Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: HIT! Aż 900 zł łatwej premii za Konto Santander w Santander Bank Polska.

150 zł za wpływ wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę / Konto VIP w Santander Bank Polska

6 komentarzy / opinii
150 zł za wpływ wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę / Konto VIP w Santander Bank Polska
Czas trwania
Cel (zysk) 150 zł w gotówce
Po drodze Wystarczy otworzyć Konto Jakie Chcę lub Konto VIP, złożyć dyspozycję przelewania wynagrodzenia, odbierać je przez 3 miesiące (w kwocie min. 1000 zł) oraz w każdym z tych miesięcy dokonać przynajmniej 5 transakcji kartą.
Po raz trzeci Santander Bank Polska zachęca potencjalnych klientów do otwarcia konta osobistego, oferując premię za przeniesienie wynagrodzenia. Spełniając warunki promocji, możesz zgarnąć 150 zł.

Trzecia edycja promocji „150 zł za konto z wynagrodzeniem” potrwa do 31 lipca 2019 r. W tym dniu upływa termin przystąpienia, tzn. otwarcia Konta Jakie Chcę lub Konta VIP oraz złożenia dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Promocja prawie dla każdego

Zacznijmy jednak od podstawowego pytania: kto może wziąć udział w akcji? Warunkiem stawianym przez bank jest pełna zdolność do czynności prawnych oraz nieposiadanie żadnego rachunku osobistego prowadzonego w złotych w okresie od 1 kwietnia 2018 do 5 maja 2019 r.

Musisz przyznać, że ten warunek nie jest szczególnie restrykcyjny. W praktyce z oferty mogą skorzystać nawet klienci Santandera, pod warunkiem, że posiadanym przez nich produktem nie jest konto osobiste. Posiadanie np. rachunku oszczędnościowego nie stanowi żadnego problemu.

Jeszcze więcej premii z kontem osobistym!

Premią w tej promocji jest 150 zł w formie przelewu na konto. Zapewne ucieszy Cię fakt, że może to być dopiero początek bonusów otrzymanych z nowo otwartym rachunkiem osobistym.

Jako posiadacz takiego konta możesz zacząć polecać je znajomym, co wiąże się z premią w postaci 80 zł za każde skuteczne polecenie (+ dodatkowe 100 zł za każde 10 rekomendacji). Z dokładnym opisem programu „Polecam mój Bank” zapoznasz się tutaj.

Konta Jakie Chcę dotyczy także inna promocja, w której bank przyznaje 1% zwrotu za rachunki za media. Maksymalnie można „odzyskać” 25 zł miesięcznie, a więc nawet 300 zł rocznie!

150 zł za wynagrodzenie: jak je zdobyć?

Wróćmy jednak do promocji z premią za wpływ wynagrodzenia. Oto warunki, które należy spełnić:

Start
 • Krok 1

  Do 31 lipca 2019 r.:

  • złóż wniosek o Konto Jakie Chcę na tej stronie (w promocji możesz również otworzyć Konto VIP) wraz z kartą Dopasowaną i dostępem do bankowości elektronicznej,
  • podaj numer telefonu i adres e-mail do kontaktu, nie wyrażaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych oraz wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (e-mailem i telefonicznie) i kontakt drogą elektroniczną,
  • podpisz umowę o otwarcie rachunku.
 • Krok 2

  W miesiącu podpisania umowy o prowadzenie rachunku złóż za pośrednictwem infolinii banku lub w serwisie transakcyjnym dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na nowo otwarte konto.

 • Krok 3

  W każdym z 3 miesięcy po złożeniu dyspozycji:

  • dopilnuj, by na Twoje konto wpłynęło wynagrodzenie lub renta, emerytura, świadczenie ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w jednorazowej wysokości min. 1000 zł oraz
  • wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych przy użyciu karty. Muszą to być płatności w sklepach stacjonarnych (nie internetowych). Nie zostaną uznane transakcje dokonane w kasynach i u bukmacherów.
 • Premia

  Premia 150 zł zostanie przelana na rachunek najpóźniej w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków jej otrzymania.

Mission complete!

