Wróć

200 zł do drogerii Rossmann za założenie darmowego Nest Konta

4 komentarze / opinie
200 zł do drogerii Rossmann za założenie darmowego Nest Konta
Czas trwania Zakończona (31.10.2017)
Cel (zysk) 200 zł w postaci bonu do Rossmanna.
Po drodze Należy założyć Nest Konto i zapewnić wpływ wynagrodzenia na rachunek.
Choć do Świąt Bożego Narodzenia pozostały całe 2 miesiące, to Nest Bank już teraz kusi potencjalnych klientów prezentami. Za otwarcie rachunku osobistego Nest Konto bank rozdaje bowiem karty podarunkowe o wartości 200 zł do wykorzystania w drogeriach sieci Rossmann. Jak do tej pory jest to najwyższa premia oferowana przez ten bank za założenie rachunku osobistego.

Akcja promocyjna „Coraz bliżej święta” jest skierowana do nowych klientów Nest Banku, którzy w okresie trwania promocji złożą za pośrednictwem elektronicznego formularza wniosek o otwarcie rachunku Nest Konto.

Promocja trwa do 17 listopada 2017 r. Trzeba się jednak śpieszyć – w puli przewidziano bowiem jedynie 1000 kart podarunkowych. Po wyczerpaniu puli akcja zakończy się automatycznie, co bank zakomunikuje poprzez wygaszenie strony promocji.

Kto może wziąć udział w promocji?

Uczestnikiem promocji może być wyłącznie osoba pełnoletnia zamieszkała na terytorium Polski, która nie posiadała konta osobistego w Nest Banku okresie ostatnich 24 miesięcy. Oznacza to, że np. posiadacze rachunku firmowego BIZnest Konto mogą wziąć udział w tej akcji.

Jak zgarnąć 200 zł do drogerii Rossmann?

Aby otrzymać premię należy spełnić następujące warunki:

 1. Złóż internetowy wniosek o otwarcie rachunku osobistego. Pamiętaj, by złożyć go wyłącznie za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie promocji – spełnienie tego warunku jest niezbędne do udziału w akcji.
 2. Podpisz z bankiem umowę o prowadzenie rachunku.
 3. Do 8 grudnia 2017 roku zapewnij wpływ na rachunek w wysokości co najmniej 2000 zł z tytułu:
  • wynagrodzenia za pracę,
  • renty lub emerytury,
  • stypendium wyższej uczelni lub
  • świadczenia w ramach programu „500 plus”.
W tym miejscu warto wyjaśnić, że liczy się suma powyższych wpływów wykonanych do 8 grudnia, która powinna wynosić min. 2000 zł. Oznacza to, że spełnisz warunki promocji niezależnie od tego, czy będzie to jednorazowy przelew wynagrodzenia (np. 2500 zł w listopadzie), czy z dwóch miesięcy (np. 1000 zł w listopadzie i 1000 zł w grudniu), bądź z różnych źródeł wskazanych w definicji wynagrodzenia (np. 1000 zł wynagrodzenia + 500 zł świadczenie Rodzina 500+ i 600 zł stypendium na uczelni).

Przekazanie nagrody

Nagrodę otrzymasz najpóźniej 15 grudnia 2017 roku drogą korespondencyjną za pośrednictwem kuriera. Do tego czasu nie wycofuj zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych ani nie zamykaj rachunku. W przeciwnym razie stracisz prawo do odbioru premii.

Karta podarunkowa ważna jest do 30 października 2018 r. Można z niej korzystać wielokrotnie aż do wyczerpania limitu środków. Co ważne, karta nie podlega wymianie na gotówkę. Więcej możesz dowiedzieć się na tej stronie.

Bezpłatny rachunek osobisty w Nest Banku

Nest Konto to rachunek osobisty w ofercie Nest Banku. Konto jest bezwarunkowo darmowe. Nie zapłacimy prowizji za jego prowadzenie, jak również za obsługę karty, przelewy internetowe i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Sam bank oferuje także nowoczesne systemy zabezpieczeń (3D Secure), płatności mobilne (Android Pay) oraz praktyczne konto walutowe z usługą korzystnych przewalutowań.

W promocji „Coraz bliżej święta” nie jest jednak wymagane zakładanie konta walutowego ani nawet wnioskowanie o kartę debetową. To czy się na to zdecydujesz zależy wyłącznie od Ciebie.

4% na lokacie dla nowych klientów

Dodatkowo możemy skorzystać z bardzo konkurencyjnych produktów oszczędnościowych: Nest Lokaty Witaj z oprocentowaniem 4%, zakładanej na 3 lub 6 miesięcy, czy rachunku oszczędnościowego z oprocentowaniem 2,25% w skali roku. Nest Bank premiuje również osoby regularnie oszczędzające i posiadające dzieci - po roku mogą one zyskać nawet 5,67% (i więcej, w zależności od liczby posiadanych pociech).

Konto Nest Rodzinne Oszczędności opisujemy tutaj, a w tym artykule przedstawiamy sposób na podwyższenie oprocentowania na rachunku oszczędnościowym o kilka punktów procentowych.

Komentarz redakcji

Najnowsza promocja rachunku Nest Konto jest naszym zdaniem naprawdę godna rozważenia.

Za spełnienie warunków akcji możemy otrzymać kartę podarunkową do Rossmanna o wartości 200 zł. Jest to najwyższa, jak do tej pory, premia oferowana przez Nest Bank za otwarcie rachunku indywidualnego.

Zyskujemy dodatkowo teoretycznie i praktycznie bezpłatny rachunek. Co prawda w promocji nie jest wymagane wnioskowanie o kartę, ale warto podkreślić, że i ona jest całkowicie darmowa - podobnie jak przelewy internetowe, czy wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju. W naszym rankingu darmowych kont osobistych Nest Konto zajmuje od kilku miesięcy pierwsze miejsce.

Warto także zwrócić uwagę na ofertę oszczędnościową banku, która wyróżnia się na tle konkurencji. Lokaty kwartalne i średnioterminowe należą do ścisłej rynkowej czołówki najlepszych depozytów terminowych na rynku. Bank wspiera także rodziny, oferując korzystne programy regularnego oszczędzania oraz premie za przelewanie świadczenia 500+.

A minusy i haczyki?

Widzimy jeden. Bank wymaga zapewnienia wpływów wynagrodzenia (wynagrodzenie za pracę, stypendium, renta lub emerytura) w wysokości min. 2000 zł. Na szczęście kwotę tę można zapewnić w ratach, czyli np. 1000 zł wynagrodzenia w listopadzie i 1000 zł na początku grudnia.

Jeżeli zatem kwalifikujesz się do promocji i chcesz otrzymać 200 zł w postaci karty podarunkowej do Rossmanna, to zdecydowanie rozważ udział w tej akcji. Rachunek możesz otworzyć, potwierdzając wniosek przelewem, podpisując umowę za pośrednictwem kuriera lub dokańczając procedurę otwarcia rachunku w oddziale. Pamiętaj, aby w pierwszej kolejności zacząć od złożenia internetowego wniosku, ponieważ konta założone w inny sposób nie biorą udziału w tej akcji.

Na koniec zalecamy delikatny pośpiech, ponieważ ta promocja może się zakończyć zaledwie w ciągu kilku dni, jak to się działo w przypadku poprzednich akcji Nest Banku. A należy pamiętać, że w tej promocji do zgarnięcia jest rekordowa nagroda...

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
M
M
Gość
28.10.2017 16:34:35

Czy wynagrodzenie może być przelane z własnego konta, jeśli posiadam własną działalność gospodarczą?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
30.10.2017 09:35:51
@M

Niestety nie. Przelewy z własnego konta w innym banku, nawet jeśli posiada Pan działalność gospodarczą, nie będą uznane za spełnienie warunków promocji.

Odpowiedz

R
Reese
Gość
24.10.2017 16:15:25

Czy mogę spełnić warunek promocji zapewniając dwa wpływy wynagrodzenia: 1200 zł w listopadzie i 1200 zł na początku grudnia?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
25.10.2017 06:51:34
@Reese

Tak, możesz zapewnić wpływy wynagrodzenia w listopadzie i grudniu w podanej wysokości, aby spełnić warunki promocji i otrzymać premię. Należy jedynie pamiętać, aby zdążyć z przelewami do 8 grudnia br.

Nest Bank potwierdził, że liczy się suma wszystkich wpływów z tytułu wynagrodzenia (za pracę, stypendium, renta, emerytura, świadczenie 500+), które pojawią się na rachunku do 8 grudnia. Suma ta powinna wynieść co najmniej 2000 zł.

Jest to bardzo dobra wiadomość. Początkowo mieliśmy spore wątpliwości, jak interpretować zapisy w regulaminie, ale okazało się, że interpretacja banku jest bardzo korzystna z perspektywy osób, które chciałyby wziąć udział w tej promocji :)

Odpowiedz