Wróć

Promocja zakończyła się dnia 14 lipca 2018 roku

Nawet 150 zł do wykorzystania na Pyszne.pl za założenie Konta Jakie Chcę BZ WBK

Nawet 150 zł do wykorzystania na Pyszne.pl za założenie Konta Jakie Chcę BZ WBK
Czas trwania
Cel (zysk) 150 zł w formie voucherów do wydania na Pyszne.pl
Po drodze Należy założyć Konto Jakie Chcę z kartą oraz wykonać transakcję kartą lub Blikiem na łączną kwotę 150 zł.
Po promocji dla pań przyszedł czas na promocję dla panów. W najnowszej akcji BZ WBK za założenie rachunku i niewielką aktywność możesz zgarnąć nawet 150 zł do wykorzystania na Pyszne.pl. Co więcej, możesz też skorzystać z promocji za wpływ wynagrodzenia i powiększyć swój zysk o kolejne 300 zł.

Prawdziwe szaleństwo – w ciągu ostatnich dwóch tygodni BZ WBK odpala promocję za promocją i oferuje nowym klientom całkiem atrakcyjne bonusy. Zaledwie wczoraj bank uruchomił akcję "Kobieca strona Konta Jakie Chcę", w której można zdobyć nawet 200 zł w formie bonów zakupowych do sklepów Ania Kruk i perfumerii Douglas, a dziś przedstawiamy Wam kolejną ofertę – tym razem adresowaną przede wszystkim dla panów.

Na uczestników promocji ”Piłkarska strona Konta Jakie Chcę” czekają dwa vouchery do serwisu Pyszne.pl o łącznej wartości 150 zł. Niestety, liczba nagród jest ograniczona: bank przygotował zaledwie 800 voucherów po 50 zł i 800 bonów o wartości 100 zł. Jeśli więc najnowsza akcja BZ WBK przypadnie Ci do gustu – nie czekaj i zgłoś swój udział w promocji jak najwcześniej.

Kto może wziąć udział w promocji?

Do promocji może przystąpić każda pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie była posiadaczem ani współposiadaczem jakiegokolwiek konta osobistego w BZ WBK, którego walutą były polskie złote. Z promocji wyłączone są natomiast osoby zawodowo powiązane z organizatorem promocji, czyli z BZ WBK.

Promocja obowiązuje do 31 sierpnia 2018 roku.

Jak otrzymać 150 zł do wykorzystania na Pyszne.pl?

Poniżej wyjaśniamy, jakie kroki powinieneś wykonać, aby otrzymać warte 150 zł vouchery do Pyszne.pl:

  1. Do 14 lipca 2018 roku złóż wniosek o Konto Jakie Chce oraz kartę Visa Dopasowana. Wysyłając wniosek powinieneś wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku BZ WBK wiadomości o charakterze marketingowym.
  2. Na podstawie złożonego wniosku zawrzyj umowę o prowadzenie Konta Jakie Chcę oraz o obsługę karty Visa Dopasowana. Umowę możesz podpisać za pośrednictwem kuriera, poprzez wideo rozmowę z doradcą banku lub za pomocą przelewu internetowego z Twojego konta w innym banku.
  3. Do 31 lipca 2018 roku dokonaj płatności kartą Visa Dopasowana (w sklepach stacjonarnych lub przez Internet) lub transakcji Blikiem na łączną kwotę minimum 150 zł.

Po spełnieniu wszystkich trzech wymienionych warunków otrzymasz dwa vouchery do Pyszne.pl o łącznej wartości 150 zł. Jeśli natomiast wykonasz jedynie kroki 1. i 2., wówczas Twoją nagrodą będziesz tylko jeden voucher, którego wartość wyniesie 50 zł.

