Wróć

150 zł do wydania na zalando.pl za otwarcie Konta 360° w Banku Millennium

150 zł do wydania na zalando.pl za otwarcie Konta 360° w Banku Millennium
Czas trwania
Cel (zysk) 150 zł do Zalando.pl.
Po drodze Należy założyć Konto 360° lub Konto 360° Student i w każdym z dwóch następnych miesięcy zapewnić miesięczne wpływy na min. 1000 zł i dokonać jednej transakcji kartą.
Kolejny bank uruchomił właśnie promocję, w której za otwarcie konta możesz zgarnąć kartę upominkową do wykorzystania na zalando.pl. Tym razem jest to jednak nie 100, a 150 zł za założenie rachunku osobistego w Banku Millennium. Warunki akcji są przystępne i pokrywają się z tymi, które umożliwiają uniknięcie podstawowych opłat.

Organizatorem promocji jest Bank Millennium. Na udział w akcji masz czas do 20 maja 2018 r.

150 zł dla nowych klientów

Z uczestnictwa wykluczeni są obecni klienci banku, tzn. ci, którzy w dniu 10 kwietnia 2018 r. posiadali w Banku Millennium jakikolwiek produkt (dotyczy to także współposiadaczy i pełnomocników). Nie będziesz mógł również wziąć udziału w akcji, jeśli jesteś byłym klientem, a brałeś już udział w któreś ze wcześniejszych akcji promocyjnych podstawowego rachunku osobistego z oferty Millennium.

Nagrodą za założenie Konta 360° (lub studenckiej wersji rachunku) jest 150 zł do wykorzystania na zalando.pl. Dodatkowo jako posiadacz Konta 360° zyskasz prawo do polecania rachunku znajomym, dzięki czemu możesz zgarnąć dodatkowe nagrody z programu poleceń (akcja „Lubię to polecam”).

Prosta droga do zgarnięcia premii

Zgarnięcie karty upominkowej jest banalnie proste. Wystarczy, że:

 1. Do 20 maja 2018 r. złożysz wniosek o otwarcie rachunku przez stronę promocji. Na tym etapie zaakceptuj regulamin promocji i wyraź wymagane zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

 2. Najpóźniej 27 maja 2018 r. podpisz z bankiem umowę.

 3. W każdym z miesięcy czerwiec-lipiec 2018 r. spełnij warunek bezpłatności konta, tzn.:

  • zapewnij na swoje Konto 360° wpływy w wysokości min. 1000 zł,

  • dokonaj co najmniej jednej płatności kartą lub Blikiem.

Po spełnieniu tych prostych warunków bank przyzna Ci kartę upominkową.

Przekazanie nagród

Karta upominkowa zostanie przesłana w wiadomości SMS na numer telefonu komórkowego uczestnika promocji (podany do kontaktu z bankiem) do 21 sierpnia 2018 r. Pamiętaj, by nie wycofywać zgód marketingowych przed otrzymaniem nagrody!

Wartość karty jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Cały regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Konto 360° i Konto 360° Student

Podstawowe konto osobiste z oferty Banku Millennium to ciekawa propozycja taniego rachunku, zwłaszcza w „studenckiej” wersji. Atutem Konta 360° jest także dostęp do atrakcyjnej oferty oszczędnościowej na czele z kontem oszczędnościowym 2,7% w skali roku dla nowych środków.

Dzięki poniższej tabeli zapoznasz się z najważniejszymi opłatami oraz nieskomplikowanymi warunkami ich uniknięcia:

Konto 360°

Konto 360° Student

Warunek uniknięcia opłat Opłat za prowadzenie rachunku, obsługę karty i wypłaty z bankomatów można uniknąć, o ile na konto wpłynie 1000 zł miesięcznie oraz zostanie dokonana przynajmniej jedna transakcja kartą debetową lub jedna płatność bezgotówkowa Blik Opłat za obsługę karty i bankomaty można uniknąć jeżeli w poprzednim miesiącu została dokonana i zaksięgowana na koncie min. jedna płatność bezgotówkowa kartą lub jedna płatność bezgotówkowa Blik

Prowadzenie rachunku

8 zł - można uniknąć

0 zł

Obsługa karty debetowej

7 zł - opłata nie jest pobierana przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty, potem można jej uniknąć

4 zł – można uniknąć

Wypłaty z bankomatów

bezpłatne wypłaty środków z bankomatów Banku Millennium

1 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BZ WBK i Planet Cash,

5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów (bank nie pobiera opłaty przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty, potem można uniknąć)

2,5% nie mniej niż 9 zł za wypłatę środków z bankomatów za granicą

bezpłatne wypłaty środków z bankomatów Banku Millennium

1 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BZ WBK i Planet Cash,

5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów

(bank nie pobiera opłaty przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty, potem można uniknąć)

2,5% nie mniej niż 9 zł za wypłatę środków z bankomatów za granicą

Przelewy internetowe

0 zł

Choć na pierwszy rzut oka opłaty mogą się wydawać skomplikowane, to wcale tak nie jest. Wystarczy pamiętać o tym, aby zapewnić w danym miesiącu wpływ środków w wysokości min. 1000 zł oraz wykonać przynajmniej jedną płatność kartą lub Blikiem, a rachunek, karta i podstawowe operacje będą praktycznie bezpłatne.

Pierwszy warunek najprościej spełnić definiując zlecenie stałe ze swojego konta w innym banku. Drugi - na początku miesiąca wykonując jedną transakcję plastikiem (lub Blikiem) przy okazji drobnych zakupów w sklepie stacjonarnym lub internetowym.

Wybieraj spośród 5 premii za skuteczne polecenie konta

Karta upominkowa to nie jedyna niespodzianka, jaka czeka na posiadaczy Konta 360° w Banku Millennium. Jak już wspomnieliśmy, możesz także wziąć udział w akcji „Lubię to polecam” (trwa ona do 1 października 2018 r.), w której zarówno polecający, jak i osoba polecona mają szansę zgarnąć jedną z 5 premii.

Do wyboru są:

 • 4 bilety do kina,
 • bon podarunkowy o wartości 80 zł do wykorzystania na Empik.com,
 • 80 zł do wydania na zalando.pl,
 • 10% zwrotu za płatności kartą lub Blikiem (max. 30 zł miesięcznie przez 3 miesiące),
 • 4% w skali roku na lokacie kwartalnej (dla środków do 10 tys. zł).

Warunki? Jako polecający musisz jedynie przekazać drugiej osobie specjalny kod i liczyć na to, że założy ona konto i będzie z niego aktywnie korzystać (wymagane są płatności kartą lub Blikiem na łączną kwotę min. 360 zł).

Szczegóły znajdziesz tutaj.

Atrakcyjne konto z możliwością zgarnięcia niejednej premii

Jak widać, warunki promocji, w której do wygrania jest 150-złotowa karta upominkowa do wykorzystania na zalando.pl, są niezwykle proste. Są one również zbieżne z warunkami uniknięcia opłat związanych z kontem (prowadzenie, obsługa karty, wypłata gotówki z bankomatów), co dodatkowo podnosi atrakcyjność promocji.

Do tego, jeśli nasze aktywne korzystanie z Konta 360° powiążemy z udziałem w programie poleceń, to może się okazać, że wraz z kontem zyskamy w sumie: bezpłatny rachunek, konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,7%, kartę upominkową oraz premię (lub kilka premii) za skuteczne polecenie. Trzeba przyznać, że to dość kusząca wizja.

Krystian

Autor tekstu o promocji