Wróć

300 zł do CityFit za wyrobienie karty kredytowej Citibanku

300 zł do CityFit za wyrobienie karty kredytowej Citibanku
Czas trwania
Cel (zysk) Voucher o wartości 300 zł do CityFit.
Po drodze Należy wyrobić wybraną kartę kredytową w Citibanku, zalogować się do systemu bankowości internetowej oraz dokonać min. 5 transakcji w każdym z 2 miesięcy.
Kolejna interesująca oferta promocyjna Citibanku. Tym razem za wyrobienie i aktywne korzystanie z karty kredytowej z logo „Citi” możesz otrzymać wart 300 zł voucher do wykorzystania w sklepie internetowym CityFit. Sklep oprócz suplementów diety, oferuje również akcesoria treningowe oraz karnety do ogólnopolskiej sieci fitness.

Promocja jest nielimitowana, a skorzystać z niej możesz do 22 sierpnia 2018 roku.

W akcji mogą wziąć osoby fizyczne, które od 1 czerwca 2015 roku nie posiadały karty kredytowej w Citibanku. Pamiętaj przy tym, że aby móc wnioskować o kartę kredytową, musisz spełniać określone kryteria dochodowe i wiekowe. W przypadku osób fizycznych wymogi banku są następujące: wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 miesiące.

Jak otrzymać wart 300 zł voucher do sklepu CityFit?

Zdobycie nagrody oferowanej przez Citibank nie powinno stanowić dla Ciebie najmniejszego problemu. Aby stać się posiadaczem wartego 300 zł vouchera do CityFit powinieneś wykonać jedynie kilka prostych kroków:

  1. Do 22 sierpnia 2018 roku zarejestruj się jako uczestnik promocji, wypełniając formularz zgłoszeniowy. Wiąże się to z podaniem Twoich danych osobowo-kontaktowych oraz wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie dla celów marketingowych.
  2. Odbierz telefon od przedstawiciela banku, który przedstawi Ci aktualną ofertę kart kredytowych Citibanku. Następnie złóż wniosek o wydanie tej, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom (dowiedz się więcej na temat „kredytówek” oferowanych przez Citibank).
  3. Po pozytywnej weryfikacji Twojej zdolności kredytowej, podpisz umowę o kartę Citibanku.
  4. Do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę, przynajmniej raz zaloguj się do systemu bankowości internetowej Citibank Online lub do aplikacji mobilnej Citi Mobile.
  5. Nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu - kwota transakcji, jak i miejsce ich wykonania nie mają znaczenia.

Po spełnieniu powyższych wymogów bank przekaże Ci nagrodę w postaci wartego 300 zł vouchera do wykorzystania w sklepie CityFit.

Przekazanie nagrody

Przekazanie nagrody nastąpi najpóźniej do końca miesiąca następującego w po miesiącu, w którym spełniłeś warunki stawiane przez organizatora. Przykładowo – jeśli spełnisz je do końca lipca, wówczas nagrodę otrzymasz w sierpniu.

Voucher otrzymasz drogą elektroniczną w postaci wiadomości wysłanej w systemie bankowości internetowej Citibank Online. Otrzymany kod jest ważny do końca 2018 roku. Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem promocji.

Jaką kartę kredytową w Citibanku warto wybrać?

Przypomnijmy, że Citi Handlowy posiada w swojej ofercie aż 6 różnych kart kredytowych, przy czym każda z nich posiada nieco inne parametry i oferuje różne benefity. Jeśli więc rozważamy udział w najnowszej promocji, poświęćmy chwilę czasu na przeanalizowanie każdej propozycji i wybierzmy kartę najbardziej dopasowaną do naszych potrzeb.

My ze swojej strony sugerujemy zainteresowanie się kartą City Simplicity, zaliczaną obecnie do najlepszych „kredytówek” na rynku. Dlaczego? Powodów jest kilka. Co najważniejsze, bank nie pobiera opłaty za jej wydanie i posiadanie, ponadto możemy z niej korzystać na bardzo dogodnych warunkach (przykładowo – bank nie żąda opłat za monity przypominające o braku spłaty karty oraz za powiadomienia SMS w ramach usługi CitiAlerts).

Pozostałe istotne parametry Citi Simplicity prezentują się następująco:

  • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego, w tym 26 dni na spłatę;
  • 3,50% - wysokość spłaty minimalnej;
  • 6%, min. 10 zł - wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych;
  • 6% wartości transakcji, nie mniej niż 10 zł – prowizja pobierana w przypadku transakcji gotówkowych.

W tym artykule znajdziesz charakterystykę wszystkich kart kredytowych Citibanku.

Uwaga – karta kredytowa jest produktem finansowym, którego niewłaściwe użytkowanie może być źródłem znacznych kosztów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, przeczytaj nasz poradnik.

Co można nabyć w sklepie CityFit?

Sklep CityFit oferuje szeroką gamę produktów pomagających w utrzymaniu dobrej kondycji fizycznej. Wśród dostępnych znajdziesz odżywki, suplementy diety oraz sprzęt treningowy. W sklepie nabędziesz także karnety do wykorzystania w ogólnopolskiej sieci klubów fitness CityFit (zobacz, gdzie wykorzystasz zakupiony karnet).

Dla amatorów zdrowego trybu życia

Z najnowszej promocji Citibanku zadowoleni będą przede wszystkim amatorzy zdrowego trybu życia. W zamian za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity (lub innej z oferty banku), a następnie wywiązanie się z warunku aktywności, otrzymać możesz wart 300 zł voucher do sklepu CityFit. To jedna z najlepszych pod względem wysokości nagród dostępnych na polskim rynku bankowym.

Jeśli natomiast oferowany voucher niezbyt odpowiada Twoim gustom, zawsze możesz skorzystać z którejś z równoległych promocji Citibanku. Ich uczestnicy otrzymać mogą m.in. warte 300 zł vouchery na Allegro lub morele.net albo po prostu zgarnąć 300 zł w formie premii gotówkowej. Wybór pozostawiamy Tobie.

Krystian

Autor tekstu o promocji