Wróć

300 zł w formie bonu Sodexo za konto firmowe i terminal w BGŻ BNP Paribas

300 zł w formie bonu Sodexo za konto firmowe i terminal w BGŻ BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) Bon Sodexo na 300 zł.
Po drodze Należy otworzyć rachunek firmowy w BGŻ BPN Paribas wraz z kartą i za pośrednictwem banku podpisać umowę z firmą Elavon na dwuletnią dzierżawę terminala.
Prowadzisz sprzedaż detaliczną i szukasz firmowego konta? Jeśli otworzysz rachunek w BGŻ BNP Paribas i za pośrednictwem banku podpiszesz z firmą Elavon umowę o terminal, otrzymasz bon Sodexo o wartości 300 zł. Z oferty możesz skorzystać do 31 grudnia 2018 r. lub wyczerpania puli 400 nagród.

Organizatorem promocji „Kupon 300 zł na Start” jest Master Brand Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, natomiast bank BGŻ BNP Paribas jest partnerem akcji.

Oferta skierowana jest do przedsiębiorców, będących osobą fizyczną, osobą prawną lub jednostką organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, prowadzących we własnym imieniu działalność gospodarczą lub zawodową oraz zakwalifikowanych przez bank do segmentu klientów biznesowych (mikroprzedsiębiorstw).

Dodatkowo bank wymaga, aby uczestnicy akcji na dzień 14 sierpnia 2018 r.nie posiadali w BGŻ BNP Paribas rachunku dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Rachunek firmowy w innym banku nie stanowi jednak żadnej przeszkody.

Prosta recepta na 300 zł

Co należy zrobić, aby otrzymać 300 zł premii w formie bonu Sodexo? Odpowiedź jest krótka – naprawdę niewiele. Aby nagroda wpadła w Twoje ręce, musisz wykonać następujące czynności:

 1. Najpóźniej do 31 grudnia 2018 r. wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie banku. Podaj w nim swoje imię i nazwisko, NIP, e-mail oraz numer telefonu, zaakceptuj regulamin i koniecznie zaznacz wszystkie wymagane zgody:
  • na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych przez BGŻ BNP Paribas w celu prowadzenia marketingu,
  • na przedstawianie przez bank drogą telefoniczną informacji dotyczących ofert lub promocji produktów i usług oferowanych przez BGŻ BNP Paribas,
  • na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji stanowiących informacje handlowe, w tym wiadomości SMS oraz e-mail dotyczących nowych produktów, usług, promocji produktów banku oraz usług podmiotów wchodzących w skład grupy kapitałowej, do której należy BGŻ BNP Paribas,
  • na przetwarzanie danych przez bank w celu przekazywania informacji dotyczących ofert lub promocji produktów i usług podmiotów wchodzących w skład grupy kapitałowej, do której należy bank, zarówno w okresie obowiązywania umowy, jak i po jej wygaśnięciu.
 2. W dalszej kolejności otwórz rachunek dla firm w banku BGŻ BNP Paribas wraz z kartą debetową MasterCard Business (możesz wybrać np. Pakiet Biznes Lider Ekstra lub Pakiet Lider na Dobry Start) .

 3. Przeprowadź aktywację karty – możesz to uczynić na jeden z trzech sposobów:

  • za pośrednictwem Centrum telefonicznego lub w Elektronicznych kanałach dostępu;
  • płacąc kartą za zakupy w punkcie handlowo-usługowym;
  • wypłacając środki z bankomatu lub wykonując inną operację z użyciem PIN-u.
 4. Następnie złóż w oddziale banku wniosek o dzierżawę terminala POS dostarczanego i obsługiwanego przez firmę Elavon. Pamiętaj, że okres dzierżawy musi wynosić co najmniej 24 miesiące.
 5. Za pośrednictwem doradcy bankowego zawrzyj umowę z firmą Elavon. Zwróć przy tym uwagę na jeden szczegół - zgodnie z regulaminem, zawarcie umowy POS rozumiane jest jako zakończenie parametryzacji terminala w Elavon. Nie możesz więc podpisać umowy i schować terminal do biurka czy szafki.
 6. Wskaż do rozliczeń płatności z terminala rachunek otwarty w BGŻ BNP Paribas.

Przekazanie nagrody

Kiedy już spełnisz łącznie wszystkie opisane powyżej warunki, bank sprawdzi, czy faktycznie masz prawo do otrzymania nagrody. Jeśli weryfikacja przebiegnie pomyślnie, prześle Ci voucher pocztą kurierską na adres korespondencyjny wskazany w umowie rachunku.

Kupon SODEXO uprawnia do zakupu towarów i usług w ponad 50 tys. punktów sprzedaży na terenie całego krajów. Bony możesz zrealizować m.in. w hiper- i supermarketach, sklepach RTV i AGD, perfumeriach, na stacjach benzynowych, itp.

Pełna lista punktów akceptujących kupony SODEXO dostępna jest tutaj, natomiast tu znajdziesz regulamin promocji.

Roczne zwolnienie z opłaty za dzierżawę terminala

Decydując się na udział w promocji „Kupon 300 zł na Start”, przez rok nie zapłacisz także ani grosza za dzierżawę terminala i procesowanie transakcji. Jednak w tym przypadku „fundatorem” gratyfikacji nie jest BGŻ BNP Paribas, a Fundacja Polska Bezgotówkowa, która w ramach specjalnego, pilotażowego programu przez okres 12 miesięcy pokrywa wszystkie koszty związane z posiadaniem POS-u.

Przypominamy jednak, że ze wsparcia Fundacji skorzystać mogą przedsiębiorcy, którzy spełniają następujące kryteria:

 • nie prowadzą działalności handlowo-usługowej w ramach franczyzy,
 • działają jako pojedyncza placówka lub posiadają sieć placówek nie większą niż 5 lokalizacji pod tym samym znakiem towarowym,
 • w okresie ostatnich 12 miesięcy w ramach prowadzonej działalności nie akceptowali kart płatniczych w swoich sklepach lub placówkach.

Proste warunki i całkiem niezła premia

Niewątpliwie dużym plusem promocji BGŻ BNP Paribas dla sprzedawców detalicznych jest całkiem pokaźna premia. Po spełnieniu bardzo prostych warunków możesz zyskać 300 zł w formie bonu Sodexo i jednocześnie roczne zwolnienie z opłat za dzierżawę terminala.

Jeśli więc właśnie przymierzasz się do akceptacji kart płatniczych bez ponoszenia przy tym dużych kosztów, to oferta BGŻ BNP Paribas może stać się dobrym pretekstem, abyś wcielił swój zamiar w życie.

Krystian

Autor tekstu o promocji