Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

Do 150 zł na zakupy w sklepie Biedronka + 300 zł premii za transakcje mobilne w promocji Konta Optymalnego

Do 150 zł na zakupy w sklepie Biedronka + 300 zł premii za transakcje mobilne w promocji Konta Optymalnego
Czas trwania
Cel (zysk) 150 zł do Biedronki i do 300 zł zwrotu za płatności mobilne.
Po drodze Należy założyć Konto Optymalne w promocji oraz wykazać się aktywnością na rachunku m.in. zapewnić min. 1000 zł wpływów, dokonać transakcji bezgotówkowej na min. 200 zł oraz wykonać min. 1 przelew w aplikacji GOmobile.
W najnowszej promocji Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas w bardzo łatwy sposób możemy zdobyć vouchery o łącznej wartości 150 zł, które wykorzystamy w sieci sklepów Biedronka. Jedyne stawiane warunki to zapewnienie wpływów na konto w wysokości min. 1000 zł miesięcznie oraz aktywne posługiwanie się kartą płatniczą i aplikacją mobilną GOmobile.

Chętni na zdobycie tej atrakcyjnej nagrody muszą się jednak spieszyć – promocja jest limitowana i zakończy się w momencie, kiedy liczba jej zarejestrowanych uczestników osiągnie 1500 osób. Natomiast w przypadku mniejszego zainteresowania rejestracja będzie możliwa do 18 marca 2018 roku. Organizatorem i podmiotem odpowiedzialnym za wypłatę nagród jest spółka Ad Astra.

Warto podkreślić, że uczestnicy najnowszej promocji zostają automatycznie objęci wewnętrzną akcją banku „Mobilna premia 2”. Dzięki temu mogą podwyższyć pulę nagród i oprócz wartych 150 zł voucherów do sklepów Bierdonka zdobyć także 300 zł zwrotu za płatności mobilne (maksymalnie 25 zł x 12 miesięcy).

Oferta tylko dla nowych klientów

Niestety, z najnowszej propozycji banku skorzystają tylko nowi klienci. Promocja „Bonus na zakupy” skierowana jest do osób pełnoletnich, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które w ciągu ostatnich 36 miesięcy nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas ani nie były jego współposiadaczem. Trzyletnia karencja obowiązuje również właścicieli kont osobistych prowadzonych w BGŻ S.A. oraz BNP Paribas Bank Polska S.A. (obie te instytucje dokonały połączenia w 2015 r.).

Trzy vouchery do Biedronki o łącznej wartości 150 zł

Warunki, które muszą spełnić uczestnicy akcji, są naprawdę proste i sprowadzają się do następujących czynności:

 1. W pierwszej kolejności należy wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie promocji. Zgłoszenie udziału wymaga podania danych osobowych oraz wyrażenia zgody na ich przetwarzanie w celach objętych regulaminem. Po dopełnieniu tych formalności uczestnicy otrzymają informację o objęciu ofertą. Potwierdzenie wraz z linkiem aktywacyjnym zostanie przesłane na ich adres e-mail oraz wyświetli się na ekranie komputera.
 2. Po kliknięciu w link aktywacyjny należy przejść na stronę banku i złożyć wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą w ramach równoległej promocji "Mobilna premia 2".

  Uwaga – jeśli złożymy wniosek o otwarcie rachunku inną drogą - czyli bez pośrednictwa linka – stracimy prawo do otrzymania premii.
 3. Następnym krokiem jest zawarcie z bankiem umowy ramowej o prowadzenie konta i wydanie karty. Komplet dokumentów dostarczy nam kurier, a naszym jedynym zadaniem będzie ich podpisanie i odesłanie na adres banku. Zawarcie umowy powinno nastąpić najpóźniej do 31 marca 2018 roku.
 4. W kwietniu 2018 roku należy zapewnić wpływy na Konto Optymalne w łącznej wysokości min. 1000 zł, wykonać transakcje bezgotówkowe kartą w łącznej wysokości min. 200 zł oraz wykonać przynajmniej 1 dowolny przelew z użyciem aplikacji mobilnej GOmobile. Poprzez transakcje bezgotówkowe organizator promocji rozumie operacje wykonane kartą płatniczą, w tym także płatności z użyciem Android Pay oraz MasterPass.

  Po spełnieniu powyższych warunków otrzymamy voucher o wartości 50 zł, który będziemy mogli wykorzystać podczas zakupów w sieci sklepów Biedronka.
 5. Jeśli spełnimy warunki opisane w pkt 4. także w kolejnych miesiącach - tj. w maju i czerwcu 2018 roku - organizator promocji wynagrodzi nas kolejnymi dwoma voucherami do Biedronki, których łączna wartość wyniesie 100 zł. Jeśli natomiast wywiążemy się ze stawianych warunków tylko w jednym z tych dwóch miesięcy, otrzymamy tylko jeden bon zakupowy o wartości 50 zł.

