Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

150 zł za założenie Konta Optymalnego w serwisie Groupon.pl

150 zł za założenie Konta Optymalnego w serwisie Groupon.pl
Czas trwania
Cel (zysk) 150 zł premii od organizatora i do 300 zł zwrotu moneyback od banku.
Po drodze Należy zakupić kod na portalu Groupon.pl, zarejestrować się w promocji, a następnie zapewnić miesięczny wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł i dokonać transakcji kartą na min. 300 zł.
W BGŻ BNP Paribas promocja goni promocję. Bank bardzo aktywnie promuje nowy rachunek osobisty i kusi klientów ciekawymi ofertami. W najnowszej akcji „Konto na zakupy” za założenie Konta Optymalnego i zakupienie kodu na Groupon.pl można otrzymać 150 zł premii. Dodatkowo można skorzystać z promocji „Konto z Money Back”, w której do zgarnięcia jest nawet 300 zł. Warto się jednak pospieszyć, gdyż liczba kodów jest limitowana i wynosi zaledwie 1000 sztuk.

Organizatorem promocji „Konto na zakupy” jest firma Ad Astra z siedzibą w Michałowicach, natomiast współorganizatorami są Bank BGŻ BNP Paribas S.A. oraz Groupon sp. z o.o. Akcja łączy się z wewnętrzną promocją BGŻ BNP Paribas „Konto z Money Back”, w ramach której można zyskać 300 zł premii moneyback (maks. 25 zł przez 12 miesięcy). Do zdobycia jest więc łącznie nawet 450 zł.

Promocja potrwa do 9 lipca 2017 roku lub do wyczerpania puli nagród - kiedy liczba rejestracji na stronie promocji dojdzie do 1000, organizator zakończy akcję przed czasem.

Kto może wziąć udział w promocji?

Oferta skierowana jest do osób pełnoletnich, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które od dnia 12 grudnia 2016 roku nie były posiadaczami ani współwłaścicielami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas oraz na dzień składania wniosku nie są stroną umowy o rachunek, kartę czy Elektroniczne Kanały Dostępu w tym banku.

Jak zdobyć 150 zł premii?

Aby wziąć udział w akcji „Konto na zakupy”, musimy dopełnić następujących formalności:

 1. Do dnia 9 lipca 2017 roku (lub do wyczerpania promocyjnej puli) na stronie serwisu Groupon.pl nabyć za 5 zł kod, który uprawni nas do skorzystania z oferty specjalnej.
 2. Zgłosić swój udział w promocji poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie www.kontonazakupy.pl do dnia 10 lipca 2017 (podczas rejestracji trzeba podać swoje dane osobowe oraz wpisać kod z groupon.pl). Należy pamiętać o wyrażeniu wymaganych zgód:
  • na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych oraz przekazywanie ich do banku;
  • na przekazywanie przez bank danych organizatorowi w zakresie niezbędnym do prowadzenia promocji.
 3. Złożyć przez internet wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową w promocji „Konto z Money Back” organizowanej przez BGŻ BNP Paribas z wykorzystaniem linka promocyjnego (link otrzymamy po dokonaniu rejestracji).
 4. Do 24 lipca 2017 za pośrednictwem kuriera podpisać umowę o Konto Optymalne, kartę debetową oraz Elektroniczne Kanały Dostępu, a następnie aktywować rachunek.
 5. W dniu przekazania nagrody być posiadaczem konta i karty.

Premia za wpływ na konto i transakcje kartą

Organizator wypłaci nam premię w wysokości 150 zł, o ile spełnimy następujące warunki:

 • w sierpniu 2017 r. zapewnimy wpływ zewnętrzny na nowo otwarte konto w wysokości minimum 1000 zł, przy czym wpływ musi zostać zaksięgowany przez bank do 31 sierpnia 2017;
 • także w sierpniu wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą debetową na łączną kwotę min. 300 zł (bank będzie brał pod uwagę wyłącznie płatności dokonane w punktach handlowo-usługowych).

Pamiętajmy także, że wpływem na konto nie może wpłata gotówkowa ani przelew z innych rachunków prowadzonych w BGŻ BNP Paribas (w tym rachunków kredytowych), a także rachunków prowadzonych w systemie bankowości elektronicznej BGŻOptima.

Wydanie nagrody

W promocji można wziąć udział tylko raz i otrzymać tylko jedną nagrodę. Uczestnicy akcji zostaną poinformowani o przyznaniu premii za pomocą wiadomości przesłanej na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym nie później niż do 14 września 2017 roku. Nagroda – zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych - zostanie przekazana w postaci przelewu bankowego na Konto Optymalne w terminie do dnia 29 września 2017 r.

Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Dodatkowe 300 zł zwrotu za zakupy kartą

Zakładając Konto Optymalne w akcji „Konto na zakupy”, automatycznie bierzemy udział w równoległej promocji „Konto z Money Back”, w ramach której przez 12 miesięcy otrzymamy zwrot w wysokości 2% od wartości transakcji wykonanych kartą (maks. 25 zł miesięcznie, do 300 zł rocznie). Promocję „Konto z Money Back” opisaliśmy dokładnie w tym artykule.

Konto Optymalne w pigułce

Konto Optymalne to nowy rachunek osobisty w ofercie BGŻ BNP Paribas. Bank nie pobiera opłat za jego prowadzenie i nie wymaga regularnych wpływów na konto. Bezpłatna jest również obsługa karty debetowej, internetowe przelewy krajowe w złotówkach oraz wypłata środków z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (jednak za pobranie gotówki z pozostałych maszyn w kraju bank policzy sobie aż 5 zł).

Szczegółową analizę Konta Optymalnego znajdziesz tutaj.

Komentarz redakcji: "łatwe 145 zł zysku i szansa na więcej"

W najnowszej promocji aby zdobyć premię, należy zakupić ofertę na portalu Groupon, a następnie zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji przy użyciu zakupionego kuponu. Zasady akcji są więc odrobinę bardziej skomplikowane niż w przypadku poprzednich ofert specjalnych banku BGŻ BNP Paribas, jednak rekompensuje je wysokość premii – obecnie możemy zdobyć nie 100, a 145 zł. Warto bowiem zwrócić uwagę, że za bon na Grouponie zapłacimy 5 zł, tak więc jego koszt nieco obniży wartość całej nagrody.

Aby uzyskać bonus, musimy przez jeden miesiąc aktywnie korzystać z konta i karty – czyli zapewnić w sierpniu wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł oraz wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł.

Warto podkreślić, że najnowsza akcja BGŻ BNP Paribas łączy się z trwającą równolegle promocją „Konto z Money Bank”, w której można zyskać nawet 300 zł premii przez 12 miesięcy w ramach moneyback (2% wartości transakcji kartą). Tak więc korzystając z obu ofert specjalnych, możemy zarobić nawet 450 zł.

Pamiętajcie jednak, że liczba kont objętych promocją jest ograniczona do 1000. Jeżeli więc warunki akcji przypadły Wam do gustu, nie czekajcie zbyt długo z podjęciem decyzji.

Krystian

Autor tekstu o promocji