Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

200 zł na zakupy na Answear.com dla nowych posiadaczy Konta Optymalnego BGŻ BNP Paribas

200 zł na zakupy na Answear.com dla nowych posiadaczy Konta Optymalnego BGŻ BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) Dwie karty podarunkowe do sklepu Answear.com o wartości 100 zł każda.
Po drodze Należy otworzyć Konto Optymalne w promocji oraz w każdym miesiącu zapewnić wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł, przeprowadzić transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 200 zł oraz wykonać 1 przelew przez aplikację GOmobile.
Jeśli należysz do miłośników mody, BGŻ BNP Paribas ma dla Ciebie ciekawą propozycję. Wystarczy, że założysz Konto Optymalne w promocji "Moda na konto" i będziesz w umiarkowanie aktywny sposób korzystał z rachunku, a otrzymasz dwie karty podarunkowe o łącznej wartości 200 zł do Answear.com (odzieżowego sklepu internetowego).

Organizatorem promocji „Moda na konto” oraz fundatorem nagród jest firma Ad Astra z siedzibą w Michałowicach, natomiast BGŻ BNP Paribas jest partnerem akcji. Z oferty mogą skorzystać wyłącznie osoby pełnoletnie, które w ciągu ostatnich 3 lat nie były posiadaczami żadnego z rachunków osobistych z oferty BGŻ BNP Paribas (a przed fuzją BGŻ S.A. oraz BNP Paribas Bank Polska S.A.).

Akcja potrwa do 10 maja 2018 roku lub do wyczerpania puli nagród. Niestety, szansę na zdobycie premii będzie miało tylko 1000 pierwszych zarejestrowanych uczestników, jest więc bardzo prawdopodobne, że promocja skończy się przed czasem.

Wniosek? Jeśli chcesz w prosty sposób zdobyć 200 zł na zakupy na Answear.com, nie ociągaj się i korzystaj z okazji.

Krok pierwszy: zarejestruj się w promocji

Zapewne domyślasz się, że podstawowym warunkiem uzyskania 2 kart podarunkowych po 100 zł każda jest rejestracja w promocji oraz otwarcie Konta Optymalnego. W tym celu powinieneś przedsięwziąć następujące kroki:

  1. Wypełnij poprawnie . W formularzu podaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz numer PESEL, a następnie zaakceptuj regulamin i wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową. Po dopełnieniu tej formalności otrzymasz informację o objęciu Cię ofertą. Potwierdzenie wraz z linkiem aktywacyjnym wyświetli się na ekranie komputera oraz dodatkowo zostanie przesłane na Twój adres e-mail.
  2. Po kliknięciu w link, który przekieruje Cię na stronę banku, złóż wniosek o otwarcie Konta Optymalnego wraz z kartą debetową – pamiętaj, aby we wniosku podać takie same dane, jak podczas wypełniania formularza rejestracyjnego.
  3. Do dnia 10 maja 2018 r. podpisz za pośrednictwem kuriera umowę o Konto Optymalne i kartę debetową.

Krok drugi: aktywnie korzystaj z karty i konta

W promocji możesz zdobyć jedną lub dwie karty podarunkowe. Jeśli spełnisz proste warunki aktywności przez 3 miesiące (od czerwca do sierpnia), otrzymasz w nagrodę jedną kartę. Jeśli jednak nie chcesz poprzestać na tej gratyfikacji, będziesz musiał się wykazać identyczną aktywnością także w okresie od września do listopada 2018 r.

Co zatem konkretnie powinieneś zrobić? Oto lista czynności, które należy wykonać w każdym miesiącu:

  • zapewnij wpływy na konto o łącznej wartości min. 1000 zł.
  • przeprowadź transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 200 zł, pamiętając o ograniczeniu dotyczącym kodów MCC. Transakcje wyłączone z promocji są wyszczególnione w załączniku do regulaminu i obejmują m.in. płatności w kasynach czy za usługi transportowe.
  • wykonaj przynajmniej jeden przelew przez aplikację mobilną GOmobile.

Weź pod uwagę, że do wpływów na konto nie zostaną wliczone wpłaty gotówkowe oraz przelewy z innych Twoich rachunków prowadzonych w BGŻ BNP Paribas (w tym rachunków kredytowych), a także z rachunków prowadzonych w systemie bankowości elektronicznej BGŻOptima. Natomiast przez „transakcje kartą” organizator rozumie płatności kartą dokonane w punktach handlowo-usługowych (płatności przez Internet nie będą honorowane).

Krok trzeci: odbierz karty podarunkowe o wartości 200 zł

O przyznaniu nagrody dowiesz się drogą mailową najpóźniej 17 września (pierwsza karta podarunkowa) oraz 14 grudnia 2018 r. (druga karta podarunkowa). Natomiast vouchery na zakupy na Answear.com trafią do Ciebie odpowiednio: 30 września i 31 grudnia w wiadomości SMS przesłanej przez organizatora.

Termin ważności pierwszej z kart upływa 31 lipca 2019 roku, natomiast drugiej - 30 listopada 2019 roku. Każdy bon może być wykorzystany wielokrotnie do wyczerpania zgromadzonych na nim środków. Kart podarunkowych nie można ze sobą łączyć, tzn. podczas jednych zakupów będziesz mógł korzystać tylko z jednej karty. Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Czy warto założyć Konto Optymalne?

Moda modą, jednak zanim weźmiesz udział w najnowszej promocji, sprawdź koszty związane z prowadzeniem rachunku. W naszej opinii Konto Optymalne to całkiem przystępny rachunek osobisty, który można polecić zwłaszcza osobom preferującym płatności mobilne.

Do największych atutów Konta Optymalnego należą niskie koszty – bank nie pobiera opłat za prowadzenie rachunku i obsługę karty, bez dodatkowej prowizji wypłacisz gotówkę z bankomatów BGŻ BNP Paribas (w Polsce i za granicą), Planet Cash (w Polsce) i Global Alliance (za granicą).

Jeśli jesteś zwolennikiem bankowych nowinek technologicznych, to także nie będziesz zawiedziony. Wraz z kontem zyskujesz bowiem możliwość dokonywania płatności mobilnych za pomocą Blika, Google Pay czy Masterpassa oraz dostęp do nowej aplikacji mobilnej GOmobile, do której można się logować za pomocą odcisku palca.

Aktualnie Konto Optymalne jest objęte jeszcze jedną promocją, w której możesz zdobyć karnety sportowe o wartości 756 zł (trwa do 25 kwietnia 2018 r.). Niestety, obie akcje nie łączą się ze sobą, tak więc będziesz musiał samodzielnie wybrać bardziej atrakcyjną dla Ciebie ofertę.

Szczegółową analizę Konta Optymalnego znajdziesz tutaj.

Komentarz redakcji

Najnowsza promocja banku BGŻ BNP Paribas to doskonała okazja, aby w łatwy sposób zdobyć atrakcyjną nagrodę w postaci dwóch kart podarunkowych o łącznej wartości 200 zł do wykorzystania w internetowym sklepie odzieżowym Answear.com. Wystarczy założyć Konto Optymalne wraz z kartą, zapewnić odpowiednie wpływy na rachunek, wykonać płatności kartą za minimum 200 zł oraz puścić min. jeden przelew za pomocą aplikacji Gomobile.

Niestety, nowa akcja ma jeden drobny minus – nagrody trafią do nas dopiero w drugiej połowie roku. Ponadto o vouchery będzie mogło powalczyć jedynie 1000 pierwszych osób, które najszybciej zarejestrują się w promocji. Jeśli więc „Moda na konto” przypadła Ci do gustu, nie zwlekaj zbyt długo z otworzeniem rachunku.

Krystian

Autor tekstu o promocji