Wróć

150 zł dla przedsiębiorców za założenie mBiznes konta Standard w mBanku

2 komentarze / opinie
150 zł dla przedsiębiorców za założenie mBiznes konta Standard w mBanku
Czas trwania
Cel (zysk) 150 zł premii i 2-letnia gwarancja braku opłat.
Po drodze Należy założyć mBiznes konto Standard do 30 listopada, wykonać przelew do ZUS na kwotę min. 250 zł oraz przynajmniej jedną transakcję kartą na dowolną kwotę.
W najnowszej promocji mBanku na przedsiębiorców, którzy otworzą mBiznes konto Standard, czeka premia w wysokości 150 zł oraz dwuletnie zwolnienie z opłat za podstawowe usługi związane z rachunkiem. Aby uzyskać obie nagrody, należy spełnić dwa bardzo proste warunki: wykonać jeden przelew do ZUS i wykazać się minimalną aktywnością w korzystaniu z karty.

150 zł premii i gwarancja braku opłat za niektóre usługi

Właściciele firm, którzy zdecydują się na udział w najnowszej akcji mBanku, mogą de facto zdobyć aż dwie nagrody: jednorazową premię w wysokości 150 zł oraz dwuletnią gwarancję braku opłat za następujące usługi bankowe: prowadzenie konta, korzystanie z karty debetowej, wypłaty z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet i BZ WBK w kraju, wpłaty we wpłatomatach mBanku i Euronet. Otrzymają również nielimitowany pakiet darmowych przelewów w systemie Elixir.

Bank zrezygnuje z pobierania prowizji przez okres 24 miesięcy, liczonych od dnia zawarcia umowy o prowadzenie rachunku. Po tym terminie posiadacze kont firmowych będą musieli liczyć się z opłatami naliczanymi zgodnie z aktualnie obowiązującym cennikiem.

Dla nowych i obecnych klientów mBanku

Z oferty specjalnej mogą skorzystać wyłącznie przedsiębiorcy, którzy nie posiadali w mBanku aktywnego konta firmowego dla danego numeru NIP na dzień 31 października 2017 r. Oznacza to, że posiadacze np. rachunku osobistego w mBanku (identyfikowani są przez numer PESEL) także mogą wziąć udział w akcji, podobnie jak osoby, które posiadały rachunek firmowy w tym banku, ale go zamknęły np. 2 miesiące temu (konto nie było aktywne ostatniego dnia października).

Warto także dodać, że uczestnikami akcji mogą być następujące podmioty gospodarcze: osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, spółdzielnie, spółki z o.o., spółki jawne, partnerskie, a także wspólnicy spółek cywilnych.

Jak otrzymać premię i gwarancję braku opłat?

Jak już wspomnieliśmy, stawiane przez bank warunki są naprawdę proste. Aby zdobyć obie nagrody, należy jedynie:

  1. Najpóźniej do 30 listopada 2017 r. złożyć wniosek o otwarcie rachunku mBiznes Standard, za pośrednictwem strony mBanku, a następnie podpisać umowę o prowadzenie konta.
  2. W okresie 30 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy opłacić ZUS na kwotę minimum 250 zł oraz wykonać przynajmniej jedną transakcję kartą wydaną do rachunku.

Premia w postaci przelewu na nowo otwarte konto zostanie wypłacona do 30 dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym dany uczestnik wywiązał się z warunków promocji. Należy pamiętać, że premia stanowi przychód od osób prawnych oraz przychód z działalności gospodarczej, a tym samym nie jest zwolniona z opodatkowania.

Z regulaminem promocji zapoznasz się tutaj.

Ile kosztuje mBiznes konto Standard?

Poniżej prezentujemy listę standardowych prowizji związanych z posiadaniem rachunku mBiznes konto Standard. Jeżeli jednak skorzystamy z promocyjnej oferty, możemy całkiem sporo oszczędzić.

Konto w promocji Opłaty standardowe
Prowadzenie rachunku 0 zł przez 2 lata 9 zł miesięcznie, opłaty można uniknąć wykonując min. 1 przelew do ZUS w miesiącu
Obsługa karty 0 zł przez 2 lata 5 zł miesięcznie, opłaty można uniknąć wykonując min. 1 transakcję kartą na łączną kwotę min. 500 zł
Przelewy internetowe 0 zł za nielimitowane przelewy przez 2 lata 1,50 zł za każdy przelew
Przelew do ZUS i US bezpłatne
Wypłaty z bankomatów 0 zł przez 2 lata za wypłaty z maszyn mBanku, Planet Cash, Euronet i BZ WBK w kraju 1,30 zł za wypłaty z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet i BZ WBK w kraju dla kwot niższych niż 100 zł (bezpłatnie dla kwot wyższych)

Komentarz redakcji

Naszym zdaniem spełnienie wymogów promocji „Proste konto i 150 zł zwrotu” nie powinno być dla przedsiębiorców żadnym problemem: wystarczy tylko założyć rachunek, wykonać jeden przelew do ZUS na kwotę min. 250 zł oraz przeprowadzić przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą (na dowolną kwotę), aby otrzymać od banku całkiem niezłą premię. Ponadto osoby, które skorzystają z akcji promocyjnej, zostaną zwolnione z podstawowych opłat i przez 2 lata będą mogły korzystać z niemal bezpłatnego konta. Dla wielu małych firm skrupulatnie liczących wszystkie wydatki, może być to największy atut tej promocji.

Jeżeli więc prowadzisz firmę i rozważałeś otwarcie konta w mBanku, masz teraz dobrą okazję, by wcielić swoje plany w życie.

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Mateusz K.
Gość

Zastanawiam się nad tym rachunkiem. Od trzech lat mam konto osobiste w mbanku i jestem generalnie zadowolony. Czy mam szansę na premię w tej tej promocji dla firm, czy jestem wykluczony z powodu posiadania ekonta?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Mateusz K.

Tak, możesz wziąć udział w promocji i otrzymać premię.

Regulamin mówi tak:

Z Promocji wyłączeni są przedsiębiorcy, którzy posiadali jakikolwiek aktywny rachunek bieżący w mBanku, dla danego numeru NIP na dzień 31.10.2017 r.

Dla kont osobistych przypisywane są numery PESEL, a dla firmowych NIP.

Co więcej, w tej konkretnej promocji mBiznes konta mogą wziąć udział osoby, które posiadały wcześniej rachunek firmowy w mBanku, ale go zamknęły przed końcem października. Uzupełniliśmy zapisy w artykule :)

Odpowiedz