Wróć

I edycja tej promocji została zakończona w dniu 29 grudnia 2017 r. Aktualnie trwa druga edycja, w której ponownie można zyskać 300 zł premii.

300 zł premii za transakcje mobilne od BGŻ BNP Paribas

6 komentarzy / opinii
300 zł premii za transakcje mobilne od BGŻ BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) Do 300 zł premii za transakcje mobilne.
Po drodze Wystarczy założyć Konto Optymalne do 29 grudnia 2017 r., a następnie dokonywać transakcji mobilnych przez aplikację banku, Android Pay i/lub Masterpass.
Banki prześcigają się w ofertach, by przekonać klientów do dokonywania transakcji przy pomocy telefonu. W ramach promocji „Mobilna Premia” nowi posiadacze konta osobistego w BGŻ BNP Paribas mogą w ciągu roku zyskać nawet 300 zł zwrotu za płatności mobilne. Akcja trwa do 29 grudnia 2017 roku.

Promocja dotyczy nowych klientów banku, którzy w ciągu ostatnich 3 lat nie byli posiadaczami ani współposiadaczami Konta Optymalnego, Maksymalnego lub Konta Premium w BGŻ BNP Paribas (wcześniej w BNP Paribas lub BGŻ). Jej uczestnikiem może być jedynie osoba posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.

300 zł premii

W promocji "Mobilna Premia" można otrzymać 1 zł zwrotu za dokonanie płatności w aplikacji GOmobile, Android Pay lub Masterpass. Maksymalna miesięczna kwota premii to 25 zł, natomiast w ciągu roku możesz zyskać do 300 zł.

Proste warunki promocji

Zanim zdecydujesz się na udział w jakiejkolwiek promocji, powinieneś zapoznać się z jej regulaminem. My ze swojej strony przygotowaliśmy krótką instrukcję, która podsumowuje warunki udziału w akcji:

  1. , Konta Maksymalnego lub Konta Premium oraz wydanie karty i dostęp do bankowości internetowej.
  2. Złóż wniosek o wysyłanie na Twój adres e-mail dokumentów w ramach e-korespondencji.
  3. Zaakceptuj regulamin udziału w promocji.

Zasady przyznawania zwrotu w akcji "Mobilna Premia"

Gdy zostaniesz posiadaczem Konta Optymalnego i spełnisz wskazane powyżej warunki, pozostaje Ci już tylko korzystać z samej promocji. A zatem – w jaki sposób przyznawana jest premia?

Bank przyzna 1 zł zwrotu za transakcję mobilną dokonaną za pośrednictwem aplikacji Android Pay, elektronicznego portfela Masterpass oraz aplikacji mobilnej GOmobile (z wyjątkiem transakcji BLIK i założenia lokaty). Co ważne, premię za transakcję otrzymasz jedynie wówczas, gdy jej wartość wyniesie co najmniej 1 zł. Istotne ograniczenie dotyczy także płatności za pośrednictwem aplikacji GOmobile – jeśli dokonasz w ten sposób kilku płatności na rachunek tego samego beneficjenta w ciągu jednego miesiąca, to bank przyzna Ci premię tylko za pierwszą z nich.

Każdy uczestnik promocji jest uprawniony do odbioru maksymalnie 25 zł zwrotu miesięcznie, co daje maksymalną roczną kwotę do uzyskania w wysokości 300 zł. Premia za transakcje mobilne dokonane w danym miesiącu wpłynie na Twój rachunek 8. dnia kolejnego miesiąca (lub w najbliższy dzień roboczy).

Zwrot przysługuje przez 12 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji. Dla przykładu: jeśli przystąpisz do akcji w październiku, to ostatnia premia wpłynie na Twoje konto w październiku przyszłego roku i będzie obejmować transakcje dokonane we wrześniu 2018 roku.

