Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

200 zł do wykorzystania w drogeriach Rossmann z Kontem Optymalnym w BGŻ BNP Paribas

200 zł do wykorzystania w drogeriach Rossmann z Kontem Optymalnym w BGŻ BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) Dwie karty podarunkowe do sklepów Rossmann o wartości 100 zł każda.
Po drodze Należy otworzyć Konto Optymalne w promocji oraz w każdym miesiącu zapewnić wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł oraz wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 200 zł.
Dwie karty podarunkowe Rossmann o wartości 100 zł każda – na taką niespodziankę mogą liczyć nowi posiadacze Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas w drugiej edycji promocji „Atrakcyjne konto”. Sprawdźmy zatem, jakie warunki należy spełnić, aby zgarnąć ten bonus.

Także i tym razem organizatorem promocji związanej z Kontem Optymalnym jest Ad Astra Sp. z o.o. z siedzibą w Michałowicach, zaś jej partnerem jest oczywiście BGŻ BNP Paribas. Aktualna oferta obowiązuje do 15 kwietnia 2018 r., choć może zakończyć się szybciej – w momencie, gdy osiągnięta zostanie liczba 1000 rejestracji. Warto więc się śpieszyć, jeżeli zależy nam na nagrodzie.

Nowy kliencie...

Promocja dotyczy nowych klientów. Podobnie jak w przypadku podobnych akcji z Kontem Optymalnym, chodzi o osobę, która w okresie 36 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o rachunek nie była posiadaczem/współposiadaczem ROR-u w BGŻ BNP Paribas (ani w BGŻ oraz BNP Paribas przed połączeniem tych banków). Warunek nie dotyczy jednak klientów posiadających konto oszczędnościowe lub lokatę w BGŻOptima - tam obowiązuje oddzielna umowa ramowa i takie osoby mogą z powodzeniem skorzystać z opisywanej promocji.

Jak to zwykle bywa w tego typu akcjach, każdy nowy właściciel Konta Optymalnego może wziąć udział w promocji tylko jeden raz.

Jak widać, warunki uczestnictwa są klarowne. Nagrodą w promocji są dwie karty podarunkowe o wartości 100 zł każda, które możesz wykorzystać w drogeriach sieci Rossmann.

Chcesz wiedzieć, jak je zdobyć? Szczegóły znajdziesz poniżej.

Otwórz konto...

W jaki sposób zyskasz prawo do odbioru w sumie 2 kart podarunkowych? Oto instrukcja:

  1. W okresie trwania akcji wypełnij formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie promocji, wpisując następujące dane: imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail oraz PESEL. Pamiętaj też o „odhaczeniu” oświadczenia, w którym potwierdzasz, że zapoznałeś się z regulaminem. Wymagane są również zgody: na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych w celach związanych z promocją oraz na ich przekazanie bankowi, a także na przekazanie organizatorowi danych objętych tajemnicą bankową.
  2. Złóż wniosek o otwarcie rachunku wraz z kartą debetową. Koniecznie zrób to przy pomocy linka, który zostanie wygenerowany po wypełnieniu formularza w formie przycisku „Otwórz konto”. Link otrzymasz także na adres e-mail podany w zgłoszeniu. Pamiętaj, by we wniosku podać dokładnie te same dane, które wpisałeś w formularzu rejestracyjnym!
  3. Do 30 kwietnia 2018 r. podpisz z bankiem umowę za pośrednictwem kuriera.

Spełnij warunki aktywności...

W promocji możesz zdobyć jedną lub dwie karty podarunkowe. Wszystko zależy od tego, jak długo będziesz spełniał proste warunki aktywności. Jeśli uda Ci się spełnić je w każdym z miesięcy od maja do lipca 2018 r., to będziesz upoważniony do odbioru jednej karty 100 zł. Drugą, identyczną nagrodę otrzymasz, gdy swoją regularną, comiesięczną aktywność utrzymasz także w okresie od sierpnia do października 2018 r.

O jakich warunkach aktywności mówimy? W każdym miesiącu powinieneś:

  1. Zapewnić wpływy na konto o łącznej wartości min. 1000 zł, z wyłączeniem wpływów pochodzących z innych Twoich rachunków w BGŻ BNP Paribas (w tym kredytowych i prowadzonych w systemie bankowości elektronicznej) oraz wpłat gotówkowych.
  2. Wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 200 zł, pamiętając o ograniczeniu dotyczącym kodów MCC. Transakcje wyłączone z promocji są wyszczególnione w załączniku do regulaminu i obejmują m.in. płatności w kasynach czy za usługi transportowe.
  3. Dokonać przynajmniej jeden przelew przez aplikację mobilną GOmobile.

Pamiętaj, że szansę na zgarnięcie drugiej nagrody mają tylko Ci uczestnicy, którzy wcześniej byli uprawnieni do otrzymania pierwszej karty podarunkowej. Warto więc, byś powyższe warunki aktywności zaczął spełniać już w maju.

Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

...i zgarnij kartę podarunkową do drogerii Rosmann

Bank zweryfikuje Twoje prawo do odebrania nagrody na podstawie informacji przekazanych mu przez organizatora. O jej przyznaniu dowiesz się z wiadomości e-mail najpóźniej 17 sierpnia (pierwsza karta podarunkowa) oraz 14 listopada 2018 r. (druga karta podarunkowa).

Aby odebrać nagrodę, do 23 sierpnia kliknij w link zawarty w wiadomości, który przekieruje Cię do strony organizatora. Oprócz linka otrzymasz także kod, który posłuży Ci do logowania. Następnie zostaniesz poproszony o przekazania adresu pocztowego, na który zostanie wysłany list polecony z wiadomą niespodzianką. Jeśli w listopadzie zostanie przyznana Ci kolejną karta podarunkowa, nie będziesz musiał powtarzać tej czynności.

Uwaga! Niespełnienie powyższego warunku w wymaganym terminie pozbawi Cię prawa do premii. Podobny, przykry skutek przyniesie także zamknięcie Konta Optymalnego przed odbiorem nagrody lub nawet sama rezygnacja z karty debetowej.

Otrzymana przez Ciebie karta podarunkowa będzie ważna do 1 lipca 2019 r. Będziesz mógł się nią posłużyć w sklepach stacjonarnych Rossmann wielokrotnie aż do wyczerpania zgromadzonych na niej środków. Wartość karty podarunkowej jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Czy warto założyć Konto Optymalne?

Konto Optymalne to podstawowy rachunek osobisty z oferty BGŻ BNP Paribas. Jest ono bezwarunkowo bezpłatne – bank nie pobiera opłat za jego prowadzenie, a darmowe jest także wydanie i korzystanie z karty MasterCard (której posiadanie jest niezbędne do udziału w promocji).

Nie zapłacisz także za wypłatę gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas (w Polsce i za granicą), Planet Cash (w Polsce) i Global Alliance (za granicą).

Szczegółowe parametry Konta Optymalnego opisaliśmy tutaj.

Z Kontem Optymalnym związane są także inne promocje - „Mobilna premia” oraz powiązana z nią akcja, w której do zgarnięcia jest 12 miesięcznych karnetów sportowych o łącznej wartości 756 zł. Niestety, „Atrakcyjne konto” to osobna oferta, z której nie możesz skorzystać, jeśli zdecydujesz się na udział w wyżej wymienionych promocjach. Samodzielnie dokonaj więc wyboru, która z nich jest dla Ciebie bardziej interesująca.

Aplikacja GOmobile

Proponowana przez bank aplikacja mobilna GOmobile umożliwia dostęp do rachunku w dowolnym miejscu i czasie. Podgląd stanu konta masz także wtedy, gdy nie jesteś zalogowany do aplikacji. Ciekawą funkcjonalnością jest możliwość logowania za pomocą odcisku palca.

GOmobile zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do codziennego zarządzania kontem, w tym możliwość dokonywania szybkich przelewów do ulubionych odbiorców. Wspominamy o tym dlatego, że przelew z aplikacji jest jednym z warunków otrzymania karty podarunkowej do drogerii Rossmann.

„Atrakcyjne konto” z atrakcyjną premią

Akcja „Atrakcyjne konto” z pewnością przyciągnie do BGŻ BNP Paribas 1000 nowych klientów. Jeśli chciałbyś znaleźć się wśród posiadaczy darmowego konta, a do tego mieć szansę na zgarnięcie w prosty sposób 200 zł do wykorzystania w drogeriach Rossmann, radzimy się pośpieszyć. Możliwe, że akcja zakończy się nawet przed przewidywaną datą 15 kwietnia.

Z drugiej strony przemyśl, czy przypadkiem nie byłoby dla Ciebie lepsze otwarcie konta w innej promocji. W tym przypadku pośpiech jest jednak jeszcze bardziej wskazany, gdyż termin przystąpienia do akcji „Mobilna premia 2” (podobnie jak w przypadku ofert z karnetami sportowymi) upływa wraz z końcem marca.

Krystian

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos