100 zł za aktywne korzystanie z karty płatniczej dla zaproszonych klientów Santander Bank Polska

Publikacja:
100 zł za aktywne korzystanie z karty płatniczej dla zaproszonych klientów Santander Bank Polska
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł w gotówce.
Uczestnik Zaproszony klient Santander Bank Polska.
Po drodze Po otrzymaniu zaproszenia od banku należy wydać jednorazowo kartą płatniczą min. 1000 zł.
Za wykonanie kartą wydaną przez Santander Bank Polska jednorazowej płatności bezgotówkowej na kwotę min. 1000 zł otrzymasz od banku w nagrodę 100 zł. Niestety nie jest to promocja dla każdego klienta, lecz tylko dla osób zaproszonych do udziału w niej przez Santander. Sprawdź, może jesteś w gronie wybranych.

Każdą akcję promocyjną skierowaną do obecnych klientów witamy z życzliwością, gdyż świadczy, że dana instytucja finansowa docenia wzajemną współpracę. Santander Bank Polska co pewien czas przygotowuje jakąś ofertę specjalną adresowaną do wybranych osób. Niestety nie wiadomo, jakimi kryteriami bank się kieruje, dobierając uczestników kolejnych akcji. Najnowsza z nich, pod hasłem "100 zł za zakupy z kartą Santander" trwa do 29 listopada 2022 r.

Uczestnicy i nagrody

Generalna zasada mówi, że w promocji mogą wziąć udział osoby, które otrzymały od banku zaproszenie do uczestnictwa w niej w wiadomości w bankowości elektronicznej, sms-ie lub powiadomieniu push przesłanym na numer telefonu albo też w postaci banera widocznego po zalogowaniu się do systemu transakcyjnego Santander Internet.

Powiadomienia możesz spodziewać się, jeśli jesteś osobą z pełną zdolnością do czynności prawnych, nie wyraziłeś sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, masz wyrażone zgody marketingowe oraz zgodziłeś się na elektroniczny kanał kontaktu.

W zaproszeniu do promocji znajdziesz informację, którego produktu ono dotyczy, tj. karty kredytowej czy karty debetowej.

Droga po bonus

Oto działania, które musisz wykonać, byś mógł się cieszyć ze zdobycia nagrody:

Start
  • Krok 1

    Sprawdź, czy otrzymałeś od Santander Bank Polska wiadomość z zaproszeniem do udziału w akcji.

  • Informacja

    Jeśli tak, to w okresie transakcyjnym, czyli do 29 listopada 2022 r., zrealizuj kartą płatniczą Santandera wskazaną w zaproszeniu transakcję bezgotówkową na kwotę min. 1000 zł. Płatność musi być jednorazowa, kwota minimalna nie może być sumą kilku operacji.

  • Premia

    Santander wypłaci Ci należny bonus na Twoje konto osobiste / rachunek karty kredytowej do 31 grudnia 2022 r.

Mission complete!

To musisz wiedzieć

W ramach promocji nie zostaną uwzględnione transakcje anulowane i zwrócone, typu quasi cash (transakcje bezgotówkowe, podczas których dochodzi do wymiany środków na gotówkę/jednostki pieniężne, np. w punktach oznaczonych jako kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory) oraz u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie np.: Revolut, DiPocket.

Możesz płacić w punktach stacjonarnych jak i w sklepach internetowych.

Przy płatnościach w walutach obcych zostanie naliczona prowizja za przewalutowanie zgodnie z TOiP, tj. 2,8%.

Pamiętaj, że nie otrzymasz nagrody, gdy wyrazisz sprzeciw wobec przetwarzania danych w celach marketingowych lub odwołasz zgodę na kontakty tego typu drogą telefoniczną lub elektroniczną. Jeśli wyłączysz Elektroniczny kanał kontaktu, nagroda także nie wpłynie na Twoje konto.

Co oczywiste, bonusu nie zgarniesz również wtedy, gdy zamkniesz rachunek lub zrezygnujesz z karty kredytowej przed dniem wypłaty premii.

Nagroda jest zwolnione z podatku dochodowego, nie musisz się z nich rozliczać z fiskusem.

