Wróć

Nawet 1020 zł z Citibank-BP Motokartą: 300 zł na karcie paliwowej BP (proste warunki!) + do 720 zł zwrotu przez 3 lata

4 komentarze / opinie
Nawet 1020 zł z Citibank-BP Motokartą: 300 zł na karcie paliwowej BP (proste warunki!) + do 720 zł zwrotu przez 3 lata
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) 1020 zł: 300 zł na karcie paliwowej BP SuperCard + 720 zł moneyback przez 3 lata.
Uczestnik Osoba, która po 31 grudnia 2019 r. nie posiadała karty kredytowej w Citi Handlowym.
Po drodze 300 zł na karcie paliwowej otrzymasz po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej oraz wydaniu kartą min. 1000 zł. Moneyback, max 240 zł/rok, będzie przyznawany po spełnieniu warunków aktywności w danym miesiącu.
Citi Handlowy chętnie promuje swoje karty kredytowe. Citibank-BP Motokarta promowana jest z mniejszym rozmachem niż Citi Simplicity, więc z radością odnotowujemy zorganizowanie przez bank nowej akcji dla tej pierwszej. Do zdobycia jest 300 zł na karcie paliwowej BP SuperCard - wystarczy spełnić proste warunki aktywności. Oczywiście nadal obowiązuje zwrot części wydatków wspomnianą "kredytówką". W ciągu 3 lat możesz odzyskać nawet 720 zł, tak więc maksymalna premia to aż 1020 zł!

Czasu na skorzystanie z promocji z premią „powitalną” w postaci 300 zł na karcie paliwowej BP nie ma zbyt wiele. Akcja zakończy się już 24 września 2021 r. Bank nie zastosował za to limitu uczestników.

Okres karencji!

Przyznaj, że pakiet nagród robi wrażenie. Pewnie zastanawiasz się teraz, czy możesz wziąć udział w akcji. Tu mamy niestety nie najlepszą wiadomość. Z oferty wyłączone są osoby, które posiadały w Citi Handlowym dowolną kartę kredytową po 31 grudnia 2019 r.

Wymagana jest rzecz jasna pełna zdolność do czynności prawnych. Wykluczenie obejmuje też osoby ze statusem nierezydenta oraz obywateli / rezydentów podatkowych Stanów Zjednoczonych.

Jeśli chodzi o wymagania dochodowe, to od zatrudnionych bank oczekuje uzyskiwania dochodu netto na poziomie min. 1200 zł oraz co najmniej 3-miesięcznego okresu zatrudnienia w obecnym miejscu pracy. Dla przedsiębiorców próg dochodowy wynosi 2500 zł, a oprócz tego muszą prowadzić swoją działalność przynajmniej od 2 lat.

Wystarczy wydać 1000 zł!

Spełniasz warunki uczestnictwa? Sprawdź, jakich działań wymaga od Ciebie bank:

Start
 • Krok 1

  Do 24 września 2021 r. złóż wniosek o kartę kredytową Citibank-BP Motokartę na specjalnej stronie promocji.

 • Krok 2

  Zawrzyj umowę z bankiem, a następnie aktywuj kartę w aplikacji mobilnej Citi Mobile.

 • Krok 3

  W ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku przedstaw czytelny i aktualny dokument potwierdzający Twoje dochody. Wykaz dokumentów oczekiwanych przez bank zależnie od źródła dochodów znajdziesz w regulaminie promocji.

 • Krok 4

  Do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Citi Mobile.

 • Krok 5

  Najpóźniej do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonaj za pomocą karty transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości min. 1000 zł.

 • Informacja

  Informację o przyznaniu Ci premii otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Bank przekaże Ci ją w Citibank Online.

 • Premia

  Karta paliwowa BP SuperCard zostanie wysłana za pośrednictwem Poczty Polskiej na podany przez Ciebie adres korespondencyjny najpóźniej w ciągu 60 dni od daty powiadomienia Cię, że zasłużyłeś na premię.

 • Krok 6

  Aktywnie korzystaj z Citibank-BP Motokarty, by zasłużyć na zwrot części wydatków w ramach równoległej promocji.

  W każdym pełnym okresie rozliczeniowym Twojej nowej „kredytówki” wykonaj nią transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości min. 500 zł. Przynajmniej połowę wspomnianej kwoty musisz wydać na stacjach BP.

 • Krok 7

  Po 3 dniach roboczych po zakończeniu okresu rozliczeniowego, w którym spełniłeś warunki promocji, możesz wydać w bankowości internetowej dyspozycję przekazania Twojej nagrody – maksymalnie 20 zł – na rachunek karty kredytowej Citibank-BP Motokarta.

  Nie musisz tego robić po każdym miesiącu, bo bank pozwala na zsumowanie bonusów z kilku okresów rozliczeniowych, maksymalnie z 13.

 • Premia

  Należna Ci premia będzie zaksięgowana na rachunku „kredytówki” w ciągu 3 dni roboczych po wydaniu przez Ciebie dyspozycji. Kwota bonusu pomniejszy saldo Twojego zadłużenia lub zwiększy kwotę nadpłaty.

Mission complete!

Co jeszcze warto wiedzieć?

Warunki promocji spełniają transakcje kartą (główną lub dodatkową) oraz tzw. nośnikiem zbliżeniowym (np. naklejka, telefon). Bank nie uznaje przelewów z rachunku karty, transakcji zwróconych ani „szczególnych”. Nie przejdzie zatem ani wypłata z bankomatu kartą kredytową, ani doładowanie Revoluta, ani płatność za usługi związane z hazardem.

