Wróć

"110 zł dla aktywnych" za założenie eKonta w mBanku

"110 zł dla aktywnych" za założenie eKonta w mBanku
Czas trwania
Cel (zysk) 110 zł za otwarcie ekonta standard
Po drodze Należy otworzyć ekonto Standard z kartą, zaisilć konto kwotą 500 zł oraz wykonać 5 transakcji min. płatność kartą lub Blikiem.
Najnowszą promocję mBanku da się opisać w trzech krótkich zdaniach. Zakładasz eKonto Standard. Spełniasz dwa proste warunki. Bez większego wysiłku zgarniasz 110 zł premii. Na udział w najnowszej akcji masz czas do 30 czerwca 2018 r.

Kto może wziąć udział w promocji?

Zanim jednak omówimy warunki promocji, krótkie wyjaśnienie - akcja „110 zł dla aktywnych” dotyczy jedynie nowych posiadaczy eKonta w taryfie Standard, którzy po 1 stycznia 2016 roku nie korzystali z rachunku w mBanku o numerze rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017. Oferta jest też niedostępna dla klientów otwierających rachunek wspólny.

Otwórz konto, bądź aktywny i odbierz nagrodę

Jeśli jesteś ciekawy, za co bank rozdaje premie w wysokości 110 zł, już spieszymy z odpowiedzią. Oto, co konkretnie musisz zrobić, aby zgarnąć bonus:

  1. Do 30 czerwca złóż wniosek o eKonto Standard wraz z kartą. Możesz to zrobić za pośrednictwem strony mBanku.
  2. Podpisz z bankiem umowę (w placówce lub przez kuriera).
  3. W ciągu 3 dni (licząc od dnia następnego po podpisaniu umowy) jednorazowo zasil konto kwotą 500 zł lub wyższą.
  4. W terminie do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy dokonaj przynajmniej 5 transakcji kartą lub Blikiem. Bank dopuszcza również płatności telefonem.

Jeśli spełnisz powyższe warunki, premia w wysokości 110 zł wpłynie na Twoje eKonto najpóźniej do 30 września 2018 r. Bonus jest zwolniony z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajduje się tutaj.

Konto Standard w mBanku

eKonto w taryfie Standard to sztandarowy rachunek osobisty w ofercie mBanku. Charakteryzuje się brakiem opłat za prowadzenie konta i wydanie karty. Dokonując przynajmniej 5 transakcji kartą, unikniesz także opłaty za jej użytkowanie. Zwróć uwagę, że w ten sposób spełnisz również warunek aktywności w promocji, tak więc zysksz za jednym zamachem aż dwie korzyści.

Wracając do podstawowych opłat – posiadacze eKonta Standard nie płacą również za przelewy internetowe, polecenia zapłaty i zlecenia stałe. Darmowe są także wypłaty z bankomatów w Polsce, choć nie bezwarunkowo – musisz bowiem wypłacić kwotę co najmniej 100 zł z maszyn BZ WBK, Euronet i Planet Cash. Wypłata gotówki w niższej kwocie będzie Cię kosztować już 1,30 zł, a w przypadku pozostałych bankomatów - aż 7 zł.

Szczegółową analizę eKonta Standard znajdziesz tutaj.

Proste 110 zł premii czy… równie proste 150 zł?

Często korzystasz z karty płatniczej lub Blika, a jednorazowe zasilenie konta kwotą 500 zł to dla Ciebie żaden problem? Jeśli tak - jest to oferta w sam raz dla Ciebie. Warunki akcji są naprawdę proste i nie zawierają żadnych ukrytych haczyków. Słowem, jest to idealna okazja do szybkiego zysku.

Jednak… możesz też skorzystać z równoległej akcji „Lepiej z eKontem – IV edycja” i pokusić się o zdobycie wyższej premii. Także i ta promocja jest dostępna wyłącznie dla nowych klientów, a nagrodą jest 150 zł za transakcje kartą i Blikiem (30 zł przez 5 miesięcy). Decydując się tę opcję, będziesz musiał jednak spełnić nieco bardziej wymagające warunki.

Niestety, bank zastosował zasadę „albo – albo” - tak więc obu ofert nie uda Ci się połączyć. Ostateczny wybór – jak zawsze - należy do Ciebie.

Krystian

Autor tekstu o promocji