Warto dodać, że pierwszy wpływ wynagrodzenia może nastąpić albo w pierwszym miesiącu po złożeniu dyspozycji, albo w jeszcze kolejnym - ważne, byś ostatecznie zanotował wpływ w 3 kolejnych miesiącach.

Dobra informacja: nawet jeśli w którymś miesiącu nie zanotujesz oczekiwanego wpływu, nadal masz szansę na premię za kolejne miesiące.

Nagroda, która wpłynie na Twoje konto, jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Elastyczne i niedrogie Konto Jakie Chcę

Charakterystyczne dla Konta Jakie Chcę są niskie opłaty i szerokie możliwości dopasowania rachunku do własnych potrzeb i upodobań. Prowadzenie rachunku jest bezpłatnie. Za kartę bank pobierze 3 zł miesięcznie; chyba, że wybierzesz opcję z opłatą 5 zł, możliwą do uniknięcia dzięki wykonaniu 5 transakcji w miesiącu.

Korzystanie z bankomatów Santandera jest bezpłatne, za wypłatę z obcego bankomatu zapłacisz 5 zł. Istnieje jednak możliwość wykupienia miesięcznego pakietu darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce, który kosztuje 7 zł.

Mówiąc o atutach konta, warto wspomnieć aplikacji mobilnej. Można się do niej logować odciskiem palca, wykonać w niej wszystkie „codzienne” operacje bankowe, a nawet zapłacić za miejsce parkingowe czy kupić bilet komunikacji miejskiej.

„Tylko” 150 zł?

Uważni łowcy promocji z pewnością zauważyli, że premia oferowana w tej odsłonie promocji jest niższa od tej, która czekała na uczestników poprzedniej edycji. 150 zł to wciąż sporo, ale szkoda, że bank zrezygnował z 200-złotowych premii… Na dodatek doszedł nieobecny w poprzedniej edycji wymóg dokonywania transakcji kartą (po 5 w każdym z 3 miesięcy).

Mimo wszystko promocyjna oferta Santandera zasługuje na uwagę, zwłaszcza po dodaniu do niej możliwych do uzyskania bonusów w programie poleceń i w promocji ze zwrotem za rachunki.

Niegdyś sami skorzystaliśmy z premii za wynagrodzenie (wówczas była ona wypłacana w ratach po 50 zł) i cała akcja przebiegła bezproblemowo. Oto dowód:

Premia za przelew wynagrodzenia - Konto Jakie Chce w Santander Bank Polska

Oby tym razem było podobnie. Teraz Twoja kolej!

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(6)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
H
hawaii
Gość

Czy "dyspozycję przekazywania wynagrodzenia" można złożyć osobiście u Pracodawcy ? Czy bank musi w tym współuczestniczyć za pomocą infolinii albo internetu ? Czy można zwyczajnie pójść do Pracodawcy i dać mu numer nowego konta ?

Odpowiedz

R
Radek
Gość
@hawaii

Raczej nie można tak zrobić. Gdy złożyłem dyspozycję przez bankowość Santandera, bank z automatu wysłał do pracodawcy list z numerem mojego rachunku do przelania wynagrodzenia.

Odpowiedz

H
hawaii
Gość
@Radek

Do umowy, którą dostarczył kurier dołączone są dwie strony A4 "dyspozycja przekazywania wynagrodzenia". Czy można je wypełnić i zanieść do Pracodawcy czy do oddziału banku, który musi pośredniczyć w ten czy inny sposób w przeniesieniu wynagrodzenia ?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@hawaii

Taką dyspozycję zwykle trzeba dostarczyć do pracodawcy.

Odpowiedz

W
Wojtek
Gość

witam, Na stronie jest istotny bląd!. " nieposiadanie żadnego rachunku osobistego prowadzonego w złotych w okresie od 1 kwietnia do 5 maja 2019 r.". Wg regulaminu okres ten jest liczony od 01.04.2018r-5 maja 2019, W moim przypadku do zmienia postac rzeczy zdecydowanie na niekorzyść

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Wojtek

Musimy przyznać Ci rację - istotnie okres karencji zaczyna się 1 kwietnia 2018 r. Dopisaliśmy to w tekście i przepraszamy za przeoczenie.

Odpowiedz