Wróć

Bon wakacyjny na 1500 zł i o 30% niższy spread w konkursie Kantoru Walutowego Alior Banku

Bon wakacyjny na 1500 zł i o 30% niższy spread w konkursie Kantoru Walutowego Alior Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 50 voucherów turystycznych po 1500 oraz o 30% niższy spread do końca września.
Po drodze Należy otworzyć rachunek w Kantorze Walutowym Alior Banku, zakupić walutę za minimum 1000 zł i odpowiedzieć na pytanie konkursowe.
Bon wycieczkowy o wartości 1500 zł do wykorzystania w biurze podróży Itaka oraz 30-procentowa obniżka spreadu do końca września - to nagrody, które czekają na uczestników konkursu „Podróżuj z Kantorem Walutowym” Alior Banku. Aby je zdobyć, należy wymienić w Kantorze co najmniej 1000 zł oraz odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe. Akcja potrwa do 14 sierpnia 2017 r. i można ją połączyć z równolegle trwającą promocją.

Zaledwie kilka dni temu Kantor Walutowy Alior Banku wystartował z „Festiwalem taniego tankowania” - akcją promocyjną, w której można otrzymać 10 euro zwrotu za płatności kartą dokonane na zagranicznych stacjach paliw. Teraz zachęca nowych klientów do udziału w konkursie „Podróżuj z Kantorem Walutowym”, w którym do wygrania są następujące nagrody:

  • 50 bonów wycieczkowych o wartości 1500 zł każdy do zrealizowania w biurze podróży Itaka – przy czym vouchery powędrują do tych uczestników, którzy zostaną wskazani przez Komisję Konkursową;
  • o 30% niższy spread na główne waluty (euro, dolary amerykańskie, funty, franki szwajcarskie) obowiązujący do końca września – z tego profitu skorzystają wszyscy bez wyjątku uczestnicy konkursu po spełnieniu warunków podanych w regulaminie.

Warto jednak podkreślić, że do konkursu będą mogły przystąpić wyłącznie osoby, które nie były związane wcześniej umową z Alior Bankiem, a także klienci, którzy co prawda zawarli pierwszą umowę z Alior Bankiem, lecz od tej daty nie minęło jeszcze 30 dni.

W praktyce oznacza to, że jeśli posiadałeś kiedykolwiek produkt z oferty Alior Banku (rachunek osobisty, lokatę, kartę kredytową itp.), nie będziesz mógł wziąć udziału konkursie. Zostaniesz także wykluczony z akcji, jeśli podpisałeś swoją pierwszą umowę na dowolny produkt Alior Banku i od tego momentu upłynęło więcej niż 30 dni.

W jaki sposób można wziąć udział w konkursie?

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w konkursie, powinieneś wykonać następujące czynności:

  1. Najpóźniej do 14 sierpnia 2017 r. otworzyć rachunek w Kantorze Walutowym przy użyciu kodu promocyjnego WAKACJE2017.
  2. Następnie wejść na stronę konkursową i poprawnie wypełnić udostępniony na niej formularz, podając w nim swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail. Zwróć uwagę na to, aby adres e-mail był taki sam, jak we wniosku o rachunek w Kantorze Walutowym. Należy także zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie przez Alior Bank danych osobowych.
  3. Odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Którą kartę debetową Kantoru Walutowego zabrałbyś w podróż i dlaczego?”.
  4. Do 14 sierpnia 2017 r. dokonać transakcji wymiany waluty na łączną kwotę co najmniej 1000 zł.

Ważne! Każdy uczestnik konkursu może przesłać tylko jedno zgłoszenie.

Jak otrzymać voucher o wartości 1500 zł do biura Itaka?

Odpowiadając na pytanie konkursowe, musisz pamiętać o kilku zasadach. Po pierwsze - odpowiedź nie może przekraczać objętości pola wskazanego w formularzu, po drugie – nie może zawierać treści powszechnie uznanych za obraźliwe i wulgarne, nawołujących do nienawiści lub nietolerancji na jakimkolwiek tle, treści erotycznych, propagujących przemoc, niezgodnych z prawem czy naruszających prawa osób trzecich.

Pamiętaj również, że jeśli Twoja odpowiedź zostanie nagrodzona – bank może zażądać, abyś podpisał umowę o przeniesienie praw autorskich.

