Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

20 zł rabatu za płatność Blikiem na gandalf.com.pl

20 zł rabatu za płatność Blikiem na gandalf.com.pl
Czas trwania
Cel (zysk) 20 zł rabatu.
Uczestnik Klient sklepu internetowego Gandalf.com.pl
Po drodze Warunkiem otrzymania rabatu jest wpisanie kodu BLIK20 i opłacenie zamówienia Blikiem.
Ograniczenia związane z pandemią oraz pogoda sprawiają, że wiele czasu spędzamy w domu. Może więc zaczyna Ci brakować interesujących zajęć, tęsknisz za kulturą i rozrywką, nie masz czym zająć dzieci. Na ratunek przybywają Gandalf i Blik! Płacąc Blikiem na Gandalf.com.pl otrzymasz 20 zł rabatu.

Po co płacić więcej, skoro można wydać mniej – gorąco popieramy tę zasadę i jak tylko pojawia się możliwość jej zastosowania, to zaraz o niej informujemy. Właśnie pojawiła się kolejna szansa na tańsze zakupy. Wystarczy, że po wybraniu interesujących Cię artykułów na gandalf.com.pl jako formę płatności wskażesz Blika, a Twój rachunek będzie pomniejszony o 20 zł.

Niewielu szczęśliwców

W promocji mogą brać udział osoby pełnoletnie oraz nastolatkowie powyżej 13 r.ż., których udział w akcji został zgłoszony lub zaakceptowany przez rodzica bądź opiekuna prawnego.

Zniżkę otrzyma jedynie 5250 osób, które jako pierwsze zrealizują zamówienia spełniające warunki regulaminu promocji. Akcja zakończy się najpóźniej 31 grudnia 2020 r.

Warunki otrzymania rabatu

Jak to w promocjach z Blikiem bywa, zasady są bardzo proste:

Start
  • Krok 1

    Do 31 grudnia 2020 r. złóż zamówienie o wartości min. 99 zł (bez kosztów dostawy) na stronie sklepu internetowego Gandalf.

  • Krok 2

    Jako metodę płatności wybierz Blika i wpisz kod: BLIK20.

  • Premia

    Należność zostanie automatycznie obniżona o 20 zł.

Mission complete!

Dodajmy, że Twój zysk może być jeszcze wyższy, bo regulamin pozwala, by skorzystać z rabatu wielokrotnie.

Magiczna promocja

Powyższym hasłem Blik reklamuje tę akcję na swojej stronie. Przekonaj się, czy magia działa. Użyj zaklęcia BLIK20 i sprawdź, czy Twój rachunek zmniejszy się o 20 zł.

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji