Wróć

150 zł za założenie darmowego konta w Nest Banku, 4% na lokacie i 5,67% na rachunku oszczędnościowym

6 komentarzy / opinii
150 zł za założenie darmowego konta w Nest Banku, 4% na lokacie i 5,67% na rachunku oszczędnościowym
Czas trwania
Cel (zysk) 150 zł premii w formie przelewu na Twoje konto.
Po drodze Należy wykonać transakcje kartą na sumę 500 zł i zapewnić przynajmniej raz wpływ wynagrodzenia na nowo otwarte konto - w obu przypadkach do końca maja.
Premia pieniężna 150 zł i do tego bezpłatne konto w Nest Banku – brzmi świetnie, prawda? Z podobnego założenia wychodzi jednak całkiem sporo osób, powiedzieć więc, że pośpiech w tej akcji jest wskazany – to mało. Poprzednia edycja promocji skończyła się bowiem już po 30 godzinach.

Ruszyła kolejna promocja Nest Banku, w ramach której możesz zdobyć premię 150 zł za założenie i aktywne korzystanie z Nest Konta wraz z kartą debetową. Warunki akcji nie są szczególnie zawiłe, konieczne będzie jednak pilnowanie kwot, na które wykonało się płatności „debetówką”, i pamiętanie o przekazaniu wynagrodzenia.

Czas na błyskawiczną decyzję

Bank wyznaczył określoną pulę rachunków zakładanych w ramach promocji (konkretnie: 650), a – jak uczy doświadczenie – rozchodzi się ona szybciej niż ciepłe bułeczki. Jeśli więc chcesz zgarnąć 150 zł premii, to zdecydowanie powinieneś działać szybko.

Formalnie promocja „Nest Konto z bonusem dla aktywnych” może trwać nawet do 31 marca 2019 r., naszym zdaniem skończy się jednak o wiele, wiele wcześniej, podobnie jak wszystkie poprzednie tego rodzaju oferty specjalne.

O zakończeniu akcji bank poinformuje na stronie promocji.

Kto może skorzystać z oferty?

Akcja skierowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały konta w Nest Banku przez ostatnie 24 miesiące. Wykluczone są także osoby, które złożyły już wniosek o konto, ale nie podpisały jeszcze umowy z bankiem.

W ramach promocji możesz otworzyć tylko jedno Nest Konto.

Jak zgarnąć 150 zł?

Warunki akcji nie są skomplikowane, o czym zaraz się przekonasz:

  1. Złóż wniosek o Nest Konto za pośrednictwem formularza elektronicznego dostępnego na specjalnej stronie promocji. Możesz to zrobić do 31 marca 2019 r.
  2. Do 12 kwietnia 2019 r. podpisz umowę ramową oraz o prowadzenie Nest Konta wraz z kartą debetową.
  3. Do 31 maja 2019 r. wykonaj transakcje nową kartą debetową na sumę min. 500 zł (może to być jedna transakcja na tę kwotę lub suma kilku).
  4. Również do 31 maja 2019 r. zapewnij wpływ wynagrodzenia w przynajmniej jednym miesiącu kalendarzowym. Kwota ta musi wynosić min. 1000 zł.

I to wszystko! Po spełnieniu tych prostych warunków premia 150 zł będzie Twoja.

O czym powinieneś jeszcze wiedzieć?

Pamiętaj, że do przyznania premii nie będą się liczyły transakcje typu cashback, wypłaty z bankomatów, a także płatności anulowane, zwrócone lub za gry hazardowe.

Z kolei jako wynagrodzenie bank akceptuje pensję, emeryturę, rentę, stypendium a nawet świadczenie 500+ (lub inne świadczenie rodzinne). Uznawane są wynagrodzenia z tytułu nie tylko umów o pracę, ale również umowy zlecenia czy umowy o dzieło. Dzięki tej szerokiej definicji łatwiej będzie Ci spełnić ten warunek.

Co więcej, żądana przez bank kwota 1000 zł może być sumą różnych wynagrodzeń, np. renty i świadczenia rodzinnego.

Przelew ten może zostać zaksięgowany na Twoim nowo otwartym Nest Koncie nawet tylko jeden raz – ważne, by stało się to do końca maja.

