HIT: 200 zł na Nowy Rok z Kontem 360° z oferty Banku Millennium + 2,7% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym

Publikacja:
HIT: 200 zł na Nowy Rok z Kontem 360° z oferty Banku Millennium + 2,7% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym
Czas trwania
Cel (zysk) 200 zł w gotówce.
Uczestnik Nowy klient Banku Millennium, czyli osoba, która w dniu startu promocji (17 grudnia 2019 r.) nie była związana z bankiem umową.
Po drodze Po otwarciu konta należy aktywować aplikację mobilną oraz wykonać w lutym, marcu i kwietniu choć jedną transakcję kartą lub Blikiem i zapewnić wpływ w łącznej wysokości min. 1000 zł.
W Nowy Rok możesz wkroczyć z myślą o otrzymaniu 200 zł premii od Banku Millennium. Do urzeczywistnienia tego pomysłu wystarczy założenie Konta 360°, zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku oraz przeciętna aktywność na rachunku od lutego do kwietnia. Czy promocja po raz kolejny okaże się hitem pod względem popularności?

Zdarza się, że mówimy o różnych „powinnościach” dotyczących określonych osób, np. muzułmanin powinien odbyć choć jedną pielgrzymkę do Mekki, mężczyzna posadzić drzewo itp. A jaki „obowiązek” ciąży na Łowcy Okazji? Założenie Konta 360° w Banku Millennium w ramach promocji ;)

Zgodnie z praktyką przyjętą przez wspomniany bank, można to zrobić tylko raz w życiu, więc „grzechem” byłoby nie wykorzystać takiej możliwości, skoro warunki uzyskania 200 zł premii są naprawdę proste – aktywacja aplikacji mobilnej, zapewnienie wpływów na rachunek i korzystanie z karty debetowej.

Akcja tylko dla nowych klientów

W promocji „200 zł na Nowy Rok” mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, które w dniu jej rozpoczęcia – czyli 17 grudnia 2019 r. – nie posiadały w Banku Millennium jakiegokolwiek produktu i nie były stroną jakiejkolwiek umowy zawartej z tym bankiem.

Oznacza to, że regulamin wyklucza także osoby uprawnione do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku Millennium, np. jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku. Niedopuszczalne jest także posiadanie karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręczenie w Banku Millennium kredytu.

Jak wspomnieliśmy, Bank Millennium pozwala tylko raz odebrać nagrodę za założenie Konta 360°. Tak więc ci, którzy już uczestniczyli we wcześniejszych akcjach promocyjnych tego rachunku, nie mogą już otrzymać premii.

Jak otrzymać 200 zł premii?

Przejdźmy do opisu zadań czekających na uczestników promocji:

Start
 • Krok 1

  Do 28 stycznia 2020 r. złóż wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student na specjalnej stronie promocji i zaakceptuj jej regulamin oraz wymagane zgody marketingowe.

 • Krok 2

  Najpóźniej 31 stycznia 2020 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto wraz z kartą debetową.

 • Krok 3

  Do 30 kwietnia 2020 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium.

 • Krok 4

  W każdym z miesięcy: luty, marzec i kwiecień 2020 r. wykonaj następujące działania:

  • zapewnij na nowo otwarte konto łączny wpływ na kwotę co najmniej 1 000 zł;
  • dokonaj minimum jednej płatności kartą lub Blikiem.
 • Premia

  Nagroda zostanie przekazana na otwarty w ramach promocji rachunek do 29 maja 2020 r.

Mission complete!

Kilka istotnych szczegółów

Zwracamy uwagę, żeby we wniosku zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe - tak, jak na poniższym obrazku:

Wymagane zgody marketingowe w promocji 200 zł na Nowy Rok

Pamiętaj, że do chwili otrzymania nagrody nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć czy odstąpić od umowy o konto oraz odwołać udzielonych zgód marketingowych.

Przy ocenie spełnienia przez uczestników warunków promocji bank nie będzie uwzględniał wypłat gotówki, poleceń przelewu wewnętrznego między własnymi rachunkami płatniczymi uczestnika prowadzonymi w Banku Millennium, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi oraz kwot płatności zwróconych przed nabyciem prawa do premii. Nie ma więc przeszkód, byś przesłał pieniądze z własnego konta w innym banku.

Bonus, który zdobędziesz w tej akcji, jest zwolniony z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Oferta Banku Millennium

Bank Millennium oferuje dwie odmiany Konta 360° przeznaczone dla osób w różnym wieku.

Konto 360°

Opłata za prowadzenie Konta 360° wynosi 8 zł, przy czym nie jest pobierana, jeśli posiadacz rachunku wykona w poprzednim miesiącu choćby jedną transakcję wydaną do konta kartą lub Blikiem i zapewni wpływ w wysokości min. 1000 zł. Podobne zasady obowiązują w przypadku karty.

Łatwo dostrzec, że spełnienie wymagań niezbędnych dla zdobycia nagrody 200 zł oznacza jednocześnie darmowe konto i „plastik”.

Oferta nieaktywna
Bank Millennium
 • Konto
  0 zł / 8 zł

 • Karta
  0 zł / 7 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Konto 360° Student

Posiadacze tej wersji rachunku, przeznaczonej dla osób w wieku 18-26 lat, muszą jedynie wykonać w poprzednim miesiącu min. jedną transakcję „plastikiem” lub Blikiem, by nie ponieść opłat.