Kiedy i w jaki sposób otrzymamy nagrodę?

Przekazanie nagród nastąpi w formie wiadomości sms przesłanej na numer telefonu podany przez uczestników podczas rejestracji w promocji i będzie się odbywać w trzech turach:

 • do 29 czerwca 2018 roku – wysyłka nagród za spełnienie warunków w kwietniu (opisanych w pkt od 1. do 4. w powyższej sekcji);
 • do 31 lipca 2018 roku – wysyłka nagród za spełnienie warunków w maju (opisanych w pkt 5.);
 • do 31 sierpnia 2018 roku – wysyłka nagród za spełnienie warunków w czerwcu (opisanych w pkt 5.).

Osoby, które nabędą prawo do otrzymania nagrody, zostaną poinformowane o tym fakcie nie później niż na 2 tygodnie przed datą ich wydania. Informacja na ten temat zostanie wysłana w formie wiadomości e-mail na adres podany przez uczestnika promocji.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami nagrody będą zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Dodatkowe łatwe 300 zł do zdobycia

Jako że najnowsza oferta automatycznie łączy się z wewnętrzną akcją banku, możemy w prosty sposób powiększyć nasze zyski i zdobyć kolejne 300 zł – wystarczy, że będziemy aktywnie korzystać z aplikacji mobilnych.

Bank przyzna 1 zł zwrotu za każdą płatność mobilną dokonaną za pośrednictwem aplikacji Android Pay oraz aplikacji mobilnej GOmobile. Jedynymi wyjątkami, które nie będą brane pod uwagę przy ustalaniu wysokości premii, są płatności BLIK-iem oraz transakcje założenia lokaty za pomocą Gomobile. Maksymalna wysokość miesięcznej premii wynosi 25 zł.

Więcej o promocji „Mobilna premia” piszemy tutaj.

Czy Konto Optymalne to konto opłacalne?

Zanim jednak zdecydujemy się na udział w promocji, poświęćmy chwilę czasu na analizę parametrów Konta Optymalnego. Bo choć premia w najnowszej akcji jest całkiem atrakcyjna, najważniejsze powinny być koszty związane z prowadzeniem nowego rachunku.

Otwarcie i prowadzenie Konta Optymalnego jest całkowicie bezpłatne, ponadto bank nie wymaga stałych wpływów na rachunek. Nie pobiera również opłat za wydanie i korzystanie z karty debetowej, przelewy internetowe oraz wypłaty z własnych bankomatów oraz maszyn należących do sieci Planet Cash (pozostałe kosztują 5 zł). Także wypłaty z zagranicznych bankomatów będą dla nas całkowicie darmowe, o ile skorzystamy z bankomatów grupy BNP Paribas i Global Alliance.

Ponadto osoby, które założą Konto Optymalne, mogą skorzystać z takich udogodnień jak Mobile Pl@net (aplikacja mobilna umożliwiająca zarządzanie kontem przez smartfona), płatności Masterpass i Android Pay. Ciekawym rozwiązaniem jest również aplikacji Gomobile, do której można się logować za pomocą odcisku palca.

Dokładną analizę konta oraz wykaz pozostałych kosztów znajdziesz tutaj.

Komentarz redakcji

Od kilku miesięcy BGŻ BNP Paribas konsekwentnie promuje Konto Optymalne i zachęca nowych klientów do swojej oferty za pomocą atrakcyjnych nagród. W najnowszej akcji można zdobyć trzy vouchery do sieci sklepów Biedronka, których łączna wartość wynosi 150 zł. Podstawowym warunkiem otrzymania tej nagrody jest założenie bezpłatnego w prowadzeniu Konta Optymalnego. Kolejne wymagania to zapewnienie w kwietniu, maju i czerwcu wpływów na konto wysokości min. 1000 zł miesięcznie, a także wykonanie co miesiąc transakcji kartą za przynajmniej 200 zł. Aby nagrody były nasze, nie należy również zapominać o wymogu wykonania jednego przelewu miesięcznie z wykorzystaniem aplikacji mobilnej GOmobile. Trzeba więc przyznać, że nie są to jakieś szczególnie wygórowane wymagania.

Co więcej, osoby korzystające z najnowszej oferty biorą jednocześnie udział w promocji, w której nagrodą jest 300 zł zwrotu za płatności mobilne w ciągu roku. Jeżeli więc jesteście zwolennikami takich płatności, możecie w łatwy sposób zyskać kolejny gratis i łącznie zarobić nawet 450 zł.

Pamiętajcie jednak, że organizator przygotował tylko 1500 nagród i trafią one do osób, które najszybciej zarejestrują się w akcji. Jeżeli więc najnowsza nagroda przypadła Wam do gustu – nie zwlekajcie zbyt długo i łapcie okazję.

Krystian

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos