Wróć

110 zł premii za założenie eKonta standard w mBanku i niewielką aktywność na rachunku

110 zł premii za założenie eKonta standard w mBanku i niewielką aktywność na rachunku
Czas trwania
Cel (zysk) 110 zł premii w gotówce
Po drodze Należy założyć eKonto standard z kartą debetową, w ciągu 3 dni zasilić rachunek kwotą min. 500 zł, a potem w kolejnym miesiącu wykonać min. 5 transakcji kartą lub Blikiem.
Jesień obfituje w rozmaite oferty zachęcające do założenia konta osobistego. Tym razem promocję wprowadził mBank, w którym za założenie eKonta standard i spełnienie prostych warunków można otrzymać 110 zł w gotówce.

Co mogę zyskać w tej promocji?

W akcji “Premia za szybki wpływ - II edycja” otrzymasz 110 zł premii w gotówce. Nagroda trafi na Twoje konto osobiste założone w promocji. Z oferty możesz skorzystać do 3 grudnia 2018 r.

Czy jestem uprawiony do udziału w akcji?

Tak, o ile jesteś nowym klientem mBanku. Bank definiuje go jako pełnoletnią osobę fizyczną, która po 1 stycznia 2016 r. nie była stroną umowy o konto osobiste lub oszczędnościowe (o numerze 1140 2004 lub 1140 2017) bądź w dniu złożenia wniosku o promocyjny rachunek nie jest stroną takiej umowy.

Co muszę zrobić, aby otrzymać premię?

Na szczęście bank nie wymaga od Ciebie szeregu skomplikowanych działań. Wystarczy, że:

  1. Do 3 grudnia 2018 r. złożysz wniosek o otwarcie eKonta standard wraz z kartą debetową przez tę stronę i podpiszesz umowę.

    • Alternatywnie w tym samym okresie możesz złożyć wniosek o zapisanie do promocji u pracownika mBanku (w ciągu 30 dni od otwarcia konta).

  2. W ciągu 3 dni od podpisania umowy (lub złożenia wniosku o zapis do promocji) zasil eKonto standard jednorazowo kwotą min. 500 zł. Przykładowo: jeśli umowę podpiszesz 15 października, konto powinieneś zasilić do 18 października.

  3. Do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy (złożenia wniosku o zapis do akcji) wykonaj min. 5 transakcji kartą, telefonem lub Blikiem.

O czym jeszcze powinienem pamiętać?

W promocji nie możesz założyć konta wspólnie z inną osobą.

Premia zostanie wypłacona na Twoje aktywne eKonto najpóźniej 28 lutego 2018 r. Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Co muszę wiedzieć o eKoncie standard w mBanku?

Choć mBank prowadzi różne konta osobiste, to promocją objęte jest tylko eKonto w wersji standard. Jego prowadzenie jest bezpłatne, a opłaty za kartę debetową (4 zł) łatwo unikniesz, dokonując w miesiącu minimum 5 transakcji plastikiem. Za wypłaty z bankomatów sieci Santander (dawny BZ WBK), Planet Cash i Euronet również nie zapłacisz, o ile jednorazowa kwota wypłaty wyniesie min. 100 zł.

Co jeszcze wyróżnia eKonto? Z pewnością przystępna i funkcjonalna aplikacja mobilna oraz pakiet możliwych płatności telefonem, czyli Apple Pay, Blik i Google Pay. Jako posiadacz rachunku w mBanku możesz również inwestować na giełdzie czy korzystać z rabatów w ramach mOkazji.

Czy to się opłaca?

Jeśli przyjrzymy się warunkom promocji, to śmiało można powiedzieć, że tak, warto wziąć w niej udział i zyskać w prosty sposób 110 zł premii. Jest jednak małe “ale”. Otóż, obecnie trwa również inna akcja promocyjna eKonta, w której za spełnienie podobnych warunków - wykonywanie transakcji kartą w kolejnych miesiącach - można zyskać nawet 300 zł premii. Do Ciebie należy decyzja, z której oferty skorzystasz. Jeśli zależy Ci na szybkiej premii – wybierz akcję z 110 zł nagrodą, z kolei jeśli wolisz otrzymywać bonusy przez dłuższy czas – skorzystaj z równoległej promocji.

Krystian

Autor tekstu o promocji