Pamiętaj, że warunkiem odbioru nagrody jest posiadanie aktywnej karty w dniu przekazania bonusu.

Termin ważności karty paliwowej BP SuperCard wynosi 24 miesiące od momentu, w którym otrzymasz informację o przyznaniu Ci nagrody. Możesz z niej korzystać wielokrotnie na stacjach BP aż do wyczerpania zgromadzonych na niej środków, przy czym podchodząc do kasy, powinieneś od razu poinformować kasjera, że będziesz właśnie nią płacił.

Gdybyś dokonał zwrotu towarów zakupionych kartą paliwową BP, to należne Ci środki zostaną zwrócone na tę kartę. Nie przejdzie więc numer, że kupisz coś w sklepie na stacji BP, po czym zwrócisz tę rzecz, by otrzymać gotówkę.

Wartość nagród jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Citibank-BP Motokarta

Parametry Citibank-BP Motokarty wyglądają bardzo atrakcyjnie. Najważniejsze, że to bezwarunkowo bezpłatna "kredytówka".

Karta
0 zł
Bankomaty
10%, min. 20 zł
Bankomaty 10%, min. 20 zł

10%, min. 20 zł

Oprocentowanie
18,5%
Okres bezodsetkowy
56 dni
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja 4.5/ 5

Informacje ogólne

 • Polecana dla
  • łowcy okazji
  • biernego posiadacza
 • Operator karty

  Mastercard

 • Rodzaj karty

  zwykła

 • Okres ważności

  3 lata

 • Minimalny dochód

  1200 zł

Opłaty

 • Wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za kartę

  0 zł

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  10%, min. 20 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  10%, min. 20 zł

 • Płatność kartą za granicą

  6,8%

 • Wydanie karty dodatkowej

  72 zł rocznie

Zadłużenie

 • Oprocentowanie

  18,5%

 • Okres bezodsetkowy

  56 dni

 • Maks. limit kredytowy

  ustalany indywidualnie

 • Wysokość spłaty minimalnej

  min. 30 zł, wysokość ustalana na koniec cyklu rozliczeniowego

 • Przekroczenie limitu karty

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple) i kart Mastercard.

Zalety

 • darmowe wydanie i użytkowanie karty
 • długi okres bezodsetkowy
 • program Korzyści Citi Specials

Wady

 • wysoka prowizja za przewalutowanie transakcji w obcych walutach
 • wysoka prowizja za realizację transakcji gotówkowych
 • Atrakcyjność opłat
  4.5/ 5
 • Możliwości i korzyści
  4/ 5
 • Promocje i bonusy
  5/ 5

Wysoka premia, proste warunki — czy można chcieć więcej?

W promocji Citibank-BP Motokarty uwagę przykuwa nie tylko bardzo atrakcyjna premia, ale również proste warunki jej uzyskania. W czasach wysokich cen paliw 300 zł na karcie paliwowej to bardzo miły upominek i z pewnością nie będziesz miał problemu z jego wykorzystaniem. W przypadku aut z dużym zbiornikiem paliwa premia może nie wystarczyć na zatankowanie do pełna i będziesz musiał dopłacić z własnych pieniędzy.

Do tego należy pamiętać o zwrocie do 720 zł w ciągu 3 lat. Gdybyś chciał przeczytać szczegółowy opis tej akcji, to zapraszamy do lektury tego tekstu:

Zwracamy Ci też uwagę na możliwość zdobycia innych bonusów od Citibanku.

A zatem, jeśli poszukujesz sposobu na łatwy zysk, to chyba już wiesz, co robić.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
P
Paweł
Gość

Dzwoniono do mnie z Citi - pokazano regulamin i tam nie jest grudzien 2020 tylko tylko 1 stycznia 2020


5. Z Oferty wyłączone/eni są: – osoby, które od 1 stycznia 2020 r. posiadały w Banku główną Kartę Kredytową, – osoby ze statusem dewizowym nierezydenta zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. Prawo Dewizowe, – obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki, tj. osoby mające stałe zamieszkanie na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki lub posiadające ,,pozwolenie na pracę” w Stanach Zjednoczonych Ameryki (tzw. Zieloną Kartę) lub spełniające tzw. test długotrwałego przebywania na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki (ang. “substantial presence test”), który zasadniczo dotyczy weryfikacji długości pobytu na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki w okresie ostatnich 3 lat.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Paweł

Faktycznie w tekście była nieścisłość. Dziękuję za zwrócenie uwagi. Poprawka naniesiona.

Odpowiedz

B
Bernadetta
Gość

Na BP trzeba kupować jakieś konkretne rzeczy, np. tylko paliwo, by spełnić ten warunek wydatku?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Bernadetta

Zapewne pytasz o warunki uprawniające do uzyskania moneybacku.

Regulamin tej promocji nie zawiera zapisów wskazujących, że coś trzeba kupić na BP, a czegoś nie można. Zwracam jednak uwagę na zapis ogólny, że płatności wykonywane w ramach promocji nie mogą być transakcjami szczególnymi w myśl Regulaminu kart kredytowych Citibanku. Nie zostaną więc zaakceptowane doładowania czy opłacenie kuponów Lotto.

Odpowiedz