Konto Optymalne z aplikacją GOmobile

Możliwość udziału w promocji to nie jedyny powód, dla którego warto rozważyć otwarcie rachunku osobistego w BGŻ BNP Paribas.

Jak przedstawia się oferta banku? Do wyboru masz w sumie trzy warianty konta, każdy z innym planem taryfowym: Konto Optymalne, Konto Maksymalne i Konto Premium. Dla większości osób pierwszy z tych rachunków będzie najlepszych wyborem.

Konto Optymalne jest bezwarunkowo bezpłatne, a do tego oferuje jego posiadaczom korzystne warunki korzystania z rachunku. Do konta wydawana jest karta debetowa Mastercard. Aby skorzystać z promocji „Mobilna Premia”, musisz wnioskować o jej wydanie; na szczęście – podobnie jak użytkowanie karty – jest ono darmowe. Nie zapłacisz także za wypłatę gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas (w Polsce i za granicą), Planet Cash (w Polsce) i Global Alliance (za granicą).

Oferowana przez bank nowa aplikacja mobilna GOmobile umożliwia dostęp do rachunku w dowolnym miejscu i czasie. Oferuje ona wszystko, czego potrzebujesz do codziennego zarządzania kontem, w tym możliwość dokonywania szybkich przelewów do ulubionych odbiorców. Ciekawą opcją jest logowanie za pomocą odcisku palca. Podgląd stanu konta masz także wtedy, gdy nie jesteś zalogowany do aplikacji.

Komentarz redakcji

Najnowsza akcja promocyjna BGŻ BNP Paribas "Mobilna Premia" z pewnością ma wystarczający potencjał, by przyciągnąć do banku nowych klientów zainteresowanych nowoczesnymi formami płatności. Warunki udziału w promocji są na tyle przejrzyste, że możesz do niej przystąpić bez obaw o ukryte w regulaminie „haczyki”.

Wielkim plusem oferty jest fakt, że bank nie nagradza premią wyłącznie płatności dokonanych za pośrednictwem swojej aplikacji mobilnej. Dzięki temu możesz samodzielnie dokonać wyboru między GOmobile, Android Pay i Masterpass.

Pewnym minusem samego Konta Optymalnego jest wysoka prowizja za wypłatę gotówki z bankomatów w Polsce nienależących do BGŻ BNP Paribas i Planet Cash (koszt 5 zł). Z drugiej strony to kolejny argument przemawiający za tym, by płatności za zakupy dokonywać przy pomocy telefonu – w takim wypadku gotówka nie będzie Ci w ogóle potrzebna.

Biorąc pod uwagę, że spełnienie warunków promocji nie wiąże się właściwie z żadnymi kosztami, możliwość zyskania 25 zł zwrotu miesięcznie (300 zł w ciągu roku) jest propozycją ciekawą do rozważenia.

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(6)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Kamil Chylinski
Gość

Złożyłem wniosek o konto 22 grudnia, ale umowa jest jeszcze u kuriera. Łapię się czy już jest za późno?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Kamil Chylinski

Niestety może być za późno. Z regulaminu wynika, że w okresie promocji (czyli do 29 grudnia 2017 r.) należało zarówno złożyć wniosek o konto, jak i zawrzeć samą umowę. Jeśli nie podpisał Pan jeszcze dokumentów, bank może odmówić naliczania premii za transakcje.

Odpowiedz

K
Kamil Chylinski
Gość
@najlepszekonto.pl

Dzięki, ale przy 100 zł do H&M już takiego wymogu nie ma? Tam muszę podpisać do 12 stycznia?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Kamil Chylinski

Tak, zgadza się :)

Odpowiedz

M
Magda S.
Gość

W 2015 r. miałam Konto Praktyczne w tym banku. Chyba tak się ono nazywało. Czy mogę wziąć udział w opisywanej promocji?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Magda S.

Tak, posiadanie wcześniej Konta Praktycznego nie wyklucza z udziału w promocji.

Odpowiedz