowego w ING

4 komentarze / opinie
100 zł premii w promocji Otwartego Konta Oszczędnościowego w ING
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł premii.
Po drodze Założenie Konta z Lwem oraz Otwartego Konta Oszczędnościowego, zapewnienie wpływów wynagrodzenia oraz dokonanie 2 transferów z konta osobistego na rachunek oszczędnościowy.
ING Bank Śląski przygotował właśnie atrakcyjną ofertę dla oszczędzających, w której w łatwy sposób możemy zyskać aż 100 zł premii. Zdobycie tych pieniędzy wymagać będzie jedynie zapewnienia wpływów wynagrodzenia w łącznej kwocie min. 2000 zł oraz dokonania dwóch przelewów po min. 200 zł każdy z konta osobistego na rachunek oszczędnościowy w ING.

Kto może wziąć udział w promocji?

Uczestnikiem promocji może być każda osoba, która:

 • jest posiadaczem Konta z Lwem w wersji: Direct, Premium, Klasyczne lub Student w ING Banku Śląskim;
 • oprócz Konta z Lwem posiada również Otwarte Konto Oszczędnościowe w ING Banku Śląski.

Uwaga: z promocji wyłączone są osoby, które pomiędzy 1 września a 30 listopada 2017 roku były posiadaczami Konta z Lwem i zapewniły na swój rachunek jednorazowy wpływ, którego wysokość przekroczyła 1000 zł.

Jak otrzymać 100 zł premii za oszczędzanie?

Aby otrzymać premię w wysokości 100 zł, należy spełnić następujące warunki:

 1. Do 10 marca 2018 roku zarejestrować się jako uczestnik promocji. Zgłoszenia możesz dokonać na dwa sposoby:
  • jeśli jesteś już posiadaczem Konta z Lwem oraz Otwartego Konta Oszczędnościowego, kliknij tutaj i zaloguj się do systemu Twojej bankowości internetowej, gdzie dokonasz zgłoszenia;
  • jeśli jeszcze nie posiadasz Konta z Lwem oraz Otwartego Konta Oszczędnościowego, złóż wniosek o ich otwarcie na a następnie w bankowości internetowej zgłoś się do promocji.
 2. Do 10 maja 2018 roku w dwóch dowolnych miesiącach zapewnij wpływy z tytułu wynagrodzenia w wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Uwaga – przelew wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunku bankowego, którego posiadaczem jest osoba fizyczna.
 3. Do 10 maja 2018 roku złóż zlecenie stałe przelewu na kwotę min. 200 zł z Konta z Lwem na Otwarte Konto Oszczędnościowe. Tego typu zlecenie powinno być zrealizowane przynajmniej dwukrotnie – po jednym w danym miesiącu kalendarzowym.
 4. Na dzień 10 maja 2018 roku saldo Otwartego Konta Oszczędnościowego powinno być o przynajmniej 400 zł wyższe niż w dniu 10 stycznia 2018 roku (lub w dniu jego otwarcia, jeśli na ten dzień konto nie było jeszcze prowadzone).
 5. Przynajmniej do 20 maja 2018 roku pozostać posiadaczem Konta z Lwem oraz Otwartego Konta Oszczędnościowego w ING Banku Śląskim.

Z regulaminem promocji możesz się zapoznać tutaj.

Wypłata nagrody

Każdy uczestnik, który spełni powyższe warunki, otrzyma jednorazową nagrodę w wysokości 100 zł. Jej wypłata nastąpi do 20 maja 2018 roku w formie uznania Otwartego Rachunku Oszczędnościowego.

Nagroda wypłacona zostanie w kwocie netto (czyli po odliczeniu należnego podatku). Kwestią rozliczenia podatku zajmie się ING Bank Śląski.

2,5% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym

Rachunek oszczędnościowy prowadzony przez bank ING jest jednym z najlepszych tego typu produktów oferowanych obecnie na polskim rynku. W ramach promocji dla nowych klientów oprocentowanie kwot do 200 tys. zł przez pierwsze 4 miesiące jego użytkowania wynosi aż 2,5%, natomiast obecni posiadacze również mogą zyskać 2,5%, o ile wpłacą nowe środki.

Otwarcie i prowadzenie konta jest całkowicie darmowe. Bezpłatna jest również wypłata pieniędzy Blikiem, a także transfer na nasz rachunek osobisty w ING. Ani grosza nie zapłacimy także za pierwszy w miesiącu przelew zewnętrzny (do innego banku).

Dokładną analizę Otwartego Konta Oszczędnościowego znajdziesz tutaj.

Dodatkowo nawet 140 zł premii za otwarcie Konta Direct

Mimo, że na pierwszy rzut oka warunki stawiane przez bank mogą wydać się skomplikowane, to w gruncie rzeczy są one niezwykle proste. W promocji chodzi przede wszystkim o to, aby dokonać dwóch przelewów na min. 200 zł z naszego rachunku osobistego na rachunek oszczędnościowy, a wcześniej zapewnić dwa wpływy z tytułu wynagrodzenia na min. 1000 zł każdy. W ten sposób możemy w bardzo łatwy sposób zyskać 100 zł premii.

Ale to nie wszystko – w trwającej do 31 stycznia 2018 roku promocji za założenie Konta z Lwem oraz spełnienie kilku dodatkowych warunków możemy zyskać nawet 140 zł nagrody. Promocję dokładnie opisaliśmy w tym artykule.

Tak więc – łącząc obie promocje, możemy bardzo prosto zarobić dodatkowe 240 zł.

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Kamil Chylinski
Gość

przelew wynagrodzenia na konto osobiste czy oszczednosciowe?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Kamil Chylinski

Witamy. Przelew wynagrodzenia musi wpłynąć na konto osobiste.

Odpowiedz

K
Kamil Chylinski
Gość

Czy może to być przelew renty rodzinnej + stypendium, np. jedno i drugie po 500 zł w danym miesiącu?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Kamil Chylinski

Niestety, musi to być wpływ jednorazowy w wysokości 1000 zł miesięcznie. Jeśli zasili Pan konto w dwóch transzach - np. na konto wpłynie najpierw stypendium w wysokości 500 zł, a kilka dni później renta w takiej samej wysokości, - bank uzna, że nie spełnił Pan warunku promocji.

Odpowiedz