Wszystkie odpowiedzi będą ocenione przez Komisję Konkursową pod kątem kreatywności i pomysłowości. Jeżeli więc zależy Ci na zdobyciu nagrody, zaskocz jury oryginalnym i ciekawym pomysłem!

Przekazanie nagrody

Laureaci wskazani przez Komisję Konkursową zostaną powiadomieni o wygranej w terminie do dnia 21 sierpnia 2017 r. za pomocą wiadomości e-mail przesłanej na adres podany w zgłoszeniu. Ponadto lista zwycięzców zawierająca: imię i pierwszą literę nazwiska oraz miasto zostanie opublikowana na stronie konkursowej do dnia 5 września 2017 r.

Przed przekazaniem nagrody organizator poprosi laureatów o wyrażenie zgody na przekazanie swoich danych osobowych tj. imienia, nazwiska oraz adresu korespondencyjnego i adresu e-mail do biura podróży Itaka (Nowa Itaka sp. z o.o.) w celu dystrybucji nagród.

Do każdej nagrody organizator doliczy także dodatkową nagrodą pieniężną przeznaczoną na pokrycie podatku dochodowego od wygranej i odprowadzi tę kwotę do właściwego urzędu skarbowego.

W jaki sposób będzie można zrealizować bon turystyczny?

Biuro podróży Itaka prześle laureatom bony podróżne na podany adres korespondencyjny w terminie do 5 września 2017 r. Voucher będzie można zrealizować w salonach własnych, salonach firmowych, sklepie Internetowym www.itaka.pl oraz całej sieci sprzedaży agencyjnej biura podróży Itaka w okresie 24 miesięcy od daty jego wystawienia. Bon stanowi formę płatniczą w odniesieniu do wszystkich usług organizowanych przez touroperatora, w tym wczasów i wycieczek samolotowych lub autokarowych.

Więcej informacji na temat realizacji bonów znajdziesz w regulaminie.

Dodatkowe 10 euro zwrotu i szansa na 250 zł

Jeżeli skorzystasz z równoległej promocji "Festiwal taniego tankowania", możesz dodatkowo zyskać 10 euro zwrotu za płatności na zagranicznych stacjach paliw, a także masz szansę na wygranie dodatkowej premii w wysokości 250 zł. Szczegóły promocji prezentujemy w tym artykule.

Tak więc biorąc udział w obu akcjach, możesz liczyć na znacznie więcej korzyści:

  • 30-procentową obniżkę spreadu do końca września;
  • 10 euro zwrotu za zakupy na zagranicznych stacjach paliw;
  • szansę na 1500 zł w formie bonu turystycznego oraz premię gotówkową o wartości 250 zł.

Komentarz: "Dobra okazja dla często wymieniających walutę"

Uczestnicy konkursu, którzy w trakcie trwania akcji zakupią w Kantorze Walutowym walutę za minimum 1000 zł i odpowiedzą na pytanie konkursowe, będą mogli do końca września wymieniać główne waluty (euro, dolary amerykańskie, funty, franki szwajcarskie) z niższym spreadem. Różnica pomiędzy kursem kupna i sprzedaży będzie mniejsza aż o 30% od standardowej oferty dostępnej dla klientów indywidualnych (warto dodać w tym miejscu, że szacunkowy spread dla czterech głównych walut wynosi w Kantorze Walutowym ok. 0,66% i już obecnie jest jednym z najniższych na rynku). Dodatkowym bonusem jest voucher turystyczny o wartości 1500 zł, którym – o ile uśmiechnie się do nas szczęście – będziemy mogli opłacić wycieczkę lub przelot samolotem.

Oferowana promocja oznacza, że kupując 1000 dolarów za pośrednictwem Kantoru Walutowego Alior Banku, wymiany dokonamy o 3,5 zł taniej, niż gdybyśmy robili to poza konkursem i aż 270 zł mniej, gdyby transakcja odbywałaby się według tabeli kursowej obowiązującej w banku (w przypadku kupna 1000 euro oszczędność będzie jeszcze większa i wyniesie odpowiednio: 4 zł i 310 zł).

Reasumując, jeżeli często wymieniamy walutę, możemy w konkursie Kantoru Walutowego Alior Banku naprawdę całkiem sporo zyskać.

Krystian

Autor tekstu o promocji