Wróć

300 zł na zakupy w Biedronce za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku

2 komentarze / opinie
300 zł na zakupy w Biedronce za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku
Czas trwania
Cel (zysk) 300 zł do wydania w sklepach Biedronka
Po drodze Należy wyrobić kartę kredytową w Citibanku, a następnie wykonać nią po 5 transakcji na dowolną kwotę w kolejnych dwóch miesiącach.
W pierwszej w tym roku akcji specjalnej Citi Handlowego na uczestników czeka bon zakupowy do Biedronki o wartości 300 zł. Aby zgarnąć nagrodę, należy wyrobić dowolną kartę kredytową z oferty Citibanku i spełnić kilka prostych warunków. Z promocji można skorzystać do 5 lutego 2018 roku. Bank gwarantuje, że nagrodę otrzymają wszystkie osoby, które spełnią warunki wymienione w regulaminie.

Oferta dostępna wyłącznie dla nowych klientów

Z najnowszej promocji mogą skorzystać jedynie nowi klienci, a więc osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku. Dodatkowo uczestnicy muszą posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz spełniać następujące kryteria:

 • dla osób fizycznych: wiek – min. 21 lat, dochód netto – min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie co najmniej 3 miesiące;
 • dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Z akcji wyłączeni są nierezydenci oraz osoby bezpośrednio zaangażowane w jej przygotowanie (pracownicy i współpracownicy Citibanku).

Jak otrzymać nagrodę o wartości 300 zł?

Aby skorzystać z oferty specjalnej, należy wykonać następujące czynności:

 1. Najpóźniej do 5 lutego 2018 r. wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej i wyrazić zgodę na kontakt z przedstawicielem Citibanku.
 2. W trakcie telefonicznej rozmowy z doradcą złożyć wniosek o główną kartę kredytową z oferty Citi Handlowy i zawrzeć umowę o wnioskowany produkt. Na tym etapie należy także wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
 3. Dostarczyć wymagane przez bank dokumenty dochodowe (ich lista znajduje się w Załączniku 1 do regulaminu).
 4. Przynajmniej raz zalogować się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online. Logowania należy dokonać najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę. Przykładowo - jeśli zawarłeś umowę w styczniu, na zalogowanie się będziesz miał czas do końca marca.
 5. Przeprowadzić kartą 5 transakcji na dowolną kwotę w każdym z dwóch kolejnych miesięcy liczonych od daty zawarcia umowy o kartę. Przykładowo, jeśli na umowie o kartę będzie widniała styczniowa data, należy wykonać 5 transakcji w lutym i 5 transakcji w marcu.

Ważne! Płatności można dokonać zarówno kartą główną, jak i kartą dodatkową lub nośnikiem zbliżeniowym. Warto jednak wziąć pod uwagę, że bank nie będzie uwzględniał transakcji zwróconych lub niezaksięgowanych, a także przelewów z rachunku karty, w tym przelewów będących zapłatą rachunków za media oraz z tytułu opłat okresowych.

Wydanie nagrody

Voucher elektroniczny o wartości 300 zł na zakupy w sklepach Biedronki trafi do Ciebie najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś wszystkie warunki promocji (przykładowo, jeśli wywiązałeś się z wymogów w marcu 2018 r., otrzymasz nagrodę najpóźniej do 31 kwietnia). Przekazanie nagrody nastąpi w formie wiadomości mailowej zawierającej kod podarunkowy. Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych i nie trzeba jej zgłaszać do urzędu skarbowego.

Voucher jest ważny do 31 grudnia 2018 roku i można się nim posługiwać się wielokrotnie, aż do wyczerpania całej jego wartości. Bonu nie można wymienić na gotówkę, nie przysługuje nam także zwrot niewykorzystanych pieniędzy.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Choć w ramach promocji możesz wyrobić dowolną kartę kredytową z oferty Citibanku, według nas najlepszym wyborem będzie karta Citi Simplicity. Bank nie pobiera prowizji za jej wydanie oraz posiadanie, natomiast pozostałe opłaty prezentują się następująco:

 • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego, w tym 26 dni na spłatę;
 • 3,50% - wysokość spłaty minimalnej;
 • 6% min. 10 zł - wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych;
 • 5,80% - prowizja za przewalutowanie;
 • 6% wartości transakcji, nie mniej niż 10 zł – prowizja pobierana w przypadku transakcji gotówkowych.

Analiza karty jest dostępna tutaj.

Komentarz redakcji

Promocja Citibanku to dobra okazja, aby w naprawdę prosty sposób zdobyć nagrodę w postaci bonu zakupowego do sklepów Biedronki. Jedyne, co musimy zrobić, to skutecznie zawnioskować o wydanie jednej z kart kredytowych znajdujących się w ofercie Citibanku - my rekomendujemy bezpłatną w użytkowaniu kartę Citi Simplicity - i wykonać z jej pomocą 10 transakcji na dowolną kwotę (przy czym na spełnienie tego wymogu bank daje nam ponad dwa miesiące). Jeżeli więc będziemy regularnie korzystali z karty, chociażby podczas codziennych zakupów, bez większych problemu wywiążemy się z warunków promocji.

W nowej akcji zwraca jednak uwagę niższa niż w poprzednich promocjach wartość premii. Tym razem możemy otrzymać bon o równowartości 300 zł, podczas gdy we wcześniejszych akcjach było to 400 zł. Mimo wszystko jednak najnowsza oferta Citibanku jest całkiem atrakcyjna - jeśli więc szukasz właśnie taniej karty kredytowej, warto byś rozważył tę propozycję.

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Kamil Chylinski
Gość

1200 zł dochodu i żadnych odstępstw? Nie pracuję, ale mam 1100 netto.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Kamil Chylinski

Wymóg posiadania takiego dochodu podaje bank, jednak to zawsze od niego zależy ostateczna decyzja o wydaniu karty kredytowej. Bank zbada Pana zdolność kredytową i z pewnością poprosi o dostarczenie dokumentów potwierdzających osiągane dochody.

Odpowiedz