200 zł za przelew wynagrodzenia dla zaproszonych klientów banku Credit Agricole

Publikacja:
200 zł za przelew wynagrodzenia dla zaproszonych klientów banku Credit Agricole
Czas trwania
Cel (zysk) 200 zł w gotówce.
Uczestnik Zaproszony klient Credit Agricole.
Po drodze Warunkiem zdobycia premii jest zapewnienie wpływów w wysokości min. 1000 zł przez 3 kolejne miesiące po otrzymaniu zaproszenia do udziału w akcji.
Credit Agricole na ogół zachęca do przeniesienia do niego rachunku i nagradza za to atrakcyjną premią. Tym razem bank zdecydował się zaprosić wybranych klientów do akcji, w której można zdobyć 200 zł za zapewnienie regularnych wpływów na rachunek w wysokości min. 1000 zł.

Wpływ pensji, emerytury czy stypendium na konto bankowe to często początek korzystania przez klienta z innych produktów, zwłaszcza kredytowych. Instytucje finansowe doskonale rozumieją, że im współpraca jest ściślejsza, tym trudniej jest z niej zrezygnować, dążą więc do tego, by jak najwięcej posiadaczy ROR-ów przekazywało na nie swoje wynagrodzenia lub przynajmniej miało regularne wpływy.

Credit Agricole rozpoczął akcję „200 zł za przelew wynagrodzenia", która potrwa do 31 grudnia 2021 r. Do zdobycia tytułowej premii wystarczą same wpływy (ze źródeł precyzyjnie wskazanych w regulaminie) w 3 kolejnych miesiącach.

Kto ma szansę na nagrodę?

W promocji mogą wziąć udział posiadacze Konta dla Ciebie lub Konta dla Ciebie VIP, którzy otrzymali z banku zaproszenie do udziału w akcji. Są one wysyłane w mailach i wiadomościach sms lub przekazywane przez doradców.

3 wpływy = 200 zł premii

Zdobycie premii wiąże się jedynie z zapewnieniem wpływów przez 3 kolejne miesiące. Oto szczegóły:

Start
  • Krok 1

    Sprawdź pocztę elektroniczną oraz wiadomości na smartfonie – być może jesteś w gronie zaproszonych do udziału w tej akcji. Bank będzie wysyłał zaproszenia do 31 grudnia 2021 r.

  • Krok 2

    Do końca miesiąca następującego po tym, w którym otrzymałeś zaproszenie od Credit Agricole, zapewnij wpływ "wynagrodzenia" w wysokości min. 1000 zł.

  • Premia

    Nagrodę w wysokości 200 zł otrzymasz na swój rachunek do końca miesiąca następującego po tym, w którym bank odnotuje ostatni z wymaganych wpływów.

Mission complete!

Dla uniknięcia nieporozumień bank opisał na przykładzie schemat postępowania:

Otrzymujesz zaproszenie do skorzystania z promocji 25 sierpnia 2021 r. Pierwszy wpływ na konto, co najmniej 1000 zł odnotowaliśmy 10 września 2021 r., drugi wpływ 1000 zł 10 października, a trzeci wpływ 1000 zł 10 listopada. Premię 200 zł wypłacimy najpóźniej do 31 grudnia 2021 r.

Istotne szczegóły

Kluczowe dla zdobycia premii jest właściwe zrozumienie pojęcia wpływ. Najprościej będzie, jak posłużymy się cytatem z regulaminu:

wpływ wynagrodzenia – wpływ na Twoje konto z tytułu wynagrodzenia za pracę, emerytury, renty, zasiłku lub stypendium, a także innych stałych świadczeń o podobnym charakterze.

Nie musisz się przejmować rozliczeniami z fiskusem, gdyż Credit Agricole bierze na siebie wszystkie związane z tym formalności.

Atrakcyjna premia

Największym problemem w tej promocji wydaje się otrzymanie zaproszenia do udziału w niej. W regulaminie akcji nie ma mowy o kryteriach, jakimi Credit Agricole kieruje się, wybierając jej uczestników. Nie widzimy przeszkód, byś zapytał w banku o możliwość ubiegania się o bonus, jeśli nie otrzymasz wiadomości z zaproszeniem. Nic nie ryzykujesz, możesz tylko zyskać.

Zapewnienie wpływu "wynagrodzenia" też może być dla niektórych osób kłopotliwe, gdyż z różnych powodów (np. ze względu na zaciągnięty kredyt) mogą być zobowiązani do przelewania swoich dochodów do konkretnego banku. Podpowiadamy, że możliwe jest podzielenie wynagrodzenia i przekazywanie go przez pracodawcę do dwóch czy kilku banków. Credit Agricole wymaga, by wpływ wynosił min. 1000 zł, więc nie jest to wysoka kwota.

Sprawdź, czy jesteś w gronie zaproszonych, a jeśli tak – działaj i ciesz się bonusem.

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos