Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

15 zł zwrotu z Visa Oferty za płatność w Auchan

1 komentarz / opinia
15 zł zwrotu z Visa Oferty za płatność w Auchan
Czas trwania
Cel (zysk) 15 zł zwrotu w ramach Visa Oferty.
Po drodze Wystarczy być uczestnikiem Visa Oferty, zrobić zakupy w Auchan na min. 90 zł i zapłacić za nie kartą Visa zarejestrowaną w programie.
W jednej chwili możesz zarobić 15 zł! Wystarczy, że zapłacisz w sklepie Auchan za zakupy o wartości min. 90 zł kartą z logo Visa zarejestrowaną w programie Visa Oferty. Naprawdę nic nie musisz więcej robić, pieniądze po kilku dniach same wrócą na Twoje konto, do którego wydana jest karta.

Auchan obchodzi swoje 23. urodziny w Polsce pod hasłem „Wspólna radość”. Skoro można przy tej okazji zgarnąć 15 zł bez żadnego wysiłku, to naprawdę wszyscy mogą się cieszyć.

Łatwe pieniądze

Na ogół zwroty w ramach Visa Oferty adresowane są do konkretnych osób. Tym razem 15 zł może zgarnąć każdy, kto zarejestrował swoją kartę w tym programie i użyje jej do 9 czerwca 2019 r. podczas zakupów w sklepie stacjonarnym Auchan, Auchan Supermarket lub Moje Auchan. Jest tylko jeden warunek – paragon musi opiewać na kwotę min. 90 zł.

Taką samą nagrodę możesz otrzymać także za zakupy w sklepie internetowym Auchan Direct, ale w takim przypadku trzeba wydać min. 100 zł

Oferta dotyczy całego asortymentu z wyłączeniem alkoholu, wyrobów tytoniowych oraz produktów początkowego żywienia niemowląt.

Tylko jeden zwrot

Oferta jest jednorazowa. Zwrot – 15 zł – otrzymasz tylko przy pierwszej transakcji kartą Visa zarejestrowaną w Visa Oferty. Jeśli posiadasz więcej niż jedną kartę dołączoną do Twojego konta w tym programie i każdą z nich zapłacisz za zakupy w czasie trwania oferty, nic Ci to nie da – 15 zł wróci na Twoje konto bankowe, do którego wydana jest karta, tylko jeden raz.

Jak dają, trzeba brać!

Prostszej promocji nie da się już chyba wymyślić. Może z niej skorzystać każdy posiadacz karty z logo Visa. Nawet ten, kto dotąd nie zarejestrował swojego „plastiku” w programie Visa Oferty. Czasu jest jeszcze sporo, by tego dokonać. Informacje o programie i zasadach rejestracji karty znajdziesz w naszym artykule.

Dopilnuj, by żona/mąż a także syn czy córka zarejestrowali swoją Visę w programie Visa Oferty. Razem możecie zyskać więcej! Nie tylko w tej akcji urodzinowej Auchan, ale także korzystając z innych propozycji w tym programie.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(1)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
P
paladinek
Gość

Ja ostatnio płaciłam i już otrzymałam zwrot :)

Odpowiedz