Zastanów się nad propozycją banku

Jeśli tylko zostaniesz zaproszony przez bank do udziału w tej promocji, to – naszym zdaniem – powinieneś rozważyć udział w niej. Na pierwszy rzut oka warunki wydają się dość trudne do spełnienia, 1000 zł to dość dużo. Pomyśl jednak, czy nie masz w perspektywie większego zakupu, może planowałeś dokonanie wkrótce rezerwacji zimowego wypoczynku albo w inny sposób jesteś w stanie wydać jednorazowo wymaganą kwotę. Przy dobrym zaplanowaniu działań może poradzisz sobie z realizacją zadania stojącego przed uczestnikami promocji..

Nie zatrzymujemy dłużej, byś miał czas na sprawdzenie, czy jesteś w gronie zaproszonych i przemyślenie tej propozycji Santandera.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(14)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
R
roolf01
Gość

Myślicie że zostanie zaliczona transakcja w aplikacji PayAppka?

Odpowiedz

B
bankowicz
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@roolf01

Nie lepiej zapłacić gdzieś normalnie? IMO powinna przejść, ale pytanie, jak to potem wygląda w historii operacji..

Odpowiedz

M
Magda
Gość

Płatność Apple Pay przejdzie?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Magda

Tak, gdyż w Apple Pay czy w Google Pay używasz danych karty, którą wydał Ci bank.

Odpowiedz

R
Robert
Gość

Gdy zapłacę na Allegro jednorazowo kartą za kwotę wyższą niż 1000 zł za kilka produktów z różnych sklepów, to wejdzie do promocji ta transakcja.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Robert

Jeśli w historii płatności będziesz widział jedną transakcję na kwotę pow. 1000 zł to nie powinno być kłopotów. Bank jest zainteresowany tym, by z Twojego konta "wyszło" przynajmniej 1000 zł, nie będzie widział, jak te pieniądze będą podzielone pomiędzy partnerów Allegro.

Odpowiedz

A
Arek
Gość

Doładowanie R nie przejdzie, ale może ktoś zna inną metodę której warto spróbować?

Odpowiedz

K
kris
Gość
@Arek

Castorama.

Kupujesz rzeczy za tysiaka, idziesz zaraz oddać, dostajesz gotówkę :D

Odpowiedz

Justyna Kalicińska
Członek załogi
@kris

Niestety, transakcje zwrócone nie zostaną uwzględnione.

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Justyna Kalicińska

Ale to zwrot gotówką do ręki... Nie widać go w zestawieniu. Działa też ikea przy płatności online i zwrocie w sklepie. Można też w sklepie zrobić zwrot na inną kartę

Odpowiedz

R
Rafa
Gość
@Katarzyna

No właśnie, jak wyglądają aktualne procedury zwrotu w marketach? Czy ktoś ostatnio sprawdzał jak to wygląda np. w Catoramie lub IKEI? Bo różnie może być.

1) Zwrot gotówki do ręki.

2) Zwrot na wybraną przez siebie kartę.

3) Zwrot na kartę którą dokonano transakcji. Wtedy sposób @kris nie zadziała w tej promocji.

4) Zwrot na kartę podarunkową sklepu.

Gdy coraz więcej banków blokuje w promocjach kody MCC doładowań powyższe info o zwrotach byłoby przydatne.

Odpowiedz

K
kris
Gość
@Rafa

W nie jednej promocji w której potrzebne są obroty karta, robiłem trik z Castoramą.

Np. karta kredytowa BNP potrzebny obrót 1 000 zł. Robię go od 4 mscy w Castoramie i co miesiąc przychodzi bon na Allegro :D

Odpowiedz

P
Paweł
Gość

Bank udzielił mi informacji, że nie mogą mi podać jakie kody mmc nie zostaną uznane

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Paweł

W regulaminie tej akcji nie ma podanych konkretnych kodów MCC, które są "zakazane" i stąd zapewne ostrożność konsultanta. Jeśli będziesz płacił za zakupy lub usługi, to wszystko będzie dobrze. Unikaj po prostu płatności tego typu o jakich wspominamy w opisie akcji.

Odpowiedz