Wróć

150 zł premii do zdobycia z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku i 3% na rachunku oszczędnościowym

6 komentarzy / opinii
150 zł premii do zdobycia z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku i 3% na rachunku oszczędnościowym
Czas trwania
Cel (zysk) 150 zł w gotówce.
Po drodze Po założeniu Konta Jakże Osobistego wraz z kartą debetową należy wykazać się aktywnością tj. zapewnić wpływ w kwocie 1000 zł, wykonać 3 płatności bezgotówkowe, aktywować aplikację mobilną oraz wybrać m.in. 1 korzyść do konta.
Otwarcie Konta Jakże Osobistego z oferty Alior Banku po raz kolejny oznacza szansę na nagrodę. Tym razem za aktywne korzystanie z rachunku i zapewnienie wpływu w łącznej wysokości min. 1000 zł możesz zdobyć 150 zł. Bez specjalnego wysiłku.

Można powiedzieć, że sprawy idą w dobrym kierunku. Obserwujemy, że kolejne edycje popularnych akcji uruchamiane są z wyższymi bonusami. Tak też jest w przypadku Konta Jakże Osobistego w Alior Banku. 3. odsłona dotyczącej go promocji wiąże się z możliwością zdobycia 150 zł premii pieniężnej po spełnieniu niezbyt wymagających zadań. Premię otrzyma każdy, kto zarejestruje się na stronie promocji do 22 lipca 2019 r. i spełni warunki zapisane w regulaminie.

Zacznijmy jednak od tego, kto może, a kto nie może zostać uczestnikiem promocji “Zgarnij Premię z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku”, której organizatorem jest firma Bonnier Business Polska sp. z o.o.

Roczny okres karencji

Do udziału w tej promocji bank zaprasza osoby, które w okresie ostatnich 12 miesięcy (tj. po dniu 10 czerwca 2018 r.) nie posiadały w Alior Banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (ROR), ROR walutowego lub Karty Kibica.

Co ważne, posiadanie konta oszczędnościowego (w złotówkach lub walucie), konta firmowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku lub w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza z udziału w tej akcji.

Po 150 zł nagrody nie sięgną także pracownicy organizatora i Alior Banku oraz ci, którzy choć mieszkają w Polsce, to nie mają polskiego dowodu osobistego.

Prosta droga do 150 zł

Skoro ustaliliśmy, dla kogo jest ta promocja, czas przedstawić dokładnie związane z nią zadania:

Start
 • Krok 1

  Do 22 lipca 2019 r. zarejestruj się do udziału w promocji na specjalnej stronie internetowej. W wiadomości mailowej otrzymasz potwierdzenie rejestracji oraz login i hasło.

 • Krok 2

  Do 22 lipca 2019 r. zaloguj się na stronie promocji oraz złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową.

 • Krok 3

  W ciągu 30 dni od złożenia wniosku podpisz z Alior Bankiem umowę o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową. Ostateczny termin upływa 21 sierpnia 2019 r.

 • Krok 4

  W ciągu 60 dni od otwarcia Konta Jakże Osobistego, jednak nie później niż do 20 października 2019 r., wykonaj następujące zadania:

  • aktywuj aplikację mobilną Alior Banku;
  • wybierz minimum jedną korzyść przypisaną do Konta Jakże Osobistego (więcej w dalszej części tekstu);
  • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę co najmniej 1000 zł;
  • wykonaj min. 3 płatności bezgotówkowe kartą debetową lub Blikiem w punktach stacjonarnych lub sklepach internetowych.
 • Informacja

  Najpóźniej 30 listopada 2019 r. otrzymasz na adres e-mail podany podczas rejestracji w promocji informację o przyznaniu premii. 

 • Krok 5

  Od dnia wpłynięcia wiadomości o premii będziesz miał 5 dni roboczych na przesłanie organizatorowi numeru Konta Jakże Osobistego, na które ma przekazać nagrodę.

 • Premia

  W ciągu 14 dni roboczych od informacji o przyznaniu premii, bank przeleje 150 zł na Twoje konto.

Mission complete!

Dodatkowe informacje

Pamiętaj, by wypełniając wniosek o konto poprawnie wpisać swoje dane osobowe i adresowe oraz wyrazić zgodę na ujawnienie organizatorowi promocji przez Alior Bank danych objętych tajemnicą bankową. Chodzi tylko o informacje niezbędne do zweryfikowania, czy wywiązałeś się z zadań, jakie są warunkiem otrzymania nagrody.

