Wróć

300 zł do wykorzystania w sklepach grupy morele.net za wyrobienie karty kredytowej Citibanku

300 zł do wykorzystania w sklepach grupy morele.net za wyrobienie karty kredytowej Citibanku
Czas trwania
Cel (zysk) Voucher o wartości 300 zł do morele.net.
Po drodze Należy wyrobić kartę kredytową w Citibanku, wykonać nią minimum 10 transakcji w ciągu 2 miesięcy oraz przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej.
Citibank odpalił właśnie znakomitą promocję, w której do wygrania jest voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach z grupy morele.net. Warunki zdobycia nagrody są niezwykle proste. Jedyne, co musimy zrobić, to wyrobić dowolną kartę kredytową z oferty Citibanku, a następnie wykonać za jej pomocą 10 dowolnych transakcji bezgotówkowych.

W skład grupy morele.net wchodzi łącznie 10 różnego rodzaju sklepów internetowych (pełną listę sklepów znajdziesz w dalszej części artykułu). Każdy zainteresowany bez trudu znajdzie więc interesujące go produkty.

Kto może wziąć udział?

W promocji mogą wziąć udział wszystkie osoby fizyczne mające ukończone przynajmniej 21 lat, które od 1 stycznia 2015 roku nie były posiadaczami głównej Karty Kredytowej w Citibanku. Z akcji wyłączone są osoby zawodowo związane z Citibankiem oraz nierezydenci Polski.

Promocja obowiązuje do 4 lipca 2018 roku.

Jak otrzymać voucher o wartości 300 zł?

Jeśli chcesz zdobyć nagrodę oferowaną przez Citibank, będziesz musiał spełnić kilka prostych warunków.

 1. Wypełnić i wysłać formularz kontaktowy. W formularzu należy podać swoje podstawowe dane osobowe, a następnie wyrazić zgodę na ich przetwarzanie w celach marketingowych.
 2. Podczas rozmowy z konsultantem (konsultant zadzwoni na podany numer przez Ciebie numer kontaktowy) złożyć wniosek o wyrobienie dowolnej karty kredytowej z aktualnej oferty Citibanku. Z naszej strony rekomendujemy wnioskowanie o Kartę Simplicity, której wydanie oraz prowadzenie jest bezwarunkowo darmowe.
 3. Dostarczyć jeden z akceptowanych przez bank dokumentów potwierdzających Twoje dochody (listę wymaganych dokumentów znajdziesz w załączniku do regulaminu).
 4. Podpisać umowę o wydanie karty kredytowej Citibanku i przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej Citibank Online poprzez tę stronę lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Uwaga – logowania należy dokonać najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Przykładowo: jeśli umowę podpiszesz w kwietniu, logowania należy dokonać najpóźniej do końca czerwca 2018 roku.
 5. Przez okres dwóch kolejnych miesięcy następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonać przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie. Przykładowo – jeśli umowę o kartę podpiszesz w kwietniu, warunek 5 transakcji miesięcznie powinieneś spełnić w maju oraz w czerwcu. Operacje będące przelewami z rachunku karty oraz transakcje zwrócone, nie będą brane pod uwagę przy wyliczaniu liczby dokonanych płatności.

Ważne! - w ofercie Citibanku wymogiem otrzymania nagrody jest wyrobienie karty kredytowej. Przed jej złożeniem wniosku o jej wydanie radzimy zapoznać się z naszym poradnikiem, w którym opisujemy w jaki sposób przebiega procedura wnioskowania o kartę. W tekście ostrzegamy również przez czynnikami ryzyka związanymi z jej użytkowaniem. Dowiedz się, jak otrzymać kartę kredytową.

Przekazanie nagrody

O nabyciu prawa do zostaniesz powiadomiony w specjalnej wiadomości wysłanej w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online. Taką informację otrzymasz nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki oferty. W tej samej wiadomości znajdzie się także voucher – kod rabatowy o wartości 300 zł do wykorzystania w wybranym przez Ciebie sklepie z grupy morele.net.

