Do 2000 zł premii: 350 zł „na start” + 150 zł w e-kodach + do 1500 zł w ciągu roku za iKonto Biznes w Alior Banku

Publikacja:
Do 2000 zł premii: 350 zł „na start” + 150 zł w e-kodach + do 1500 zł w ciągu roku za iKonto Biznes w Alior Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 2000 zł: 350 zł na start + 150 zł w e-kodach + do 1500 zł za aktywność na rachunku w ciągu roku.
Uczestnik Nowy klient firmowy Alior Banku, czyli przedsiębiorca, który nie posiadał w tym banku rachunku firmowego dla danego numeru NIP w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Po drodze Warunkiem otrzymania premii "na start" jest założenie iKonta Biznes i zasilenie go w ciągu 60 dni kwotą min. 500 zł; realizacja transakcji kartą; 1500 zł można otrzymać, wykonując różne aktywności na rachunku w ciągu roku.
Rzadko kiedy przedsiębiorcy mogą w tak prosty sposób zarobić 350 zł. Wystarczy, że w ciągu 60 dni od otwarcia iKonta Biznes w Alior Banku zapewnisz na nie wpływ w łącznej wysokości 500 zł, a otrzymasz 350 zł premii. Dodatkowe 150 zł w postaci voucherów trafi do Ciebie, jeśli wybierzesz kartę płatniczą Mastercard z Plusem. Aktywność na rachunku może Ci przynieść ponadto w ciągu roku nawet 1500 zł!

Alior Bank promuje swoje iKonto Biznes samodzielnie, a także przy współpracy z dwoma partnerami. Tym razem mamy do czynienia z 12. edycją akcji, której organizatorem jest Bonnier Business Polska sp. o.o., wydawca serwisu finansowego Bankier. Przedsiębiorcy rozważający udział w tej promocji mają czas na podjęcie decyzji do 4 maja 2022 r.

Trwają też dwie promocje dotyczące karty płatniczej Mastercard z Plusem i w nich też możesz wziąć udział.

Uczestnicy promocji i nagrody

W akcji „Zgarnij premię z iKonto Biznes w Alior Banku”, w której premią jest 350 zł w gotówce, mogą wziąć udział osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które w ciągu 12 miesięcy przed dniem rozpoczęcia promocji (czyli 14 marca 2022 r.) nie posiadały w tym banku żadnego rachunku firmowego dla danego numeru NIP.

Nie ma przeszkód, byś wziął udział w trwającej równolegle (do 30 czerwca 2022 r.) akcji „Multivouchery dla posiadaczy firmowej karty debetowej Mastercard z Plusem”. W tej promocji nagrodą są 3 vouchery po 50 zł do wymiany na dowolną kartę podarunkową z oferty multivoucher.pl, Do wyboru są m.in. e-kody IKEA, Biedronka, RTV Euro AGD, Empik, Decathlon, W.Kruk, Zalando, Cinema City.

Trzecia promocja - „Karta na Plusie” - dotyczy opłat za wspomniany wyżej "plastik". Wybierając właśnie tę kartę, zostaniesz automatycznie uczestnikiem akcji i zostaniesz bezwarunkowo zwolniony do końca 2022 r. z opłat miesięcznych za korzystanie z karty.

350 zł za wpływ + 150 zł za kartę Mastercard z Plusem

Twoja aktywność jako uczestnika promocji ograniczy się do złożenia wniosku o rachunek objęty promocją, podpisania umowy i wykonania prostych warunków aktywności:

Start
 • Krok 1

  Do 4 maja 2022 r. zarejestruj się na stronie promocji. Nie musisz przy tym wyrażać zgód marketingowych na rzecz organizatora, wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny i zaakceptujesz regulamin akcji.

 • Krok 2

  4 maja 2022 r. to także data graniczna dla złożenia wniosku o otwarcie iKonta Biznes. Musisz to zrobić, korzystając z linka aktywacyjnego w wiadomości e-mail przesłanej do Ciebie po dokonaniu rejestracji w promocji.

  Na tym etapie konieczne jest, byś wyraził zgodę na ujawnienie przez bank organizatorowi tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji akcji. Chodzi o możliwość przekazania wiadomości, że wywiązałeś się z warunków regulaminu i zasłużyłeś na nagrodę.

 • Krok 3

  Od chwili złożenia wniosku o rachunek masz 30 dni na dopełnienie formalności i podpisanie z Alior Bankiem umowy o iKonto Biznes. Ostateczny termin to 3 czerwca 2022 r.

 • Krok 4

  Do 30 czerwca 2022 r. aktywuj kartę Mastercard z Plusem.

 • Premia

  Aktywowanie otrzymanego "plastiku" wystarczy", by bank przyznał Ci pierwszy z multivoucherów o wartości 50 zł. Otrzymasz go w ciągu 60 dni kalendarzowych od spełnienia tego wymogu.

 • Krok 5

  Do końca miesiąca następującego po tym, w którym dokonałeś aktywacji karty, wykonaj nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 200 zł.

 • Premia

  Nagrodą za Twoją aktywność będzie kolejny voucher o wartości 50 zł. Także on trafi do Ciebie w ciągu 60 dni po spełnieniu wymagań regulaminu.

 • Krok 6

  Do 30 czerwca 2022 r. zarejestruj firmową kartę debetową Mastercard z Plusem w programie Bezcenne Chwile. Możesz to zrobić w placówce Alior Banku lub w bankowości internetowej.

  Jeśli jesteś nowym uczestnikiem programu, będzie się to wiązało z utworzeniem Twojego profilu w Bezcennych Chwilach, który będzie aktywny w ciągu 14 dni roboczych od momentu rejestracji.

  Przystępując do programu Mastercard Bezcenne Chwile, musisz wyrazić zgody marketingowe na kontakty za pomocą telefonu i/lub adresu e-mail.

 • Premia

  Ostatni z multivoucherów otrzymasz w ciągu 60 dni kalendarzowych od rejestracji karty w programie Bezcenne Chwile.

 • Krok 7

  W ciągu 60 dni od uruchomienia iKonta Biznes, jednak nie później niż 2 sierpnia 2022 r., zapewnij wpływ na rachunek w łącznej wysokości min. 500 zł.

 • Informacja

  Do 31 sierpnia 2022 r. na podany podczas rejestracji adres e-mail organizator prześle informację o przyznaniu Ci premii.

 • Krok 8

  W ciągu 5 dni roboczych od daty otrzymania tej wiadomości musisz przekazać numer rachunku otwartego w ramach promocji, na który ma być wypłacona Twoja nagroda.

 • Premia

  Przelew 350 zł zostanie zrealizowany przez organizatora w ciągu 14 dni roboczych od daty wysłania Ci informacji o bonusie.

Mission complete!

O tym musisz wiedzieć

Za spełniającą warunki regulaminu uznana zostanie zapłata za towary i usługi przy wykorzystaniu karty, jak i płatność na odległość. Niedozwolone są płatności w punktach o określonych kodach MCC wskazanych w regulaminie, np. u brokerów ubezpieczeniowych, w kasynach i instytucjach finansowych.

Każdy z voucherów będzie przekazany przez spółkę IQ Marketing (Poland) w formie wiadomości e-mail z adresu [email protected] na maila, którego podałeś we wniosku o iKonto Biznes lub przez Alior Bank jako wiadomość sms na numer telefonu podany bankowi.

Gdybyś zapomniał o przesłaniu organizatorowi numeru nowo otwartego rachunku (Krok 8 w powyższym harmonogramie) lub podał błędne dane, to Twoja premia bezpowrotnie przepadnie.

Zwracamy uwagę, że nagrody, które otrzymasz, będą związana z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą. Oznacza to, że musisz je zapisać po stronie przychodów Twojej firmy i rozliczyć według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

Nawet 1500 zł za aktywność w ciągu roku

Zdobycie powyższych premii powitalnych to miły wstęp do starań o znacznie większą nagrodę za aktywność w ciągu roku. Maksymalna nagroda w akcji, którą samodzielnie przygotował Alior Bank, może wynieść nawet 1500 zł. Wszystko zależy od tego, jakie operacje będziesz wykonywał na rachunku.

Szczegółowe informacje na temat możliwych działań i zasad przyznawania bonusów w akcji „1500 zł dla firm” znajdziesz w poniższym tekście.

iKonto Biznes w Alior Banku

Rachunek przeznaczony jest dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Jego otwarcie i prowadzenie jest darmowe. Bezpłatna może być także karta debetowa, o ile klient wykona nią min. 4 transakcje w miesiącu.

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 8 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 3%, min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Szczegółowe informacje o tym rachunku znajdziesz w naszej analizie iKonta Biznes.

Nagroda bez wielkiego wysiłku

Trudno sobie wyobrazić akcję, w której warunki otrzymania nagrody byłyby jeszcze prostsze. Zapewnienie w ciągu 60 dni wpływu na nowo otwarty rachunek w łącznej wysokości 500 zł nie sprawi nikomu kłopotu, gdyż nie określono, skąd pieniądze mają pochodzić. Aktywowanie karty płatniczej i realizowanie nią płatności, by zdobyć vouchery na zakupy, też nie powinno być kłopotliwe.