Zwracamy uwagę, że choć „standardowo” wpływy na Konto 360° Student nie są wymagane, to jednak, jeśli chcesz zdobyć premię w opisywanej promocji, musisz zadbać o przekazanie w każdym z miesięcy na nowo otwarty rachunek łącznie min 1000 zł.

Oferta nieaktywna
Bank Millennium
 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 4 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

2,7% na Koncie Oszczędnościowym Profit

Być może dodatkową zachętą do przystąpienia do tej promocji będzie informacja, że jako klient Banku Millennium będziesz mógł wpłacić pieniądze na Konto Oszczędnościowe Profit. Środki zostaną objęte promocyjnym oprocentowaniem – 2,7% w skali roku na 3 miesiące do 100 000 zł. Bank oferuje też 2,5% na Lokacie Mobilnej oraz 3% na Lokacie Urodzinowej (można ją założyć w aplikacji mobilnej do 30 dni od daty urodzin).

Konto oszczędnościowe jest jednym z lepszych na rynku, ponieważ z podwyższonego oprocentowania możesz korzystać praktycznie na okrągło, zapewniając jedynie co pewien czas wpływ tzw. "nowych środków". Więcej o rachunku piszemy w tym artykule.

Łatwe 200 zł do zgarnięcia

Bank Millennium cyklicznie organizuje promocje swoich rachunków osobistych. Regułą jest, że oferuje atrakcyjne nagrody za spełnienie prostych warunków aktywności. Przyznasz, że aktywowanie aplikacji mobilnej, zapewnienie łącznego wpływu w miesiącu na kwotę min. 1000 zł oraz wykonanie choćby jednej transakcji kartą lub Blikiem to naprawdę nie są trudne zadania. Tym bardziej, że pieniądze przekazane na Konto 360° mogą pochodzić z Twoich rachunków w innych bankach i możesz spełnić wymóg dysponując niewielką kwota, którą kilkakrotnie przelejesz na rachunek w Millennium.

W tej sytuacji chyba zgodzisz się z nami, że „grzechem” byłoby nie skorzystać z takiej propozycji i nie założyć Konta 360° w promocji, by zdobyć 200 zł premii.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(11)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
W
Wojtek
Gość

Witam, czy wpływ na konto w postaci min 1000 zł znaczy że jeśli pieniądze trafią na konto jednego dnia to tego samego mogę je spowrotem przelac do innego banku? Czy muszą być jakiś czas na koncie?

Odpowiedz

A
anonimowy
Gość
@Wojtek

Można je wypłacić od razu po zaksięgowaniu na koncie.

Odpowiedz

N
Natalia Grabowska
Gość

Mam pytanie czy jak założę konto teraz czyli do końca grudnia to muszę mieć już w grudniu i w styczniu wpływ 1000 zł i wykonać jedną transakcje kartą żeby nie mieć żadnych opłat za prowadzenie konta i spełnić warunki promocji? Bo o ile dobrze zrozumiałam to dopiero w lutym, marcu i kwietniu trzeba spełnić te warunki

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Natalia Grabowska

Warunków uprawniających do zwolnienia z opłat nie musisz spełniać od razu. Bank pobiera opłaty dopiero za drugi pełny miesiąc od otwarcia konta. Przykład: jeśli otworzyłeś konto w styczniu, to warunki zacznij spełniać w marcu.

Odpowiedz

M
Magda
Gość

Brałam udział w jednej z ubiegłych promocji kilka lat temu ale nie spełniłam warunku. Zamknęłam konto w sierpniu tego roku. Czy mogę skorzystać z tej promocji?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Magda

Naszym zdaniem taka sytuacja też wyklucza możliwość otrzymania bonusu. W regulaminie jest bowiem taki zapis:

jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student


Jest w nim mowa o otwarciu rachunku w ramach promocji a nie o otrzymaniu kiedykolwiek bonusu

Odpowiedz

M
Mariusz
Gość

Millennium to chyba najbardziej konsekwentny bank. Chodzi mi oczywiście o ten nieszczęsny zapis, który wyklucza udział, jeśli wcześniej skorzystałem z promocji. Kojarzycie, kiedy go wprowadzili? Da się go jakoś obejść? Ktoś, coś?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Mariusz

Taki zapis jest już dość długo. Czy można go obejść - my nie wiemy o takich sposobach; bank posiada informację, czy dana osoba korzystała wcześniej z promocji, czy nie. Jeśli jednak komuś udało się udało to obejść, to prosimy o info w komentarzach :)

Odpowiedz

W
WW
Gość
@najlepszekonto.pl

Jest sposób, który powinien zadziałać, ale jest pracochłonny trzeba zmienić PESEL, choć nie gwarantuje, że bank się nie dowie i odmówi wyplaty. Sam z tego nie korzystałem póki co ;P

Odpowiedz

C
cezet
Gość

Po otwarciu rachunku można przez Internet założyć IKE lub IKZE? Podobno ten bank na jedną z lepszych ofert.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@cezet

Niestety nie ma takiej możliwości.
W celu otwarcia IKE (oprocentowanego 3% w skali roku!) bądź IKZE należy udać się do oddziału banku.

Odpowiedz