Wróć

Promocja została zakończona 31 października 2018 r. Obecnie możesz przystąpić do tej akcji i zyskać 100 zł premii.

100 zł za założenie mBiznes konta Standard w mBanku

100 zł za założenie mBiznes konta Standard w mBanku
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł premii.
Po drodze Należy założyć mBiznes konto Standard, wykonać przelew do ZUS i przeprowadzić min. jedną płatność kartą.
Za założenie mBiznes Konta Standard w mBanku otrzymasz 100 zł premii oraz pakiet atrakcyjnych nagród dodatkowych, takich jak np. dwuletnie zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku. Zasady akcji są wyjątkowo klarowne i proste, tak więc nie będziesz miał problemów, aby je spełnić.

Z oferty „Proste konto i 100 zł zwrotu – edycja III” możesz skorzystać do 31 października 2018 r. Promocja skierowana jest do przedsiębiorców, których regulamin definiuje następująco:

osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji, spółki komandytowe, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, stowarzyszenia zwykłe, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe, kościoły, parafie, związki wyznaniowe, szkoły niepubliczne, przedszkola publiczne, przedszkola niepubliczne prowadzone przez osobę fizyczną, publiczne jednostki oświatowe

Okres karencji jest jednak wyjątkowo krótki. Organizator wymaga od uczestników akcji, by ci nie posiadali w mBanku jakiegokolwiek aktywnego rachunku bieżącego dla danego numeru NIP na dzień 31 lipca 2018 r.

Jeśli natomiast posiadałeś wówczas inny produkt niż konto firmowe (np. rachunek osobisty, kartę kredytową itd.), to bez przeszkód możesz skorzystać z promocji. Pamiętaj także, że promocja jest niedostępna dla przedsiębiorców, którzy osiągają przychody ze sprzedaży większe niż 10 000 000 zł.

100 zł na konto i dwuletnie zwolnienie z opłat

Jakie premie czekają na uczestników akcji? Wystarczy, że założysz mBiznes konto Standard i spełnisz bardzo proste warunki aktywności, by na Twoje konto wpłynęło 100 zł. Do tego - już za samo otwarcie konta w promocji - mBank dorzuca dwuletnie zwolnienie z opłat za podstawowe operacje bankowe, czyli:

  • za prowadzenie rachunku i korzystanie z karty;
  • za przelewy internetowe w złotych (w dowolnej liczbie);
  • za korzystanie z bankomatów (własnych, Planet Cash, Euronetu i BZ WBK) i wpłatomatów (własnych i Euronetu).

Okres 2 lat, którego dotyczy zwolnienie z opłat, liczony jest od dnia zawarcia umowy o otwarcie rachunku firmowego.

Premia za otwarcie, przelew do ZUS i jedną płatność

Aby otrzymać wspomniane 100 zł należy spełnić kilka bardzo prostych kroków. Oto one:

  1. Otwórz mBiznes konto Standard. Wniosek o rachunek możesz złożyć na .
  2. Wykonaj w ciągu 30 dni od momentu zawarcia umowy płatności ZUS na kwotę co najmniej 250 zł.
  3. W tym samym okresie dokonaj choćby jednej płatności kartą debetową do rachunku. Oznacza to, że warto zawnioskować także o wydanie karty (nawet jeśli regulamin tego wprost nie wymaga), gdyż bez niej otrzymanie premii 100 zł nie będzie możliwe.

Co ciekawe, mBank oferuje dwuletnie zwolnienie z opłat każdemu, kto otworzy konto w promocji, niezależnie od spełnienia powyższych warunków aktywności. Jeśli jednak chcesz zgarnąć stówę, powyższe warunki musisz spełnić. Szczegóły znajdziesz w regulaminie.

Przekazanie premii

Premia 100 zł zostanie wypłacona na Twój rachunek najpóźniej ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś wszystkie warunki jej otrzymania.

Uwaga! Premie stanowią przychód w rozumieniu ustaw o podatku dochodowym od osób fizycznych i prawnych. Bank zastrzegł w regulaminie, że nie ciążą na nim obowiązki płatnika tego podatku. Oznacza to, że jako przedsiębiorca musisz samodzielnie rozliczyć premię z Urzędem Skarbowym.

mBiznes konto Standard: za darmo przez 2 lata

Dwuletnie zwolnienie z podstawowych opłat sprawia, że mBiznes konto Standard otwarte w promocji jest przez ten okres właściwie darmowe. Trudno przewidzieć z całą pewnością, jakie opłaty będą obowiązywały po jego upływie, ale lektura obecnie obowiązującej taryfy opłat i prowizji powinna nam dostarczyć pewnych wskazówek.

Miesięczna, standardowa opłata za prowadzenie tego rachunku firmowego wynosi aktualnie 9 zł, choć można jej uniknąć, dokonując jednego przelewu do ZUS. Możliwa do uniknięcia jest także 5-złotowa opłata za korzystanie z karty – wystarczy dokonać w danym miesiącu płatności kartą na łączną kwotę co najmniej 500 zł. Każdy przelew internetowy na rachunek w innym banku to koszt 1,50 zł, zaś zlecony w placówce – 10 zł.

Darmowe są za to wpłaty gotówki we wpłatomatach mBanku, Planet Cash i Cashline (w przypadku maszyn Euronet pobierana jest prowizja 2%, min. 2 zł). Posiadacze mBiznes konta Standard nie płacą za wypłaty z bankomatów mBanku, Euronet, Planet Cash oraz BZ WBK, o ile wypłacona kwota to co najmniej 100 zł. W przeciwnym razie prowizja wynosi 1,30 zł, a w przypadku pozostałych bankomatów w Polsce – 3%, min. 5 zł.

Z pełną analizą konta firmowego w mBanku zapoznasz się tutaj.

Atrakcyjna premia, przejrzyste warunki

Trzeba przyznać, że jak na możliwość zdobycia 100 premii, warunki promocji „Proste konto i 100 zł zwrotu – edycja III” są niezwykle proste. Dwuletnie zwolnienie z podstawowych opłat przysługuje już za samo otwarcie mBiznes konta Standard w promocji, a premię pieniężną można otrzymać za dokonanie przelewu do ZUS i jednej płatności kartą. Trudno o łatwiejsze warunki dla klientów firmowych.

Należy jednak pamiętać, że po upływie 2-letniego okresu korzystania z rachunku bank zacznie naliczać nam opłaty, od których zdążymy się już odzwyczaić. Jeśli jednak będziemy trzymali rękę na pulsie, to bez większych problemów ich unikniemy.

Krystian

Autor tekstu o promocji