Radość ze zdobycia premii zapewne popsuje Ci nieco konieczność podzielenia się nią z urzędem skarbowym, ale na to niestety nie ma rady. Warto jednak spojrzeć na to, ile premii zostanie dla Ciebie, a nie na kwotę, którą oddasz fiskusowi i zastanowić się, na co ją przeznaczysz.

Tym bardziej, że do zdobycia jest jeszcze nawet 1500 zł za aktywność na rachunku przez 12 miesięcy po jego założeniu.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(8)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Mieczysław
Gość

wielka ściema,rejestracja jest natychmiast odrzucana,i pojawia się beszczelnie kłamliwy komunikat przy powtórnej próbie rejestracji

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Mieczysław

Nie mieliśmy dotąd sygnałów o kłopotach z rejestracją. Po jej dokonaniu powinien pojawić się komunikat o jej przyjęciu i przesłaniu linku do aktywacji udziału w promocji. W przypadku ponownego wpisania tego samego adresu e-mail. faktycznie pojawia się komunikat, że jest on już zarejestrowany.

Proponuję kontakt z organizatorem i wyjaśnienie, jak to wygląda w systemie po jego stronie.

Odpowiedz

M
Mieczysław
Gość
@Krzysztof Duliński

Szanowny Panie,mam wrażenie,że u was pracują osoby "z łapanki" a nie profesjonaliści

,tak też jest w Alior Banku,u organizatora i również w innych firmach.

1. organizator odrzuca połączenia ode mnie

2.w Alior Banku w poniedziałek Pani na infolinii nie potrafiła mi pomóc

3.nie wiem na ile jest to prawda,ale dziś na infolinii otzymałem informację,że z wnioskiem

jest wszystko o.k.,a ja jako klient indywidualny Alior Banku nie powinienem mieć informacji,że wniosek został odrzucony,tylko powinienem

iść do Oddziału i dokończyć procedurę zawarcia umowy.Tak też zrobiłem,odczekałem pół godziny w kolejce,aby się dowiedzieć że sprawami konta firmowego

zajmuje się w tym oddziale tylko jedna osoba,której akurat w dniu dzisiejszym nie ma,ponieważ jest na jakimś spotkaniu.

Proszę mi wskazać choć jedno ogniwo w tym łańcuchu,które zasługiwałoby na jakikolwiek plus.

A odpowiadając na Pana wiadomość informuję,że oczywiście pojawiał się link do aktywacji,a po dokonaniu przelewu po kilku godzinach otzymywałem

wiadomość,że wniosek został odrzucony.Próbowałem zarejestrować się z różnych moich kont,nawet zmieniałem adresy mailowe do kontaktu w Alior Banku

ale oszuści promujący konto firmowe w Alior Banku wygrali

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Mieczysław

Szanowny Panie, czy ma Pan jakiekolwiek produkty w Alior Banku?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Mieczysław

Szanowny Panie

Nasz portal ma charakter informacyjny, nie mamy wglądu w systemy bankowe i trudno mi powiedzieć, co może być przyczyną kłopotów z Pana wnioskiem o otwarcie rachunku firmowego. Z treści Pana wiadomości wynika, że próbował Pan otworzyć konto firmowe korzystając z metody płatności jaką jest przelew weryfikacyjny z rachunku prywatnego (nie może to być transakcja z konta firmowego). Być może występuje jakaś drobna różnica między Pana danymi, jakie podaje Pan we wniosku o konto firmowe, a tymi które bank widzi w szczegółowych danych rachunku, z którego przychodzi przelew weryfikacyjny i w związku z tym system odrzuca wniosek. Sytuację mogło dodatkowo skomplikować składanie kolejnych wniosków.

Proponuję złożenie reklamacji w sposób opisany w regulaminie promocji lub bezpośredni kontakt z bankiem. Jeśli jest Pan klientem indywidualnym Aliora, to może Pan to zrobić w bankowości elektronicznej.

Odpowiedz

J
jerzy
Gość
@Mieczysław

a ja się zarejestrowałem jakoś z początkiem sierpnia, płaciłem kartą tu i ówdzie, tankowałem paliwa i mam kaszbak już za sierpień wypłacony 12 września

Odpowiedz

B
Beata
Gość

Nowy konkurs się pojawił https://www.aliorbank.pl/l/wciagnijsiedogry

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Beata

Dzięki za informację ? Właśnie go opisaliśmy https://www.najlepszekonto.pl/konkurs-wciagnij-sie-do-gry-playstation-5-alior-bank

Odpowiedz