Wróć

140 zł premii za Konto Jedyne i dwie lokaty w promocji "Zarabiaj z duetem korzyści” Toyota Banku

140 zł premii za Konto Jedyne i dwie lokaty w promocji "Zarabiaj z duetem korzyści” Toyota Banku
Czas trwania
Cel (zysk) Do 140 premii podstawowej i nawet 250 zł premii dodatkowej.
Po drodze Należy założyć dwie lokaty oraz Konto Jedyne w Toyota Banku oraz (opcjonalnie) polecać akcję znajomym.
Agora i Toyota Bank kolejny już raz organizują wspólną promocję. Tym razem do zdobycia jest nawet 390 zł premii. Co więcej, akcja skierowana jest zarówno do nowych, jak i do obecnych klientów banku. Choć zasady promocji w pierwszej chwili wydają się dość skomplikowane, warto przyjrzeć się tej ofercie, bo poza bonusem pieniężnym możemy zyskać praktycznie darmowe konto osobiste oraz atrakcyjne odsetki z lokat na 2,5% i 2,3%.

Premia i preferencyjne warunki na koncie

Promocja "Zarabiaj z duetem korzyści” podzielona jest na dwie części. W pierwszej z nich, zatytułowanej „Duet lokat”, możesz zdobyć:

 • 140 zł premii, jeśli jesteś nowym klientem Toyota Banku,
 • 70 zł premii, jeżeli posiadasz już rachunek w Toyota Banku.

Nowi oraz obecni klienci mogą także otrzymać do 250 zł premii dodatkowej w ramach programu „Polecaj i zarabiaj”. Razem można zatem zyskać nawet 140 + 250 = 390 zł. Udział w tym programie nie jest konieczny, aby móc ubiegać się o premię główną, co oznacza, że możesz poprzestać na zdobyciu 140 zł lub 70 zł.

Dodatkowo, bank oferuje uczestnikom promocji preferencyjne warunki prowadzenia Konta Jedynego, co w praktyce oznacza, że na czas promocji otrzymamy darmowy rachunek osobisty.

Dla nowych i obecnych klientów Toyota Banku

Jak już wspomnieliśmy, w akcji mogą wziąć udział zarówno nowi, jak i obecni klienci banku.

Nowym klientem jest osoba, która nie posiadała w okresie od 1 stycznia 2016 r. do dnia 14 lutego 2017 r. Konta Jedynego w Toyota Banku.

Natomiast obecni klienci banku mogą zgłosić swój udział w akcji, jeżeli swoje Konto Jedyne założyli w ramach jednej z wymienionych ofert specjalnych:

 • „Lokata Toyota Bank z premią”,
 • „SUPER DUET”,
 • „SUPER DUET edycja 2”,
 • „SUPER DUET edycja 3”,
 • „Bądź aktywny – załóż nowy depozyt”,
 • „Tankuj korzyści z Toyota Bank”,
 • „Lokata 130 dni z premią”,
 • „Aktywni zyskują”.

Nowy klient: jak zdobyć 140 zł premii?

Jako nowy klient możesz ubiegać się o jednorazową premię w wysokości 140 zł. Aby ją otrzymać, powinieneś spełnić łącznie wszystkie poniższe warunki:

 1. Do 8 marca 2017 r. zarejestrować się na stronie aplikacji promocyjnej.
 2. Wypełnić wniosek o Konto Jedyne za pomocą linku udostępnionego w aplikacji. We wniosku, oprócz danych osobowych, należy także:
  • wyrazić zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz na przetwarzanie danych w celu marketingu bezpośredniego przez Toyota Bank;
  • wyrazić zgodę na przekazywanie przez Toyota Bank organizatorowi – czyli Agorze – informacji objętych tajemnicą bankową. W przeciwnym wypadku organizator nie będzie mógł przyznać i wypłacić premii.
 3. Do 15 kwietnia 2017 r. założyć obie wskazane niżej lokaty w Toyota Banku:
  • Plan Depozytowy 2,5% na 160 dni na min. 5 tys. zł oraz
  • Depozyt Plus 2,3% na 12 miesięcy na min. 5 tys. zł.
 4. Utrzymać oba depozyty przez min. 90 dni.
 5. Nowo otwarte Konto Jedyne musi być aktywne aż do momentu wypłaty premii, czyli do 25 sierpnia 2017 r.

Obecny klient: jak zyskać 70 zł premii?