Przekazanie nagrody

Nagrody w postaci elektronicznych voucherów do Pyszne.pl zostaną przekazane w wiadomości e-mail wysłanej do uczestników promocji nie później niż 31 sierpnia 2018 roku. Wartość voucherów jest zwolniona z podatku dochodowego, a termin ich ważności upływa 31 grudnia 2018 roku.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

300 zł dodatkowej premii za wpływ wynagrodzenia

Sporym plusem najnowszej promocji BZ WBK, jest możliwość jej połączenia z równoległą akcją promocyjną dotyczącą Konta Jakie Chcę. Jako jej uczestnik możesz otrzymać aż 300 zł premii gotówkowej. Warunki? Zapewnienie regularnych wpływów na Twój rachunek osobisty w minimalnej wysokości 1500 zł miesięcznie. Za każdy miesiąc, w którym wywiążesz się z tego warunku otrzymasz 50 zł nagrody - a ponieważ premię można otrzymać aż w sześciu kolejnych miesiącach, w sumie do zdobycia jest nawet 300 zł. Więcej na temat tej oferty dowiesz się z tego artykułu.

Konto Jakie Chcę w pigułce

Konto Jakie Chcę to podstawowy rachunek osobisty oferowany przez BZ WBK. Otwarcie, prowadzenie konta i przelewy internetowe są całkowicie darmowe, podobnie jak wypłaty z bankomatów własnych banku. Pobranie gotówki z maszyn pozostałych sieci kosztuje 5 zł (bezpłatnie dla osób poniżej 26 roku życia). Co ciekawe, posiadacze rachunku mogą samodzielnie określić, w jaki sposób ma być pobierana opłata za obsługę karty (i czy w ogóle ma być pobierana). Do wyboru mają aż trzy opcje i każdą z nich będzie można zmienić w dowolnym momencie.

Atutem konta są również atrakcyjne usługi dodatkowe, np. pakiety bezpłatnych wypłat z bankomatów lub karta World Mastercard, która zapewnia darmowe ubezpieczenie podróżne oraz brak opłat za przewalutowanie transakcji. Posiadacze konta mogą też skorzystać z całej gamy płatności mobilnych, np. płacić Blikiem, Google Pay, a nawet zegarkiem przez Garmin Pay.

Kolejnym plusem Konta Jakie Chcę są świetne produkty oszczędnościowe. Jeśli zamierzasz regularnie oszczędzać, możesz założyć Konto Systematyczne i uruchomić zlecenie stałe z rachunku osobistego, dzięki czemu oprocentowanie na koncie oszczędnościowym sięgnie 2,7%.

Pełną analizę konta zamieściliśmy tutaj.

Podsumowanie

Proste zasady i łatwe do spełnienia warunki – to naszym zdaniem podstawowe atuty promocji Konta Jakie Chcę w BZ WBK. Dodatkowy plus to możliwość uzyskania 300 zł premii w ramach równoległej promocji za wpływ wynagrodzenia. Razem pula nagród wynosi więc aż 450 zł, co czyni taką łączoną ofertę jedną z najbardziej hojnych, jakie w ostatnim czasie pojawiły się na polskim rynku bankowym.

W całej akcji dopatrzyliśmy się jednak pewnej niespójności. Slogan, jakim bank ją reklamuje – „załóż konto w promocji, a Pyszne.pl zadba o oprawę meczu” sugeruje, że promocja ma związek z rozpoczynającym się już jutro mistrzostwami świata w piłce nożnej. Tymczasem najbardziej prawdopodobny termin przekazania nagród to druga połowa sierpnia 2018 roku, kiedy to po mundialu w Rosji pozostanie już tylko wspomnienie. Jeśli jednak ta rozbieżność Tobie nie przeszkadza – nie zwlekaj i załóż promocyjne Konto Jakie Chcę, bo pula nagród jest naprawdę imponująca. Zalecamy przy tym jednak pośpiech, ponieważ na nagrody załapie się jedynie najszybsze 800 osób.

Krystian

Autor tekstu o promocji