Gdybyś nie przekazał organizatorowi numeru Konta Jakże Osobistego, Twoja nagroda zostanie u niego rękach. Podobnie stanie się w sytuacji, gdy podasz nieprawidłowy numer rachunku lub zamkniesz konto czy zrezygnujesz z karty przed przekazaniem nagrody.

Premia, jak każda wygrana, zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych, więc nie musisz się martwić rozliczeniami z fiskusem.

Niewłaściwe transakcje bezgotówkowe

Definicje transakcji bezgotówkowych często bywają bardzo ogólnikowe, rodzą wiele pytań. W regulaminie opisywanej promocji jasno zapisano, że można je zrealizować w sklepach stacjonarnych i w Internecie, używając karty debetowej lub Blika. Wskazano też, w placówkach z jakimi kodami MCC transakcje nie zostaną zaliczone jako spełniające warunki promocji. Są to:

 • 7995 - kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999 - profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111 - m.in. usługi transportowe,
 • 6012 - instytucje finansowe,
 • 6211 - brokerzy ubezpieczeniowi,
 • 6051 - przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 - internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 - narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Konto Jakże Osobiste

Dla osób, które nie ukończyły 26 r.ż., Konto Jakże Osobiste prowadzone jest za 0 zł. Starsi też mogą mieć je za darmo, jeśli zapewnią w danym miesiącu jednorazowy wpływ w wysokości min. 1500 zł. W przeciwnym wypadku rachunek kosztuje 10 zł/miesiąc. Najprościej spełnić ten warunek wykonując przelew na kwotę 1500 zł ze swojego konta w innym banku.

Do tego, by karta debetowa była bezpłatna, konieczne jest wykonanie w danym miesiącu transakcji na kwotę przynajmniej 300 zł. Gdybyś tego nie dopilnował, zapłacisz 5 zł prowizji.

Ciekawostką związaną z tym kontem jest pakiet 10 bonusów, np. bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym czy korzystne przewalutowania po kursie NBP i Mastercarda. Dwie wybrane przez posiadacza rachunku korzyści są bezpłatne. Za każdą kolejną bank pobiera opłatę w wysokości 3,50 zł/miesiąc.

Bliższe informacje o Koncie Jakże Osobistym znajdziesz w naszej analizie.

Atrakcyjna nagroda przy niewielkim wysiłku

Chyba zgodzisz się z nami, że zadania, które stoją przed uczestnikami tej akcji, nie wymagają specjalnego wysiłku. Założenie Konta Jakże Osobistego to niezbędna formalność. Aktywowanie aplikacji mobilnej i wybranie jednej korzyści przypisanej do rachunku potrwa sekund pięć.

Zapewnienie wpływu w wysokości 1000 zł też nie jest kłopotliwe. Nie ma żadnych obostrzeń, skąd mają pochodzić pieniądze, czy jak wysoki ma być pojedynczy przelew. Jedyny wymóg brzmi – łączna suma wpływów w ciągu 60 dni od podpisania umowy rachunku ma wynieść 1000 zł. Można więc przelać na Konto Jakże Osobiste 100 zł, wypłacić je, wpłacić na konto w innym banku, by zrobić kolejny przelew i tak aż do spełnienia wymogu regulaminu.

Pozostają jeszcze transakcje bezgotówkowe. Tu też nie ma limitów kwotowych. Po prostu mają to być 3 płatności dokonane kartą lub Blikiem.

Jak widzisz, droga do 150 zł premii jest bardzo prosta. Pamiętaj jedynie o warunkach uniknięcia opłat za konto i kartę. Dzięki temu nie poniesiesz dodatkowych kosztów obsługi rachunku i będziesz mógł się cieszyć bonusem o pełnej wartości. Zadowolony z osiągniętego sukcesu może zechcesz wziąć udział w innej promocji dla klientów Alior Banku. Jest ich wiele.

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(6)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
D
dModi
Gość

W jaki sposób podpisywana jest umowa? Można przelewem ze swojego konta?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@dModi

Według informacji uzyskanych z banku dostępna jest tylko opcja z kurierem.

Odpowiedz

D
Drax89
Gość

Kiedy najwcześniej mogę zamknąć rachunek? Można przez neta?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Drax89

Konto musi być aktywne na dzień wypłaty premii, zatem najwcześniej będziesz mógł je zamknąć w drugiej połowie grudnia. Najbezpieczniej będzie to zrobić w oddziale banku.

Odpowiedz

A
Aleksandra
Gość

Czy w promocji muszę wyrobić kartę? Warunki płatności można przecież spełniać płacąc Blikiem.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Aleksandra

Niestety trzeba - w warunkach opisanych w regulaminie jest wspomniane, że trzeba podpisać także umowę o kartę płatniczą.

Odpowiedz