Warunki, jakie stawia organizator obecnym klientom banku, nie różnią się zbytnio od wymogów dla nowych klientów, powinieneś jednak pamiętać o kilku istotnych szczegółach:

 1. Do 8 marca 2017 r. należy zarejestrować swój udział w promocji za pomocą aplikacji.
 2. Za pośrednictwem aplikacji promocyjnej przejść na stronę Toyota Banku a następnie:
  • wyrazić zgodę na przekazywanie przez Toyota Bank organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową, aby organizator mógł przyznać i wypłacić premię;
  • upewnić się, czy zgoda na na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz na przetwarzanie danych w celu marketingu bezpośredniego przez Toyota Bank jest wciąż aktualna (jest to warunek konieczny do wzięcia udziału w promocji).
 3. Do 15 kwietnia 2017 r. należy założyć oba rodzaje depozytów w Toyota Banku:
  • Plan Depozytowy 2,5% na 160 dni na min. 5000 zł oraz
  • Depozyt Plus 2,3% na 12 miesięcy na min. 5000 zł;
  • środki przeznaczone na nowo zakładane lokaty (łącznie min. 10 tys. zł) muszą być nowymi środkami i stanowić nadwyżkę ponad saldo na WSZYSTKICH kontach i lokatach, jakie posiadasz w Toyota Banku na dzień 14 lutego 2017 r. Innymi słowy, nie możesz na nowe depozyty przelać środków z innych lokat czy kont prowadzonych dla Ciebie w Toyota Banku;
 4. Utrzymać oba depozyty przez min. 90 dni.
 5. Przez przynajmniej 30 dni od założenia nowych lokat utrzymać saldo z dnia 14 lutego 2017 r. na wszystkich posiadanych dotąd rachunkach i lokatach. Krótko mówiąc, jeżeli 14 lutego na wszystkich Twoich kontach i depozytach w Toyota Banku zgromadziłeś np. 4 tys. zł, to przez miesiąc nie możesz zejść poniżej tego salda.
 6. Posiadać aktywne Konto Jedyne do 25 sierpnia 2017 r., czyli do dnia wypłaty premii.

Do 250 zł w programie polecającym „Polecaj i zarabiaj”

Uczestnicy akcji „Duet lokat” mogą również wziąć udział w programie polecającym Konto Jedyne w Toyota Banku. Za każdą skutecznie poleconą osobę przysługuje premia dodatkowa w wysokości 50 zł, przy czym maksymalnie można polecić 5 osób (co daje 250 zł premii łącznie).

Pamiętaj! Nie musisz brać udziału w programie polecającym, jeśli jednak chcesz z niego skorzystać, musisz spełnić wszystkie warunki pierwszej akcji „Duet lokat”.

W ramach oferty „Polecaj i zarabiaj” możesz polecać Konto Jedyne do 8 marca 2017 r.

Co zrobić, aby otrzymać bonus za polecenie?

Pięćdziesięciozłotowy bonus za zarekomendowanie Konta Jedynego przysługuje Ci jako polecającemu, jeżeli:

 1. Spełnisz warunki konieczne do wypłaty premii (140 zł lub 70 zł) w akcji „Duet lokat”.
 2. Do 8 marca 2017 r. w aplikacji promocyjnej wygenerujesz specjalny, indywidualny kod polecający, który następnie należy przekażesz osobie, której rekomendujesz Toyota Bank.
 3. Z kolei osoba polecana powinna przy zakładaniu Konta Jedynego podać Twój kod polecający oraz Twoje dane osobowe (imię, nazwisko i adres e-mail – muszą być one identyczne jak te, które podałeś w aplikacji promocji).
 4. Ważne! Abyś mógł otrzymać 50 zł premii za zarekomendowanie Konta Jedynego, osoba polecona musi również wziąć udział w akcji „Duet lokat” i spełnić warunki do wypłaty premii (w tym przypadku – 140 zł). De facto oznacza to, że krąg osób polecanych zawężony jest do zupełnie nowych klientów Toyota Banku lub osób, które nie posiadały Konta Jedynego od 1 stycznia 2016 r. do dnia 14 lutego 2017 r.

Osoba polecana powinna wskazać tylko jednego polecającego. Jako nowy klient sama również może stać się polecającym i ubiegać się o premię dodatkową (50 zł).

Warto pamiętać, że kod polecający ważny jest tylko do 8 marca, jeżeli więc wygenerujesz go ostatniego dnia promocji, zostanie Ci bardzo mało czasu na dokonanie skutecznego polecenia.

Premia dodatkowa wypłacana jest na aktywne Konto Jedyne.

Lokaty w Toyota Banku

Ponieważ organizator wymaga od nas skorzystania z kilku produktów Toyota Banku – konta osobistego i dwóch różnych depozytów – warto doprecyzować szczegóły tej oferty.