Nagrodę możesz wykorzystać najpóźniej do 31 marca 2019 roku. Vouchera użyjesz wyłącznie jeśli wartość Twojego zamówienia jest równa lub wyższa niż 300 zł. W przypadku zakupów na niższą kwotę voucher nie będzie aktywny. Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Informacje o nagrodzie

Każda osoba, która spełni warunki opisane w powyższej sekcji, otrzyma nagrodę w postaci wartego 300 zł vouchera do wykorzystania w jednym ze sklepów internetowych, wchodzących w skład grupy morele.net. W skład grupy wchodzą:

 • morele.net - sprzęt komputerowy, AGD oraz RTV
 • hulahop.pl - zabawki i produkty dziecięce • amfora.pl - perfumy i kosmetyki
 • pupilo.pl - artykuły dla zwierząt
 • budujesz.pl - artykuły budowlane i narzędzia
 • digitalo.pl - książki, muzyka i filmy
 • motoria.pl - artykuły motoryzacyjne
 • sklep-presto.pl - sport i turystyka
 • ubieramy.pl - odzież, obuwie i dodatki
 • meblujesz.pl - dekoracja i aranżacja wnętrz

Jak widać lista sklepów, w których wykorzystasz otrzymany voucher, jest bardzo szeroka. Znalezienie interesujących Cię produktów nie powinno więc stanowić najmniejszego problemu. Pamiętaj jednak, że nagroda może być wykorzystana w całości i tylko jeden raz.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Podstawowe parametry karty prezentują się następująco: 

 • 0 zł – za wydanie i prowadzenie karty; 
 • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego, w tym 26 dni na spłatę; 
 • 3,50% - wysokość spłaty minimalnej; 
 • 6% min. 10 zł - wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych; 
 • 5,80% - prowizja za przewalutowanie; 
 • 6% wartości transakcji, nie mniej niż 10 zł – prowizja pobierana w przypadku transakcji gotówkowych. 

Analiza karty jest dostępna tutaj. Oprócz karty Citi Simplicity w ofercie Citibanku znajduje się jeszcze pięć innych "kredytówek". Ich porównanie wraz z analizą najważniejszych parametrów poszczególnych kart umieściliśmy tutaj.

300 zł premii w równoległych promocjach

Jeśli jednak nagroda w postaci 300 zł do wykorzystania w sklepach grupy morele.net Ci nie odpowiada, możesz zdecydować się na inną propozycję. Obecnie nowi klienci Citi Handlowego (którzy po 1 stycznia 2015 r. nie posiadali w tym banku głównej karty kredytowej) mogą wziąć udział w jednej z czterech równoległych akcji promocyjnych.

Wśród dostępnych nagród znajdują się: 300 zł premii gotówkowej lub 300 zł do Allegro bądź do Biedronki. Warunki ich zdobycia nie różnią się niczym w stosunku do tych opisanych przez nas w tym tekście. Różnica polega jedynie na okresie obowiązywania poszczególnych ofert – pierwsza z nich (premia gotówkowa) ważna jest do 23 maja 2018 r., z kolei bon do Allegro otrzymasz, rejestrując się w akcji do 31 maja 2018 r., natomiast promocja z voucherem do Biedronki obowiązuje tylko do 9 kwietnia 2018 r. Warto więc się pośpieszyć z podjęciem decyzji, póki wybór jest szeroki:

Komentarz redakcji 

W najnowszej promocji Citibanku w łatwy sposób zdobędziesz wartościowy voucher na zakupy w sklepach grupy morele.net. Największą zaletą nagrody jest bardzo szeroki wybór miejsc, w których możesz ją wykorzystać. Wśród dostępnych znajdują się m.in. sklepy z artykułami elektronicznymi, perfumami i kosmetykami czy materiałami budowlanymi. W porównaniu z większością konkurencyjnych ofert – wybór jest więc olbrzymi, a i sama wartość nagrody (300 zł) należy do jednej z najwyższych na rynku.

Również warunki stawiane przez organizatora nie należą do zbyt wymagających. Jedyne co należy zrobić, to wyrobić sobie dowolną kartę kredytową z oferty Citi Banku (polecamy bezpłatną w użytkowaniu kartę Simplicity, a następnie dokonać za jej pomocą przynajmniej 10 transakcji bezgotówkowych. Na spełnienie tego drugiego warunku będziesz miał ponad dwa miesiące czasu, tak więc regularnie używając karty np. podczas zakupów w sklepie spożywczym czy wizyt na stacji benzynowej, bez trudu się z niego wywiążesz. Jeśli się uda – nagroda o wartości 300 zł trafi w Twoje ręce.

Krystian

Autor tekstu o promocji