Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: HIT! Aż 900 zł łatwej premii za Konto Santander w Santander Bank Polska.

Nawet 150 zł w formie bonów do sklepów jubilerskich Ania Kruk za założenie Konta Jakie Chcę

Nawet 150 zł w formie bonów do sklepów jubilerskich Ania Kruk za założenie Konta Jakie Chcę
Czas trwania
Cel (zysk) 150 zł w postaci bonów do sklepów jubilerskich sieci Ania Kruk.
Po drodze Należy założyć Konto Jakie Chcę i wykonać jedną transakcję kartą lub Blikiem na kwotę min. 150 zł..
BZ WBK uczcił Dzień Kobiet sympatyczną promocją, w której można zdobyć bony na zakupy w sklepach jubilerskich sieci Ania Kruk o łącznej wartości 150 zł. Warunki akcji są banalnie proste – wystarczy założyć Konto Jakie Chcę i wykonać jedną transakcję kartą lub Blikiem. Niestety, szansę na zdobycie nagrody ma zaledwie 1000 najszybszych osób!

Zgodnie z regulaminem promocja "Kobieca strona Konta Jakie Chcę" ma potrwać do 20 maja 2018 r. Można się jednak spodziewać, że proste warunki i atrakcyjna premia przyciągną dużą liczbę uczestników i promocja może zostać wygaszona przed czasem. Poprzednie tego typu akcje budziły tak duże zainteresowanie klientów, że nierzadko kończyły się po paru godzinach. Jeżeli więc chcesz skorzystać z najnowszej okazji, działaj w myśl zasady „kto pierwszy, ten lepszy”.

Kto może wziąć udział w akcji?

Uczestnikiem promocji może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, która w okresie 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku nie posiadała konta osobistego w BZ WBK.

Jak zdobyć 150 zł na zakup biżuterii?

Zdobycie nagrody nie wymaga praktycznie żadnego wysiłku. Aby otrzymać 2 vouchery o łącznej wartości 150 zł, powinieneś wykonać następujące czynności:

 1. Złożyć wniosek o otwarcie konta wraz z kartą debetową oraz dostępem do usług bankowości elektronicznej BZWBK24. Zgłoszenie udziału wymaga wyrażenia zgody na kontakt telefoniczny i drogą elektroniczną w celach marketingowych;
 2. Do 30 marca 2018 r. zawrzeć z bankiem umowę o prowadzenie rachunku. Konto możesz otworzyć:
  • za pośrednictwem kuriera (pamiętaj jednak, że ta opcja jest najbardziej czasochłonna),
  • za pośrednictwem weryfikacji w rozmowie wideo z doradcą banku,
  • za pomocą przelewu autoryzacyjnego z konta w innym banku (sugerujemy Ci wybór tej metody, ponieważ jest najszybsza i może Ci zapewnić przewagę nad innymi uczestnikami akcji).
   Za spełnienie tego warunku otrzymasz nagrodę w postaci vouchera o wartości 50 zł.
 3. W dalszej kolejności powinieneś wykonać transakcje kartą lub Blikiem na łączną kwotę min. 150 zł. Bank będzie brał pod uwagę zarówno płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i transakcje przeprowadzane w Internecie. Zgodnie z regulaminem na spełnienie tego wymogu masz czas do 20 kwietnia 2018 r. Jeżeli jednak chcesz zdobyć kolejny voucher - tym razem o wartości 100 zł – warto, abyś spełnił ten warunek jak najwcześniej.

I to już wszystko, czego wymaga od Ciebie organizator. Prawda, że zasady tej akcji są wyjątkowo proste?

Przekazanie nagrody

Pamiętaj, że 150 zł w formie bonów trafi do tych uczestników, którzy najszybciej spełnią WSZYSTKIE opisane wcześniej warunki. W tej akcji czas gra istotną rolę, warto więc, byś miał to na względzie.

Bank prześle Ci nagrodę w formie wiadomości e-mail najpóźniej do 20 maja 2018 r. Vouchery są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych i możesz z nich skorzystać do 30 listopada 2018 r. podczas zakupów w dowolnym salonie jubilerskim sieci Ania Kruk.

Z regulaminem promocji możesz się zapoznać tutaj.

Bezpłatne Konto Jakie Chcę

Konto Jakie Chcę to podstawowy rachunek osobisty oferowany przez BZ WBK. Jest on dostępny w dwóch wariantach – dla osób do 26 roku życia oraz starszych. W obu opcjach prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe, a jego posiadacze mogą skorzystać z wielu ciekawych rozwiązań.

Jednym z nich jest samodzielne określenie, w jaki sposób ma być pobierana opłata za obsługę karty (do wyboru są aż trzy możliwości). Z kolei dla osób często podróżujących za granicę bank przygotował kartę World Mastercard, która zapewnia darmowe ubezpieczenie podróżne oraz brak opłaty za przewalutowanie transakcji.

Rachunek przyniesie także wymierne korzyści osobom młodym, które dodatkowo mogą zgarnąć 100 zł premii za dobre wyniki w nauce. Oprócz tego posiadacze konta mogą zyskać 300 zł rocznie z tytułu opłaconych faktur za prąd, gaz czy Internet.

Pełną analizę Konta Jakie Chcę zamieściliśmy tutaj.

Komentarz redakcji

Rzadko która promocja wymaga od uczestników tak mało wysiłku. Aby zdobyć dwa vouchery o łącznej wartości 150 zł, wystarczy jedynie otworzyć Konto Jakie Chcę wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej, a następnie wydać za pomocą karty lub Blika przynajmniej 150 zł.

Jeżeli najnowsza akcja BZ WBK przypadła Ci do gustu - nie zwlekaj zbyt długo z decyzją o otwarciu konta. Promocyjna pula nagród jest bardzo niewielka (po 1000 sztuk voucherów o wartości 50 zł i 100 zł), dlatego akcja może skończyć się przed czasem. Naszym zdaniem warto rozważyć tę propozycję.

Krystian

Autor tekstu o promocji