Uwaga! Bank zastrzega sobie prawo do poproszenia uczestnika promocji, by ten w terminie 7 dni udokumentował wysokość otrzymywanego wynagrodzenia „wyłącznie celem weryfikacji, czy kwota ta odpowiada kwocie Wpływu Wynagrodzenia oraz czy warunek Promocji został spełniony”. W tym celu wystarczy przesłać bankowi skan odpowiednich dokumentów.

Przekazanie nagrody

Premia 150 zł zostanie przekazana na Twoje nowo otwarte Nest Konto najpóźniej do 20. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki otrzymania nagrody. Dla przykładu, jeżeli wykonasz wszystkie zadania stawiane przez bank do końca kwietnia, to premię otrzymasz do 20 maja.

Nagroda zwolniona jest z opodatkowania.

Regulamin promocji „Nest Konto z bonusem dla aktywnych” znajdziesz tutaj.

Nie tylko premia, czyli darmowe Nest Konto i zysk z oszczędności

Należy przyznać, że Nest Konto to atrakcyjna oferta na polskim rynku; od momentu pojawienia się stale gości w czołówce naszego rankingu najlepszych kont osobistych. Doceniamy zwłaszcza fakt, że prowadzenie Nest Konta jest bezwarunkowo bezpłatne, podobnie jak korzystanie z karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. To sprawia, że zakładając ten rachunek, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

4% na lokacie na start

Przedstawiając Nest Konto, nie sposób pominąć kolejnego ogromnego atutu tego rachunku (poza niskimi opłatami lub w ogóle ich brakiem): bogatej oferty oszczędnościowej. Jeśli nigdy wcześniej nie byłeś klientem Nest Banku, warto byś zwrócił uwagę na Nest Lokatę Witaj na 3 lub 6 miesięcy z oprocentowaniem 4% – zakłada się ją tuż po otwarciu Nest Konta, możesz więc połączyć premię z zyskiem z odsetek uzyskanych na lokacie.

5,67% na rachunku regularnego oszczędzania

Nest Bank oferuje także unikalny na polskim rynku produkt oszczędnościowy, jakim jest rachunek Nest Rodzinne Oszczędności. Oferta ta skłania do regularnego i wieloletniego oszczędzania, np. na przyszłość dzieci, bowiem za stałe wpłaty na konto oszczędnościowe bank nagradza swoich klientów premią roczną (w tym miejscu należy dodać, że premiowane jest także... posiadanie potomstwa). O tej ciekawej propozycji Nest Banku czytaj w naszym artykule.

Proste warunki, niezła premia, dodatkowe korzyści...

...a więc z pewnością jest to oferta warta rozważenia. Za płatności kartą i jednorazowy przelew wynagrodzenia możesz zgarnąć 150 zł premii.

Warunki akcji nie są szczególnie zawiłe, konieczne będzie jednak pilnowanie, czy wykonałeś już płatności “debetówką” na min. 500 zł (w całym okresie promocji, czyli do końca maja), a także pamiętanie o przekazaniu wynagrodzenia.

Co zyskujesz w zamian? Nie tylko atrakcyjną premię pieniężną, ale również bezwarunkowo bezpłatne Nest Konto z konkurencyjnymi opłatami lub w ogóle ich brakiem oraz bardzo ciekawą ofertą oszczędnościową.

Justyna Kalicińska

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(6)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
S
Sebastian Buczek
Gość

Witam. Czy do kwoty 500zł wydanej kartą wliczają się płatności w internecie ?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Sebastian Buczek

Tak, po analizie regulaminów możemy stwierdzić, że płatności kartą w Internecie zaliczą się do tej kwoty.

Odpowiedz

K
Karol Linka
Gość

Cześć! Chciałem zapytać jak podpisać umowę o to konto. Można przelewem czy tylko kurier?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Karol Linka

Cześć, do wyboru są 4 sposoby zawarcia umowy: rozmowa wideo, przelew weryfikacyjny, kurier i wizyta w placówce. Osobiście polecam opcję z przelewem, w moim przypadku wszystko odbyło się bezproblemowo.

Odpowiedz

A
Asia
Gość
@najlepszekonto.pl

Przelew jest najszybszy, ale nie z każdego banku się da go wykonać.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Asia

Zgadza się, ale na to niestety nie mamy wpływu.

Odpowiedz