W pierwszej kolejności przyjrzyjmy się wymaganym lokatom. Obecnie są to jedne bardziej korzystnych depozytów na rynku. Oprocentowanie lokat, które powinieneś założyć w ramach akcji, wynosi:

 • 2,50% w przypadku Planu Depozytowego na 160 dni. Depozyt zakładany jest dla kwot od 3 tys. do 13 tys. zł. Aktualnie jest to jedna z lepszych lokat na kilka miesięcy. Uwaga: aby otrzymać premię należy wpłacić na tę lokatę min. 5000 zł.
 • 2,30% dla Depozytu Plus na 12 miesięcy. Minimalna kwota wpłaty to 5 tys. zł.
 • Jeżeli zerwiesz lokaty przed upływem ich zapadalności, bank wypłaci Ci dużo niższe odsetki (w przypadku Depozytu Plus) lub nie wypłaci ich w ogóle (w przypadku Planu Depozytowego).

Podane oprocentowanie jest stałe dla lokat założonych w tej promocji. Oba rodzaje depozytów możesz otworzyć wyłącznie za pomocą systemu bankowości elektronicznej Toyota Banku (uzyskasz do niego dostęp po otwarciu Konta Jedynego).

Możesz założyć kilka depozytów z każdego rodzaju (dla Planu Depozytowego limit wynosi 10), pamiętaj jednak, że premia przysługuje Ci tylko za otwarcie jednego Planu Depozytowego i jednego Depozytu Plus.

Wypłata nagrody

O przyznaniu premii organizator powiadomi Cię najpóźniej do 31 lipca 2017 r. Bonus w wysokości 70 zł lub 140 zł zostanie wypłacony do 25 sierpnia 2017 r. Premia jest zwolniona z opodatkowania.

Darmowe Konto Jedyne w ramach promocji

Osoby, które biorą udział w promocji „Zarabiaj z duetem korzyści” i utrzymają obie wymagane lokaty, otrzymają od banku zwrot opłaty za prowadzenie Konta Jedynego.

Standardowo usługa ta kosztuje 2,49 zł (opłaty możesz także uniknąć, jeżeli zapłacisz kartą min. 400 zł w miesiącu). Bank będzie zwracał koszty prowadzenia rachunku przez cały okres, w którym będziesz jednocześnie posiadał aktywne obie lokaty: Plan Depozytowy na 160 dni i Depozyt Plus na 12 miesięcy – nie dłużej jednak niż do końca 2017 r.

Zważywszy na to, że obsługa karty debetowej w przypadku Konta Jedynego jest darmowa, w okresie trwania promocji otrzymujesz w zasadzie darmowy rachunek.

Szczegółowe informacje o Koncie Jedynym znajdziesz w naszej analizie.

Zdaniem redakcji

Agora SA i Toyota Bank z sukcesem przeprowadziły już kilka akcji promocyjnych i najwyraźniej nie zamierzają zrezygnować z tej owocnej współpracy. Co istotne, z najnowszej oferty promocyjnej mogą skorzystać nie tylko nowi, ale i obecni klienci banku, co jest działaniem zdecydowanie nietuzinkowym na polskim rynku.

Tym razem do zdobycia jest do 390 zł premii: 140 zł premii podstaowej oraz do 250 zł premii dodatkowej w programie polecającym. Osoby, które założyły Konto Jedyne w Toyota Banku w ramach poprzednich ofert specjalnych, mogą zyskać co prawda 70 zł premii głównej, ale bonus za skuteczne polecenie rachunku pozostaje dla nich taki sam. Dodatkowo bank gwarantuje czasowy zwrot opłat za prowadzenie Konta Jedynego, czyniąc ten rachunek praktycznie darmowym.

Akcja Agory i Toyota Banku skierowana jest do klientów, którzy dysponują odpowiednimi środkami na założenie lokat (min. 10 tys. zł). Osoby, które będą chciały polecić Konto Jedyne znajomemu, powinny pamiętać o tym, że także osoba polecona musi założyć obie wymagane w akcji lokaty, a więc posiadać odpowiednie oszczędności - w przeciwnym wypadku polecający nie otrzyma premii.

Choć zasady promocji na pierwszy rzut oka wydają się dość skomplikowane (należy m.in. założyć Konto Jedyne oraz dwie lokaty na min. 5 tys. zł każda), to warto zastanowić się nad tą ofertą: zyskujesz bowiem nie tylko atrakcyjne premie, ale i odsetki z dobrze oprocentowanych depozytów oraz nie ponosisz opłat za konto. Jeśli więc szukasz ciekawej oferty kont osobistych i jednocześnie chcesz pomnażać swoje oszczędności, rozważ, czy akcja Agory i Toyota Banku nie będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę.

Krystian

Autor tekstu o promocji